Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Piotr Kulczycki
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 15:57

Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: Piotr Kulczycki »

Kolejny " biznesman " po Ryszardzie. P pochodzący z Jasła, a działający w Rzeszowie otrzymał zarzut oszustwa na grube miliony. Wraz z synem Danielem - grozi im 8 lat
Poniżej artykuły z nowin i wyborczej
Powiedzcie mi dlaczego Jasło produkuje tylu złodzei ?????

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150219666

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... rzony.html
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: luc »

1.Dlatego,że w Jaśle nie dają ludziom uczciwym żyć- więc jak ktoś zrobi prawdziwie wielkie pieniądze,to w dużej części przypadków wiadomo,że nie ma całkiem czystych rąk. No chyba,że ktoś u nas w okolicy wygra wreszcie w totka a urzędnicy zmienią się na lepsze :D

2.Oni sami zresztą, nie byli zbyt bystrzy :rotfl: schemat przekrętu taki, jak w przypadku wielkich firm - zagranie "na upadłego pośrednika",klasyka na której okradziono firmy budujące autostrady została przez nich całkiem skopana,ponieważ:
A) Byli na tyle bezczelni/głupi, że usiłowali okraść samorządowców i "elity",które ten schemat doskonale znają i możliwe,że stosują (albo ich krewni/przyjaciele stosują) w praktyce. Gdyby ograniczyli się tylko do szaraczków mogliby zrobić tą machlojkę dużo,dużo łatwiej i pewnie rozeszło by się po kościach.
B) Nie było powiązań z "samorządowcami" i "elitami" które osłaniałyby machloje
C) Nie pospieszyli się z wyprowadzeniem majątku i ucieczką za granicę
D) Było powiązanie rodzinne między firmami - jasne dla sądu. Przecież w okolicy mieszka taki "golec" co części pracowników nie płaci, ma przepisane co trzeba na kochankę czy kogoś w tym stylu i nic mu nie zrobią. Ludzie z D., Z., W-D,Ł-D itd z pewnością wiedzą o kogo chodzi,Jasło pewnie też skojarzy ;)

Patrząc na przyczyny wymienione w kolejności od największego do najmniejszego błędu to i tak... A patrząc na post:
Jest już złożony wniosek do telewizji info o reportaż o tym co sie dzieje w Rzeszowie.Klany rodzinne zaczynają miedzy sobą walczyc, zaczynają sie porwania,zastraszania a ostatnio podpalono biuro biegłego sądowego.Czy trzeba czekac aż doojdzie do wiekszej tragedii
No i nic dziwnego,że Ukraińcy dopominają się o ten region.Zamiast w sposób "cywilizowany",jak ośmiornica z Trójmiasta swoje konflikty rozgrywać w polityce... :rotfl:
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: borsuk 1.8 »

Każdy orze jak może
Piotr Kulczycki
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 15:57

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: Piotr Kulczycki »

Czy to ten gość od dawnego Amigo ?
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Tak to on ale mi to akurat nie przeszkadza.
99 % społeczeństwa jak by było na jego miejscu zrobiło by tak samo o ile jemu i synowi coś udowodnią.
Więc darujcie sobie jechanie po nich bo i tak nic to nie zmieni a jak już macie na nich takie ciśnienie to osobiście możecie im to powiedzieć a nie wylewać żale na forum.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: borsuk 1.8 »

Czarni1910Jasło_INFO pisze:Tak to on ale mi to akurat nie przeszkadza.
99 % społeczeństwa jak by było na jego miejscu zrobiło by tak samo o ile jemu i synowi coś udowodnią.
Więc darujcie sobie jechanie po nich bo i tak nic to nie zmieni a jak już macie na nich takie ciśnienie to osobiście możecie im to powiedzieć a nie wylewać żale na forum.
Masz racje
Piotr Kulczycki
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 15:57

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: Piotr Kulczycki »

W dzisiejszych Nowinach jest szeroki artykuł o tej sprawie.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: piotrek »

artykuł tak naprawdę opisuje całkowitą degrengoladę i niewydolność sprawiedliwości PO 1989 r. Ale o to chodziło bolkowi i kolesiom. By żyło się lepiej! - komu? (...)
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: BodeineBrazy »

Ciekawe kiedy się zabiorą za jasielskich pseudo biznesmenów działających w naszym mieście - to też jest materiał na dwie powieści i kryminał.
Nazwisk nie muszę chyba podawać, każdy wie o kogo chodzi.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: czarni-fan 1910 »

BodeineBrazy pisze:Ciekawe kiedy się zabiorą za jasielskich pseudo biznesmenów działających w naszym mieście - to też jest materiał na dwie powieści i kryminał.
Nazwisk nie muszę chyba podawać, każdy wie o kogo chodzi.
a ja na przyklad nie wiem.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: BodeineBrazy »

czarni-fan 1910 pisze:
BodeineBrazy pisze:Ciekawe kiedy się zabiorą za jasielskich pseudo biznesmenów działających w naszym mieście - to też jest materiał na dwie powieści i kryminał.
Nazwisk nie muszę chyba podawać, każdy wie o kogo chodzi.
a ja na przyklad nie wiem.
Nie wiesz ponieważ jak każdego psycho-kasztana ze Śniadeckich interesuję Cię miałki sport i pozorowany, patetyczny patriotyzm z górnolotnymi hasłami oderwanymi od rzeczywistości, natomiast prawdziwe życie toczy sie obok.
Prześledź sobie inwestycje z ostatnich 5-7 lat w Jaśle i tam szukaj odpowiedzi.
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Bogdan Pwlowsky i syn oskarżeni

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

BodeineBrazy pisze:
czarni-fan 1910 pisze:
BodeineBrazy pisze:Ciekawe kiedy się zabiorą za jasielskich pseudo biznesmenów działających w naszym mieście - to też jest materiał na dwie powieści i kryminał.
Nazwisk nie muszę chyba podawać, każdy wie o kogo chodzi.
a ja na przyklad nie wiem.
Nie wiesz ponieważ jak każdego psycho-kasztana ze Śniadeckich interesuję Cię miałki sport i pozorowany, patetyczny patriotyzm z górnolotnymi hasłami oderwanymi od rzeczywistości, natomiast prawdziwe życie toczy sie obok.

Zluzuj bo ci żyłka pęknie ;)
ODPOWIEDZ