Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6306
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: Sun Tzu »

Zgodnie z sugestią dragoness wynikającą z bezinteresownej troski coby nie promować kandydatki z photoshopa, otwieram nowy wątek. I na wstępie zadaję pytanie: antykieckowy - zbieżność nazwisk czy to ty?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: dragoness »

Mammmmmmmmmmmm, o to Ci chodzilo:
http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komitet ... RDA/180502


Nie sądźmy dzieci za błędy rodziców, ale wam to chyba jest obce ( Dziadek z Wehrmachtu).... :hyhy:
Ale to we wszystkich rodzinach jest... pani Bialik z jednego komitetu, jej mąż z drugiego, już ciężko spamiętać z jakiego, bo przecież p. Bialik to do Brukseli chyba szła razem z p. Gowinem. Ot, stałość poglądów :hyhy:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: Jozin »

A i tatuś Adrianka wciął się był na listę :)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6306
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: Sun Tzu »

Na stronie głównej portalu artykuł w którym szef strażaków ochotniczych ze Świerchowej "wozi się" po wójcie gminy Osiek za samochód strażacki. Ciekawostka: w całym artykule brak słowa o tym, że szef strażaków startuje na wójta gminy Osiek z konkurencyjnego ugrupowania...
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: ruda33 »

Pani Bialikowa do Brukseli szła z Gowinem a teraz z byle kim aby kasa była
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: Jozin »

ruda33 pisze:Pani Bialikowa do Brukseli szła z Gowinem a teraz z byle kim aby kasa była
Dla tych paru złotych z diety ?? To z Argusem już tak cieniutko ???
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: ajaks1 »

Jozin pisze:
ruda33 pisze:Pani Bialikowa do Brukseli szła z Gowinem a teraz z byle kim aby kasa była
Dla tych paru złotych z diety ?? To z Argusem już tak cieniutko ???
Widocznie już brakuje frajerów do pracy na zleceniu w ochronie, a może zbyt dużo pozwów idzie do sądu o ustalenie stosunku pracy bo praca w ochronie spełnia wszystkie wymogi do umowy o pracę.
Czarnecki to kandyduje na burmistrza w tych wyborach? kto to jest ten Pabian z pisu?? Gdzie on pracuje?
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: NiedlaNiego »

A tak w temacie promowania niektórych osób to jest taki portal jasielski - w nazwie słowo "net", który jest totalnie pro PO i promuje 2 osoby - niejakiego Pomprowicza i nasza super kandydatkę Elwirę... Nie można napisać tam swojego negatywnego zdania na ich temat, nie zostanie to dopuszczone... Dziękuję za takie pseudo-dziennikarstwo........... Interesy, interesy ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: dragoness »

NiedlaNiego pisze:A tak w temacie promowania niektórych osób to jest taki portal jasielski - w nazwie słowo "net", który jest totalnie pro PO i promuje 2 osoby - niejakiego Pomprowicza i nasza super kandydatkę Elwirę... Nie można napisać tam swojego negatywnego zdania na ich temat, nie zostanie to dopuszczone... Dziękuję za takie pseudo-dziennikarstwo........... Interesy, interesy ?
Wolne media :rotfl: :rotfl: a spróbuj coś napisać u pana byłego milicjanta...
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: NiedlaNiego »

pseudo-media, pseudo-dziennikarze... Porażka. Tak samo jak porażką jest "lajkowanie" przez pana Pomprowicza zdjęć na facebook'u u każdego "znajomego"...Tak jakby miało to pomóc w zdobyciu głosów-ja ci "lubię to" a ty na mnie zagłosujesz hahaha
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: dragoness »

NiedlaNiego pisze:pseudo-media, pseudo-dziennikarze... Porażka. Tak samo jak porażką jest "lajkowanie" przez pana Pomprowicza zdjęć na facebook'u u każdego "znajomego"...Tak jakby miało to pomóc w zdobyciu głosów-ja ci "lubię to" a ty na mnie zagłosujesz hahaha
Wczoraj powiedział mi "Dzień dobry". Po 20 latach. Jak nasi synowie chodzili do jednej klasy to mnie nie znał.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: juve_fan »

I tak na niego zagłosujecie, więc nie przeżywajcie aż tak.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: dragoness »

juve_fan pisze:I tak na niego zagłosujecie, więc nie przeżywajcie aż tak.
Prorok jaki, czy co? Albo podpuszczasz, żeby Ci na złość zrobić i nie zagłosować :hyhy: A KNP jak dziewica... ma kandydata na burmistrza, ale nie da, czy po prostu już podzielili się stołeczkami w UM? Dwóch naczelników na przykład? I ciepłą posadką tamże dla p. J.W?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: juve_fan »

Pomprowicz tak na moje zdobędzie jakieś 1500-2000 głosów, a potem będzie wielkie zdziwienie "kto mógł na niego głosować?" :)

Tak czy siak, facet jest jedynie dostarczycielem głosów na listę, bo przejdzie Miklicz. Ot taki Grzegorz Pers ver. 2. Dużo kasy na kampanię, bez efektów w postaci mandatu.
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Przedwyborcza piaskownica - kto, gdzie i dlaczego?

Post autor: NiedlaNiego »

Kto zagłosuje, to zagłosuje... ja nie mam zamiaru bo faceta znam kilka lat i po prostu nie go nie lubię, nie lubię tak oczywistego fałszu. Bardzo mnie cieszy to, że nie ma szans.. Oby spełniły się Twoje przepowiednie.. :)
ODPOWIEDZ