Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Czy jako wyborca Elwiry Musiałowicz-Czech, w II turze wyborów poprzesz Ryszarda Pabiana ?

Czas głosowania minął 29 listopada 2014, 14:56

Tak
16
46%
Nie
19
54%
Nie wiem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 35

Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Tur »

juve_fan pisze:To jest żałosne, jak ludzie pod przykrywka anonimowości potrafią wyjawiać swoje najniższe instynkty. Dramat.
A to cie nie drażni że można sprzedać przyjaciół w niecały tydzień ? Szmata to jest łagodne określenie. No tak ruda dziła po twojej myśli to jesteś gentelmenem. :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Sun Tzu »

Tur pisze:A to cie nie drażni że można sprzedać przyjaciół w niecały tydzień ? Szmata to jest łagodne określenie. No tak ruda dziła po twojej myśli to jesteś gentelmenem. :rotfl:
Mógłbyś mój mały bohaterski anonimowy bohaterze napisać, kogo uważasz za "szmatę", bo z twego postu to nie wynika jednoznacznie...
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Zubrówka »

Patrząc na to wszystko i kierując się logiką. Dochodzę do ns. wniosków.
Że najlepiej popierać samego siebie.
Robi to coraz większa grupa ludzi którzy po prostu ignorują "wybory" i te "postacie" wójtów, prezydentów, burmistrzów itd.
Sami zobaczcie , ci co chodzą na wybory liczą :
1. na utrzymanie status quo ( urzędnicy, rodziny, "zaprzyjaźnieni" , powiązani interesami )
2. grupa licząca na zmiany ( ci których wypchano z pkt 1 lub chcą się załapać licząc na poprawę swojego bytu)
Nikt już nie ma chyba złudzeń : PO, PSL, PiS, SLD zależy na utrzymaniu status quo czyli stanowisk i kasy za niewiele robienie.
Reszta startujących np. jakis Elwiry itp chcą się załapać, bo nie mają pomysłu na siebie.

Normalni, powinni liczyć na siebie lub wyjechać i sprobować sił w innym kraju, ale już na pewno nie dać się wciągnąć w grę nieudaczników, czyli ludzi którzy "działają" w tzw. polityce, na szczeblu krajowym lub lokalnym ( oczywiscie kilku idealistów nawet w polityce jest )

Ludzie jednym słowem, nikt wam nic nie da, nic się nie zmieni w waszym życiu jesli sami o siebie nie zadbacie.

Tym koncze wypowiadanie sie nt. wyborów
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Pemek94 »

Kmiecik znalazł sobie ładną twarzyczkę i liczył na to, że Elwira wygra te wybory a potem będzie jego marionetką, dzięki której położy swoje łapska też na miasto. Na szczęście tak się nie stało a dodatkowo dostał prztyczka w nos bo okazało się, że Elwira konsekwentnie będzie realizować swoje hasło "tak dla zmian" i nie poprze obecnego burmistrza. Myślę, że Pani Elwira na spokojnie przeanalizowała obydwu kandydatów i zdecydowała tak jak Jej podpowiadało sumienie oraz pewnie kobieca intuicja. Oczywiście taki ruch dla Kmiecika i przeciętnego wyborcy PO (typowego leminga) jest niedopuszczalny bo jak to można poprzeć kandydata PiS. Jak widać można bo jak się chce zmian to się konsekwentnie do tego dąży. Czy ta zmiana wyjdzie na dobre? To już inna bajka...
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Tur »

Sun Tzu pisze:
Tur pisze:A to cie nie drażni że można sprzedać przyjaciół w niecały tydzień ? Szmata to jest łagodne określenie. No tak ruda dziła po twojej myśli to jesteś gentelmenem. :rotfl:
Mógłbyś mój mały bohaterski anonimowy bohaterze napisać, kogo uważasz za "szmatę", bo z twego postu to nie wynika jednoznacznie...
Ciebie też chłopcze. A jaki ty jesteś transparentny :rotfl: typowa pisiorska obłuda.
A wasz mały guru uznał że wybory są nieuczciwe to się teraz zacznie ujadanie :D pisiorów.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Jozin »

Pemek94 pisze:Kmiecik znalazł sobie ładną twarzyczkę i liczył na to, że Elwira wygra te wybory a potem będzie jego marionetką, dzięki której położy swoje łapska też na miasto. Na szczęście tak się nie stało a dodatkowo dostał prztyczka w nos bo okazało się, że Elwira konsekwentnie będzie realizować swoje hasło "tak dla zmian" i nie poprze obecnego burmistrza. Myślę, że Pani Elwira na spokojnie przeanalizowała obydwu kandydatów i zdecydowała tak jak Jej podpowiadało sumienie oraz pewnie kobieca intuicja. Oczywiście taki ruch dla Kmiecika i przeciętnego wyborcy PO (typowego leminga) jest niedopuszczalny bo jak to można poprzeć kandydata PiS. Jak widać można bo jak się chce zmian to się konsekwentnie do tego dąży. Czy ta zmiana wyjdzie na dobre? To już inna bajka...
Ty naprawdę wierzysz w te bzdury, które napisałeś ???
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: luc »

Tur pisze:
juve_fan pisze:To jest żałosne, jak ludzie pod przykrywka anonimowości potrafią wyjawiać swoje najniższe instynkty. Dramat.
A to cie nie drażni że można sprzedać przyjaciół w niecały tydzień ? Szmata to jest łagodne określenie. No tak ruda dziła po twojej myśli to jesteś gentelmenem. :rotfl:
Przyjaciół ? Jakich przyjaciół.Partię.To ty nie wiesz cielaczku POwski (Tura to ty mi jednak nie przypominasz),że w polityce i biznesie trwałych przyjaźni (tak jak trwałych wrogów) zwykle nie ma :?: :rotfl:TYLKO INTERESY. Jedyna moralność w Polityce to to,czy to interesy również ludzi i państwa,czy tylko własne... POwcy naprawdę mają takie złudzenia :?: No coś podobnego :rotfl:

Zresztą zrobiłbyś dokładnie to samo co juve_fan,gdyby ktoś z PiSu przeszedł do waszego PO. Kojarzysz kobitę po lewej Tuska ?

Obrazek

Jakbyś nie kojarzył: https://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Kluzik-Rostkowska. Wasza Pani minister Edukacji...

Naprawdę jesteście śmieszni.A co do sfałszowanych wyborów.No jasne koleś,wszystko było w jak najlepszym porządku i zatriumfowała demokracja.W stylu Północnokoreańskim chyba :P A PiSowcy i tak zbyt łagodnie do tego podchodzą i tak naprawdę nic wam nie zrobią. Fasadowa opozycja,która odcinając się nie zna umiaru, i nawet nie wyszydzi tego,że PKW się chyba za bardzo zadomowiła,skoro tych co się wdarli do tego URZEDU skazują za "naruszenie miru domowego" :rotfl:
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2014, 13:21 przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: juve_fan »

@Tur Przerażające jest to, jak polityka wyprała Ci mózg. Można różnych ludzi krytykować. Ja również dopuszczałem się krytyki Pani Elwiry za niektóre wypowiedzi podczas debaty, za prowadzoną w nieprofesjonalny sposób kampanię na fb, ale nigdy nie posunąłbym się do używania takich określeń, zwłaszcza w stosunku do kobiety. Nie wiem, może zostałem wychowany w trochę bardziej wymagającym etosie. Stałeś się człowieku produktem ubocznym prowadzonej batalii partyjnej w Polsce i szczerze, jako człowieka, jest mi Cię zwyczajnie szkoda. To jest śmieszna polityka, na śmiesznym lokalnym poziomie, używanie określeń typu zdrada i ... (nie cytuję innych które tutaj padały, bo chromosom Y mi na to nie pozwala) to dla mnie coś niezrozumiałego.
Nie zasługujesz Turze na nikogo, na żadnego burmistrza, zasługujesz jedynie na strzał między oczy od populacji facetów za to, że nie potrafisz szanować kobiet.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Jozin »

Zluzuj majty Adrianku, bo znowu wychodzi z Ciebie prymityw załatwiający sprawy plaskaczem lub kopem z półobrotu.....w takim etosie Cię wychowano ???
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: juve_fan »

Przykro mi Jozin ze jako facet jesteś w stanie bronić takich troglodytow. Jesli nie jesteś w stanie zrozumieć sensu mojej wypowiedzi to wykorzystaj okazje do milczenia.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:Przykro mi Jozin ze jako facet jesteś w stanie bronić takich troglodytow. Jesli nie jesteś w stanie zrozumieć sensu mojej wypowiedzi to wykorzystaj okazje do milczenia.
Wcale go nie bronię tylko piętnuję Twoje prymitywne odruchy charakterystyczne właśnie dla troglodyty... Czasem zapominam, że w środowisku z którego się wywodzisz pięść ma większe znaczenie niż intelekt...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: juve_fan »

Jeśli ktoś w moim towarzystwie obraża wulgarnie lub nie daj Boże uderza kobietę to taki element jest skutecznie i bezkompromisowo przyprowadzany do pionu (prawdę mówiąc poziomu). Skoro to czyni mnie nienormalnym to sorki, ale nie zmienię się w tej kwestii. Ot, takie atawistyczne odruchy ze mnie wychodzą. Bywa.
Proponuję po prostu odizolować Tura od dyskusji. Forum nie ma administratorów, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wykazać się solidarnością i z gościem nie rozmawiać. Myślę Jozin, że będziesz pierwszym, który przyłączy się do tej akcji.
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2014, 14:49 przez juve_fan, łącznie zmieniany 1 raz.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Grunwald »

Po dla zasady nie chcą poprzeć Pabian tylko i wyłącznie dlatego że jest z PIS i nawet płacenie 200 zł za miejsce na liście nic nie dało . Nie zbyt rozumiem tych wszystkich młodych którzy dali sie na to chwycić czy w ogóle zdają sobie sprawę z polityki platformy czy ich cudownych ustaw bo widać że nie zbyt się zagłebiali w temat. Bo nie sadzę żeby byli takiego pokroju. Dobrze sie składa ze Pai Elwira utarła nosa Kmiecikowi jeżeli jest demokracja to co oznacza przynalezność partyjna i po co w tym wypadku nam sejm. Kmiecik kombinuje z szpitalem jak moze nie chciał rozbudowy chciał ciąc etaty a teraz nagle inwestycja rzędu 50 mln notak ale po tym zostaje nam dwa atrakcyjne budynki w Jasle przy ulicy Szopena wiec zawsze będzie można je sprzedać i trwac w ciągłości wyludniania Jasła na prawdę nie rozumie naiwności ludzi którzy tego nie widza.... Oby więcej osób sympatyzujących z platforma miała trochę rozumu podczas drugiej tury.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Jozin »

Grunwald,po wyborach przekonasz się czym naprawdę kierowała się Pani Musiałowicz-Czech...
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Musiałowicz-Czech poprała Pabiana. Cynizm czy biznes?

Post autor: Grunwald »

To jest tylko jednostka.....
ODPOWIEDZ