Galeria w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: add »

Ten temat na skyscrapercity ja prowadzę :) Aktualna data otwarcia możliwa to niestety ponad miesiąc...
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: Woytec »

Ale widze ze przynajmniej praca idzie szybko..... noi dobrze przyda sie cos duzego w Jasle gdzie mozna wszystko kupic na jednym miejscu
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: brzuhu »

wczoraj słyszałem ze otwarcie było zaplanowane na 4 września ale cos mi sie wydaje że ten termin nie jest zbyt realny. Pożyjemy zobaczymy.
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: add »

Przy okazji dodam ze niedlugo rusza strona o inwestycjach w jasle :) wiecej informacji juz niedlugo ;)
adamuuusss1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 16 sierpnia 2008, 16:07

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: adamuuusss1910 »

Pracuje teraz na Galerii i wydaje mi się, że otwarcie będzie dopiero za ok miesiąc, pracy jest jeszcze sporo. Ale pomału zaczyna to już coraz lepiej wyglądać :ok:
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: winiarz171 »

A wiek moze ktoś co buduja obok ronda głównego Jasielskiego? Bo widze ze prace trwają :P
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: brzuhu »

winiarz171 pisze:A wiek moze ktoś co buduja obok ronda głównego Jasielskiego? Bo widze ze prace trwają :P

wejdź na forum które prowadzi kolega "add" http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 607&page=4 tam masz wszystko
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: Woytec »

Otwarcie za około miesiąc.

Ciekawe jakie sklepy będą ! Podobno house, Reporter, Księgarnia Nova, Monnari, UPS!, Textil Market, Nike, Reebok, oraz Keks. Ja bym chciał Cropp, H&M , Top Secret , Jack & Jones....
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: kokos »

brzuhu pisze:wejdź na forum które prowadzi kolega "add" http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 607&page=4 tam masz wszystko
winiarz171 pisze:A wiek moze ktoś co buduja obok ronda głównego Jasielskiego? Bo widze ze prace trwają :P

wejdź na forum które prowadzi kolega "add" http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 607&page=4 tam masz wszystko
Dalej do konca niewiadomo co tam bedzie ;) Z tego co tam wyczytalem, to byc moze sklep typu Biedronka, Plus, Lidl.
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: add »

Tam najprawdopodobniej będzie Biedronka:) Mój kolega pracuje tam na budowie i tak mi mówił dzisiaj:)
adamuuusss1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 16 sierpnia 2008, 16:07

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: adamuuusss1910 »

Wróćmy do tematu, dziś słyszałem rozmowe właściciela Galerii z jakimiś ludźmi i otwarcie ma byc za ok 2 miechy, ale konkretnej daty nie podał, bo to nie ma sensu podawać już teraz dokładnego terminu.
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: add »

omg ... myślałem ze jednak szybciej się z tym uwiną ...
Don Vitorio
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2008, 13:43
Lokalizacja: FC Pinkasa

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: Don Vitorio »

Niby wszystko fajnie , będzie galeria, ale w moim przypadku to i tak nic to nie zmieni bo zapewne będą tam same "modne" sklepy typu reporter, lee, house itp :suchy: ... a po ciuchy marek np. stoprocent, sean john, PLNY, JuiceyJuice, mass denim, avirex, prosto itp trzeba będzie tak jak dotąd jezdzić gdzies do większych miast albo zamawiać przez internet :] ... mam taką cichą nadzieję że chociaż empik będzie :niepewny:
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: add »

Raczej nie będzie :( EMPiK ma byc w Krośnie w EliJocie i w Dębicy w rozbudowywanej właśnie Galerii Dębickiej ... o Jaśle nic nie wiadomo :(
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: Galeria w Jaśle

Post autor: fakir »

Ludzie nie robcie z Jasla Krakowa, i tak kto ma kase bedzie jezdzil na KRK etc. bo tu rzeczy ktore beda docierac bede z opoznieniem w stosunku do duzych miast i nie spodziewajcie sie zbyt wysokich przecen
ODPOWIEDZ