Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
harnold123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2014, 19:47

Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: harnold123 »

Witam

Mam pytanie na temat sal weselnych w Jaśle i okolicach. Zależy mi na sali która będzie w stanie pomieścić 90-100 osób. Jako, że na stałe nie ma mnie w Jaśle i nie mam czasu bawić się w tygodniowe przygotowania, chodzi mi głównie o restauracje. Jeśli moglibyście wymienić jakieś propozycje byłbym bardzo wdzięczny. Napiszcie także jeśli macie jakieś doświadczenia na temat jedzenia jakie oferują a także cen jakich się mogę spodziewać.

Z góry dzięki wielkie:)
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: Wojtq »

Pozwól że podpowiem :)
Powodzenia!
Załączniki
1359641018144896292.GIF
1359641018144896292.GIF (314.17 KiB) Przejrzano 6223 razy
harnold123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2014, 19:47

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: harnold123 »

Wyobraź sobie że umiem korzystać z google...i korzystałem...ale cenników nie znalazłem, a i opinii też jakoś mało.
blackcat
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 stycznia 2014, 12:41

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: blackcat »

hmm jeśli chodzi o restauracje w Jaśle i okolicach to można śmiało polecić Pod Skałą - mała sala będzie idealna na wesele 90-100 osób, a poza aby ją zarezerwować nie potrzeba aż tak długiego terminu oczekiwania, bo większość woli salę kominkową (myślą, że jak zaproszą 150soób to właśnie tyle przyjdzie :) ). O szczegóły najlepiej samemu zapytać :)
Kolejna restauracja którą warto polecić to Afrodyta w Przysiekach, idealna na wesele na ok 100 osób, byłam tam 2x na weselu i jedzenie było bardzo dobre, obsługa też niczego sobie, także generalnie na plus :)
harnold123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2014, 19:47

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: harnold123 »

blackcat dzięki za odpowiedź...myślę właśnie o Afrodycie, ale właśnie muszę się najpierw tam wybrać żeby zobaczyć jak wygląda sala. Jeśli powiedzmy że na wesele przyjdzie 80 osób to nie zginą na sali (sala nie będzie za duża)?
blackcat
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 stycznia 2014, 12:41

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: blackcat »

Na pewno nie zginą. Byłam tam na weselu gdzie było ok 90 gości i było naprawdę ok. Nikt przynajmniej nie obijał się o innych gości podczas tańca :) Jeśli nawet przyszło by do Ciebie ok 80 osób to przynajmniej masz swobodę w ustawieniu stolików dla gości ;)
OlyForYou
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2011, 14:07

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: OlyForYou »

Szeran Samoklęski. Polecam. Sam korzystałem. Świetna obsługa, bardzo ładny lokal, super.

http://www.szeran.com.pl/
asd123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 sierpnia 2014, 09:48

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: asd123 »

ja też polecam Afrodytę - sama miałam mieć tam wesele, ale niestety u mnie liczba gości przewyższy zalecaną, dlatego mam termin do odstąpienia tam - 11 lipca
zainteresowanych proszę o kontakt 504 083 958
wpłacona zaliczka 1 000 zł
daroo7070
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 6 listopada 2014, 09:41

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: daroo7070 »

Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: nikita »

OlyForYou pisze:Szeran Samoklęski. Polecam. Sam korzystałem. Świetna obsługa, bardzo ładny lokal, super.

http://www.szeran.com.pl/


Także miałam wesele w Szeranie. Bardzo smaczne jedzenie, ładny wystrój, obsługa pracuje na wysokich obrotach i naprawdę stara się spełniać wszystkie oczekiwania gości :) Tort weselny w cenie, ciasta w cenie, paczki dla gości także w cenie. W porównaniu z innymi lokalami cena za talerzyk jest niższa, a jedzenie jest naprawdę bardzo smaczne i dobrze doprawione, no i jest go dużo :)
Wiele szczegółów dotyczących wesela idzie dogadać z właścicielką, jednak warto w tygodniu przed samym weselem jeszcze raz omówić wszystkie ustalenia dotyczące menu, ustawienia stolików i dekoracji.
Na naszym weselu było 120 osób i myślę, że to jest optymalna liczba osób jak na ten lokal. Przy większej liczbie gości może być już trochę ciasno na parkiecie. (u nas 80% wesela to ludzie młodzi, którzy bawili się niemal cały czas)
klaudus0510
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 sierpnia 2015, 21:05

Re: Sala weselna w Jaśle i okolicach?!

Post autor: klaudus0510 »

Odstąpie termin na wesele w La Dolce Vita w Siepietnicy 15.10.2016 wiecej na priv
ODPOWIEDZ