watek dr zamorski

Wydarzenia i komentarze z Jasła
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: watek dr zamorski

Post autor: boss »

Jak można przyjmować jako ginekolog nie mając specjalizacji?????
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: watek dr zamorski

Post autor: johny3050 »

boss pisze:Jak można przyjmować jako ginekolog nie mając specjalizacji?????
Jeżeli lekarz jest po ukończeniu 2 roku specjalizacji i poradnia ma dodatkowo zatrudnionego lekarza specjalistę, to taki lekarz może wtedy przyjmować pacjentów. W Google.pl wszystkie przepisy można znaleźć.
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: Jowita »

boss pisze:Jak można przyjmować jako ginekolog nie mając specjalizacji?????
Nie trzeba się bardzo wysilać żeby takie informacje zdobyć. A chcąc coś komuś zarzucać, należałoby najpierw sprawdzić czy ma się do tego prawo.
matylda123
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 listopada 2012, 13:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: matylda123 »

Powiedz mi jak ktokolwiek mógłby Doktora dopuścić do sp przyjmowania jeżeli nie miałby do tego prawa?? To chyba logiczne... za co chcesz go człowieku sadzić bo ja nie bardzo rozumiem?
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: watek dr zamorski

Post autor: avicularia »

Jowita pisze:
avicularia pisze:JUż mam dość czytania jakiś wydumanych plotek i niedomówień. Ta napiszcie prosto z mostu a nie jakieś pieprzenie. Najgorsze jest to,że zostałam bez lekarza, bo niby do kogo można teraz iść :/
Np. do doktora Zamorskiego :)

No właśnie,
o to chodzi, że to jedyny lekarz, któremu można zaufać, ale przecież nie przyjmuje :( :( Chodziłam już do ,,cudownego " pana X , który za każdym razem inaczej interpretował te same wyniki i do pani , która nie widziała na usg tego, co było - a widziała to, czego nie ma. Dopiero doktor Zamorski zdiagnozował mnie jak należy, wykonał konieczny zabieg, bez problemów, bez powikłań. Jak można pozbyć się tak znakomitego lekarz. To wstyd dla jasielskiej medycyny! Pojechałabym za doktorem nawet do Warszawy. A Ci, co piszą wyssane z palca paszkwile, powinni się schować ze wstydu, albo zabrać do nauki i pracy, żeby choć w niewielkim stopniu zbliżyć się taktem, wiedzą, podejściem i kulturą do doktora Z.
anuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 10:53

Re: watek dr zamorski

Post autor: anuk »

Może i dr Zamorski nie miał specjalizacji, ale nie brał tak jak cala reszta jasielskich lekarzy pieniędzy za nic. U kilku w swoim życiu byłam i nieraz było tak, że weszłam, powiedziałam o co chodzi usłyszałam "tak ma być" zapłaciłam 100zł i wyszłam.. dopiero dr Zamorski potrafił stwierdzić że jednak nie tak ma być... mozna bez tych wielkich specjalizacji? można.. wystarczy być dobrym człowiekiem.. ale jak widać nie w jaśle, nie wśród zawistnych starych doktorków, którzy już dawno zapomnieli czego się uczyli i którym już dawno nie chce się uczyć nowych metod leczenia. No bo po co...
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: watek dr zamorski

Post autor: kajcia »

Potwierdzam to co piszą poprzedniczki.Ja też wiele zawdzięczam Panu Doktorowi.Zresztą jest nas o wiele więcej.
Szkoda tylko,że przez ludzką głupotę ,zawiść i zazdrość młody z pasją i powołaniem do tego zawodu
Lekarz nie może w naszym mieście spokojnie żyć, pracować i rozwijać się.
poziomki80
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 16:16

Re: watek dr zamorski

Post autor: poziomki80 »

Te głupie komentarze pisze na pewno jedna i ta sama osoba bo pewnie szkoda jej że nie może dorównać Doktorowi Zamorskiemu
koriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 18 marca 2015, 15:57

Re: watek dr zamorski

Post autor: koriotka »

to pisze ktoryss z jego "jasielskich" kolegow
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: watek dr zamorski

Post autor: avicularia »

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, że WSZYSTKIE pacjentki są zadowolone z podejścia i profesjonalizmu Pana Doktora, a ,,towarzystwo wzajemnej adoracji " stara się nam wmówić, że nie jesteśmy zadowolone :D i ze wszystko nam się wydaje; wydają nam się trafne diagnozy, wydaje nam się delikatność i dyskrecja podczas wizyty, wydaje nam się zainteresowanie problemem ze strony Pana Doktora, wydaje nam się wzorowe prowadzenie pacjentki podczas choroby/ ciąży/ zabiegu.. wszytko to nam się śni :D :D Na miejscu władz szpitala chwaliłabym się takim lekarzem, który j PRZYNOSI CHLUBĘ i podnosi prestiż, a nie kopała dołki, tylko dlatego, że innym się nie chce dbać o pacjentki !!!
poziomki80
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 16:16

Re: watek dr zamorski

Post autor: poziomki80 »

avicularia pisze:Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, że WSZYSTKIE pacjentki są zadowolone z podejścia i profesjonalizmu Pana Doktora, a ,,towarzystwo wzajemnej adoracji " stara się nam wmówić, że nie jesteśmy zadowolone :D i ze wszystko nam się wydaje; wydają nam się trafne diagnozy, wydaje nam się delikatność i dyskrecja podczas wizyty, wydaje nam się zainteresowanie problemem ze strony Pana Doktora, wydaje nam się wzorowe prowadzenie pacjentki podczas choroby/ ciąży/ zabiegu.. wszytko to nam się śni :D :D Na miejscu władz szpitala chwaliłabym się takim lekarzem, który j PRZYNOSI CHLUBĘ i podnosi prestiż, a nie kopała dołki, tylko dlatego, że innym się nie chce dbać o pacjentki !!!
masz 100 procent racji :)
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: watek dr zamorski

Post autor: kuskus »

za żadne skarby lekarza nie zmienię i poczekam cierpliwię na Pana Z, a jak odpukać trzeba bedzie do szpitala isć to chyba z dyktafonem w tel pod ręką w razie W...
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: Jowita »

manda pisze:jak widać nie warto być uczciwym i lekarzem z powołania... szkoda mi Pana doktora bo nie zasłużył sobie na to wszystko. Ja w każdym razie nie zamierzam chodzić do nikogo innego!

To, że warto być lekarzem LUDZKIM, a przede wszystkim być CZŁOWIEKIEM w stosunku do innych ludzi widać choćby po większości wypowiedzi na tym forum. Niestety wiąże się to często z przykrymi sytuacjami ze strony tych, którym wydaje się, że ponad nimi nie ma już nic. Może jednak jakaś sprawiedliwość na tym świecie jest i da o sobie znać w tym przypadku :)
matylda123
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 listopada 2012, 13:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: matylda123 »

Dla mnie najbardziej tragiczne jest to że WSZYSCY wiedzą o co chodzi WSZYSCY i powiedzcie mi jak to jest możliwe że nikt nie reaguje?!! Przecież są jakieś kontrolę szpitala i ktoś nad nimi do cholery stoi... chyba że układ pnie się aż po samą górę...
manda
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2015, 10:00

Re: watek dr zamorski

Post autor: manda »

Obudzą się z "ręką w nocniku" jak Pan doktor wyjedzie stąd bo każdy szpital przyjmie go z otwartymi rękami... jak też lekarza nie zmienię i chyba jest nas bardzo dużo. Także szanowni "koledzy" Pana doktora nie udało się Wam to czego planowaliście. Jedno jest pewne..pacjentek mu nie odbierzecie!
ODPOWIEDZ