CZERNECKI-PABIAN

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: dragoness »

Szczerze? Guano mnie obchodzi Urząd Marszałkowski, obchodzą mnie na przykład lokalne szkoły. Szkoda, że nie nagrałam rozmowy dwóch uczennic o najlepszej nauczycielce w powiecie. Szkoda, że nie mogę powiedzieć, jak wyglądały praktyki zawodowe córeczki jednego z naszych "prominentów". Nota bene pewnie zostanie nauczycielką i trzeba będzie kogoś wywalić z roboty pod byle pretekstem, tak jak to zrobiono w Kołaczycach.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: ajaks1 »

Nie wybieram się na glosowanie ,co za różnica czy wygra pawian czy inna małpa :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:Nie wybieram się na glosowanie ,co za różnica czy wygra pawian czy inna małpa :rotfl:
Ale co? Obraziłeś się, że nie wygrrał twój kandydat? I dlatego nie pójdziesz na drugą turę? Life is brutal :oczami: Nieładnie również wyśmiewać się z czyjegoś nazwiska. To takie przedszkolne...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:
ajaks1 pisze:Nie wybieram się na glosowanie ,co za różnica czy wygra pawian czy inna małpa :rotfl:
Ale co? Obraziłeś się, że nie wygrrał twój kandydat? I dlatego nie pójdziesz na drugą turę? Life is brutal :oczami: Nieładnie również wyśmiewać się z czyjegoś nazwiska. To takie przedszkolne...
Na nikogo się nie obraziłem, nie mam nic ani do jednego ani do drugiego tylko po prostu wisi mi to kto wygra te wybory, zmian żadnych w tym mieście i tak nie będzie, ludzie będą stąd wyjeżdżać jak wyjeżdżali, w tych wyborach najbardziej zależało mi na radzie powiatu, bo tam miałem jednego kandydata, który przeszedł a reszta to mi lotto, w przeciwieństwie do innych patrzę realnie a nie żyje mrzonkami że ten czy tamten zrobi z Jasła metropolie.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: Tur »

Sun Tzu pisze:Sprawa wyborów samorządowych jest zbyt skomplikowane dla zrozumienia przez przeciętnego wiejskiego głupka, którym niewątpliwie jesteś, więc trudno się dziwić twojej opinii...
Ty zakompleksiona pisiorska łamago zamknij ten swój dwulicowy ryj bydlaku i to jest i tak wyżej jak twój poziom.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: dragoness »

Tur pisze:
Sun Tzu pisze:Sprawa wyborów samorządowych jest zbyt skomplikowane dla zrozumienia przez przeciętnego wiejskiego głupka, którym niewątpliwie jesteś, więc trudno się dziwić twojej opinii...
Ty zakompleksiona pisiorska łamago zamknij ten swój dwulicowy ryj bydlaku i to jest i tak wyżej jak twój poziom.
No i w ten sposób dyskusja osiągnęła zwyczajowy poziom... :wstyd:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: Sun Tzu »

Ty zakompleksiona pisiorska łamago zamknij ten swój dwulicowy ryj bydlaku i to jest i tak wyżej jak twój poziom.
Taaak... Skoro chłopcze chcesz się bawić, to proszę bardzo... Pies wyprzedził twojego tatusia na schodach burdelu i w ten oto sposób miałeś szansę się urodzić?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: Jozin »

dragoness pisze:Szczerze? Guano mnie obchodzi Urząd Marszałkowski, obchodzą mnie na przykład lokalne szkoły. Szkoda, że nie nagrałam rozmowy dwóch uczennic o najlepszej nauczycielce w powiecie. Szkoda, że nie mogę powiedzieć, jak wyglądały praktyki zawodowe córeczki jednego z naszych "prominentów". Nota bene pewnie zostanie nauczycielką i trzeba będzie kogoś wywalić z roboty pod byle pretekstem, tak jak to zrobiono w Kołaczycach.
Fajna jest ta Twoja wybiorczość. Taka pisowska.... :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: dragoness »

Jozin pisze:
dragoness pisze:Szczerze? Guano mnie obchodzi Urząd Marszałkowski, obchodzą mnie na przykład lokalne szkoły. Szkoda, że nie nagrałam rozmowy dwóch uczennic o najlepszej nauczycielce w powiecie. Szkoda, że nie mogę powiedzieć, jak wyglądały praktyki zawodowe córeczki jednego z naszych "prominentów". Nota bene pewnie zostanie nauczycielką i trzeba będzie kogoś wywalić z roboty pod byle pretekstem, tak jak to zrobiono w Kołaczycach.
Fajna jest ta Twoja wybiorczość. Taka pisowska.... :hyhy:
Wiesz co? Zwisa mi to. Interesuje mnie moje podwórko i obawa, że mogę stracić pracę, bo jakiemuś pomiotowi pszenno-buraczanemu zamarzy się łatwy nauczycielski chlebek. Interesuje mnie też fakt, że moja szkoła jest ostatnią, straszącą obdrapaną fasadą tylko dlatego, że Nierząd powiatu nas nie lubi.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: luc »

No widzi Pani.To są właśnie typowe "zalety" pracy w budżetówce w realiach Polskiej "demokracji" gdzie władza zamiast rozdrobnieniu ulega skrajnej koncentracji... W dodatku niezależnego i wolnego rynku,że można ot tak pójść na własną działalność od jutra w tym kraju realnie nie ma... I piszę to jako człowiek,który jeszcze 8-10 lat temu poza poparciem dla "odmiennych" środowisk miał bardzo lewicowe poglądy.

Jozin.Przestań gwiazdorzyć.Dobrze rozumiem twoje podejście do PiSiorstwa,banda świętoszków a tak naprawdę partyjniaccy cwaniacy jak reszta,gotowi wszystkich co mają inne zdanie wyzywać od ruskich agentów choć ich kolesie robią na boku z Ukraińskim KGB zwanym SBU http://parezja.pl/sakiewicz-zdemaskowany/.

Dragoness ma prawo się wkurzać.Ok,szkoły to budżetówka,ale chciałbyś mieć takich szefów jak POwcy czy PiSowcy albo inni ? Albo, żeby byli szefami twojego szefa,czy nawet szefami szefa szefa ? To że politycy mają tak bezpośredni wpływ na politykę kadrową czy przydział środków na remonty jest po prostu głęboko niewłaściwe...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: Jozin »

Nie chciałbym i dlatego nie poszedłem do budżetówki, gdzie bardziej od kwalifikacji ważniejsza jest aktualna koszulka :P
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: ewelinka21 »

Mialo chyba być na kogo oddać głos a nie jakies przepychanki :ok:
WIEC NIE PIS POZOSTAJE MI TYLKO P. CZERNECKI i na niego oddam głos dosć PISU w całym podkarpaciu
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: dragoness »

ewelinka21 pisze:Mialo chyba być na kogo oddać głos a nie jakies przepychanki :ok:
WIEC NIE PIS POZOSTAJE MI TYLKO P. CZERNECKI i na niego oddam głos dosć PISU w całym podkarpaciu
A jakieś merytoryczne argumenty?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: Jozin »

Podobne jak pani argumenty by głosować na Pabiana....
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: CZERNECKI-PABIAN

Post autor: Jozin »

Sun Tzu pisze:
Ty zakompleksiona pisiorska łamago zamknij ten swój dwulicowy ryj bydlaku i to jest i tak wyżej jak twój poziom.
Taaak... Skoro chłopcze chcesz się bawić, to proszę bardzo... Pies wyprzedził twojego tatusia na schodach burdelu i w ten oto sposób miałeś szansę się urodzić?
No to wieczorek poezji nam się zrobił :hyhy:
ODPOWIEDZ