Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: angelterz »

Zastanawia mnie gdzie pełnomocnik był gdy chłopaki fotoradar blokowali..

Żałosna próba zdobycia fejmu..coś jak Bogdan.M (antykieckowy) organizator blokowania fotoradaru,który tylko wg gazet był organizatorem a faktycznie pierdział w stołek jak ten pełnomocnik z plakatu :D
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: Jozin »

angelterz pisze:Zastanawia mnie gdzie pełnomocnik był gdy chłopaki fotoradar blokowali..

Żałosna próba zdobycia fejmu..coś jak Bogdan.M (antykieckowy) organizator blokowania fotoradaru,który tylko wg gazet był organizatorem a faktycznie pierdział w stołek jak ten pełnomocnik z plakatu :D
Szukałem go na filmikach z akcji i też nie znalazłem....Ale do orderów pierś wypięta pierwsza.....
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: angelterz »

Jozinek, daj chwile na wstrzymanie, bo inaczej nie ujrzymy odpowiedzi na to pytanie.
Ja rozumiem że to trudne, ale daj jeden dzień, nie dominuj tego tematu wyzywaniem się z kolegą ,,garą"..

Chętnie posłucham odpowiedzi na moje pytanie..
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: Jozin »

angelterz pisze:Jozinek, daj chwile na wstrzymanie, bo inaczej nie ujrzymy odpowiedzi na to pytanie.
Ja rozumiem że to trudne, ale daj jeden dzień, nie dominuj tego tematu wyzywaniem się z kolegą ,,garą"..

Chętnie posłucham odpowiedzi na moje pytanie..
Mówisz-masz.
Dobranoc.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: gara »

angelterz pisze:Zastanawia mnie gdzie pełnomocnik był gdy chłopaki fotoradar blokowali..

Żałosna próba zdobycia fejmu..coś jak Bogdan.M (antykieckowy) organizator blokowania fotoradaru,który tylko wg gazet był organizatorem a faktycznie pierdział w stołek jak ten pełnomocnik z plakatu :D
Co mnie obchodzi pełnomocnik. Nie pochwalam też Pabiana za tą podwyżkę, ale zobaczymy jak będzie rządził przez te 4 lata.
Najzabawniejsze jest to, że głupiutki Jozin uwalił sobie w mózgu, że jestem inną osobą. To jest hit i potwierdzenie choroby tego faceta.
Jak będziecie może kiedyś widzieć na żywo tego faceta, obserwujcie go i dajcie cynk na forum, żebym coś w tym czasie napisał. Wtedy może się przekonacie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: angelterz »

gara pisze:Co mnie obchodzi pełnomocnik.
Czyli nie znasz, ani nie współpracujesz z ,,organizatorem" referendum na temat SM ?
Tylko pod szyldem KNP siejesz tu zamęt i kłócisz się z Jozinem??
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: gara »

angelterz pisze:
gara pisze:Co mnie obchodzi pełnomocnik.
Czyli nie znasz, ani nie współpracujesz z ,,organizatorem" referendum na temat SM ?
Tylko pod szyldem KNP siejesz tu zamęt i kłócisz się z Jozinem??
Byłem na dwóch spotkaniach, związanych z KNP Jasło. Teraz się nie udzielam.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6306
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: Sun Tzu »

Tych dwóch wiceburmistrzów było za Andrzeja i nie protestowałeś? Dlaczego?
No właśnie: dlaczego Lesiu nie protestowałeś? Tfu, miało być oczywiście: dlaczego Jozin nie protestowałeś? :D
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: Jozin »

Sun Tzu pisze:
Tych dwóch wiceburmistrzów było za Andrzeja i nie protestowałeś? Dlaczego?
No właśnie: dlaczego Lesiu nie protestowałeś? Tfu, miało być oczywiście: dlaczego Jozin nie protestowałeś? :D
:rotfl: :rotfl: :rotfl: , ale próbuj dalej ;)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: T135 »

Jozin naruszył już chyba wszystkie punkty regulaminu forum więc pytanie do administratora, co tu jeszcze robi? Niektórzy chcą tu normalnie podyskutować...z normalnymi ludźmi a nie psychopatami i pisofobami.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: juve_fan »

Nadeszła wiekopomna chwila... Przeczytałem ostatnie wypowiedzi na tym forum i jest mi zarówno śmieszno, jak i straszno. Niestety forum w takiej formie już od wielu miesięcy nie spełnia żadnych standardów. Anonimowi krzykacze sprowadzili je do poziomu dna. Don Kichotem nie jestem, choć do pewnego momentu miałem wrażenie, że coś "merytorycznego" jesteśmy w stanie tutaj przemycić. Okazało się to tylko pobożnym życzeniem. Post nr 4209 jest moim ostatnim :cwaniak: Dziękuję wszystkim, z którymi można było tutaj porozmawiać na przyzwoitym poziomie.

Gdyby sugerować się panującym tutaj syfem to wszyscy zdroworozsądkowi obywatele Jasła oraz powiatu powinni jak najszybciej stąd emigrować, bo obraz wyłaniający się z tych prostacko-hejterskich postów mrozi krew w żyłach. Na moje szczęście znam wielu wartościowych ludzi z tego regionu i wolę swoje dywagacje oraz rozmyślania przenieść tylko i wyłącznie na grunt "realu". Zachęcam również do tego innych użytkowników, a administratorów nawołuję albo do likwidacji tej patologii, albo do zmiany formy (np. komentarze poprzez jawne profile na facebooku).

Si ju lejter aligejter!


Bławo JA!!!
http://youtu.be/z4dFXItGaII
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: Jozin »

Adrian, błagam, nie rób mi tego. Tyle pracy włożyłem w Twoją promocję a Ty chcesz by to poszło na marne ???? Jak możesz....
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: Jozin »

T135 pisze:Jozin naruszył już chyba wszystkie punkty regulaminu forum więc pytanie do administratora, co tu jeszcze robi? Niektórzy chcą tu normalnie podyskutować...z normalnymi ludźmi a nie psychopatami i pisofobami.
A mógłbyś sprecyzować które ??

Widzę, że w tym ciemnogrodzie, każdy kto nie kocha partii, dla beki zwanej Prawem :hyhy: i Sprawiedliwością :rotfl: jest od razu psychopatą i pisofobem...
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: T135 »

Z regulaminu:
Na forum nie wolno:
- publikować treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych – niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, dźwiękowa), również w formie skrótów (wulgaryzmem jest także niepełne użycie słowa, np. d…).
- publikować treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem
- publikować postów i zakładać wątków w niewłaściwych działach tematycznych (pod groźbą usunięcia wątku/postu).
- zakładać wątków i publikować postów mających na celu ośmieszenie innych użytkowników forum
- prowadzić nie merytorycznych, osobistych dyskusji - takie rozmowy proszę prowadzić poprzez PW.
- „spamować” – czyli publikować nadmiernej ilości zbędnych informacji (np. kopia postu wcześniej już wysłanego)
- prowadzić jakichkolwiek kampanii (politycznych, społecznych czy reklamowych) bez zgody administratora forum.
- zamieszczać linków oraz odwoływać się do treści zamieszczonych na innych jasielskich portalach.
- publicznie kwestionować poleceń oraz decyzji Moderatorów i Administratorów.
- publikować postów w wątkach wyraźnie łamiących postanowienia niniejszego regulaminu

Ciebie Jozin, powinno już tu nie być.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Liwkidacja Straży Miejskiej - czy coś z tego będzie?

Post autor: Jozin »

... i jeszcze co najmniej kilku innych trolli.












-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Juve_fan, na zawsze w naszych sercach ..."
ODPOWIEDZ