Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Delta
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 25 maja 2015, 11:19

Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Delta »

cyt.: "Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) podniósł świadczenia pieniężne dla cudzoziemców. Wcześniej wynosiły one 1260 zł miesięcznie, teraz 1335 zł. - czytamy w Dzienniku Ustaw. W rozporządzeniu minister podaje, że nowe stawki wejdą w życie pierwszego października 2015 roku.
:wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:


....- coś jeszcze, w temacie....? :mur:
Gargulek
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 stycznia 2013, 17:59

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Gargulek »

To nie tylko więcej niż bezrobotny to więcej niż osoby zarabiające najniższą krajową mają na rękę.....
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: jankow05 »

To jest Polska właśnie....politycy j.ebią nas na każdym kroku. Kiedy ludzie wreszcie to pojmą??
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Krzysiek92 »

Bardzo dobrze kolega wyzej napisal... to jest własnie Polska... jedni mysla ze PIS jest wspanialy drudzy ze PO, PSL itd. A to g...no prawda. Wszyscy to jedno wielkie bagno i tyle!!! Byle sobie tylko kase nalapac i siedziec w tym pie....... sejmie i nic nie robic!! Ludzie pracuja maja na utrzymaniu rodzine dzieci i dostanie najnizsza krajowa co ledwo zyje z tego a taki dostanie wiecej... noz sie w kieszeni otwiera jak sie slyszy cos takiego i tyle.
Awatar użytkownika
Dr.Oetker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 11:19

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Dr.Oetker »

dobrze wam tak, wy dostaniecie na życie 0zł a dzicz z afryki dostanie wszystko co potrzebne żeby mieć przyrost naturalny na +
w październiku zapie*dalajcie dalej głosować na swoich idoli z PSL. jestem za tym żeby podatki w tym kraju skoczyły o 300% żeby betonowe tępe mózgi zostały bez środków do życia - jak zaczną chodzić głodni to zrozumieją co zrobili.
Delta
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 25 maja 2015, 11:19

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Delta »

Niemcy: bijatyka w ośrodku dla uchodźców w Hesji. :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy- ... sji/nyxpnq

Konflikt zaczął się od incydentu podczas wydawania jedzenia - .......
RMF FM podało, że w bijatyce starli się Albańczycy z Palestyńczykami.

i GDZIE tu bidni uchodźcy ???????????
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Mosznicki »

Jak ktoś chrzani o "dziczy" i "integracji", to może niech najpierw spojrzy na siebie, swoje komentarze i niech się zastanowi. Jak jeszcze zdolny do takiej refleksji.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Wind »

Pomoc do 6 miesięcy od państwa potem sami bedą musiec sie utrzymywac.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: dragoness »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Mosznicki »

Prawdopodobnym ostatecznym celem całej agendy jest utworzenie państwa Wielki Izrael
Chyba nie jestem "prawdziwym Polakiem", i w ogóle nie jestem lotny, nie wpadając na tak oczywiste rozwiązanie. Jest najprostrze, a najprostrze są często przecież najlepsze.
Ostatnio zmieniony 8 października 2015, 15:02 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: noisey »

dragoness pisze:https://socjalnacjonalista.wordpress.co ... a-skale-2/ zalecam chwilę refleksji...
Linki do narodowych socjalistów, żydowskie spiski, Trzecia Droga itd. Tęsknota polskich "patriotów" za ideologią III Rzeszy.
Mam nadzieję, że myśl narodowo-socjalistyczna nie jest promowana przez Panią w miejscu pracy?

Zalecam chwilę refleksji.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: Sun Tzu »

Mam nadzieję, że myśl narodowo-socjalistyczna nie jest promowana przez Panią w miejscu pracy?
Taaak... Trzeba być wyjątkowo podłym gnojkiem by coś takiego napisać w stosunku do osoby, której imię, nazwisko, miejsce pracy i wykonywany zawód jest powszechnie znany! Dotarło do ciebie to co napisałem, czy mam ci napisać to jeszcze raz?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: dragoness »

noisey pisze:
dragoness pisze:https://socjalnacjonalista.wordpress.co ... a-skale-2/ zalecam chwilę refleksji...
Linki do narodowych socjalistów, żydowskie spiski, Trzecia Droga itd. Tęsknota polskich "patriotów" za ideologią III Rzeszy.
Mam nadzieję, że myśl narodowo-socjalistyczna nie jest promowana przez Panią w miejscu pracy?

Zalecam chwilę refleksji.
A ja zalecam chwilę refleksji nad faktem, że tak gwałtowny "wybuch" uchodźctwa nie jest rzeczą normalną, Histeria internetowa jaka się rozpętała, też normalna nie jest, chyba że komuś rozum odjęło, co czytając niektóre komentarze jest niestety prawdopodobne. To, co się dzieje NIE JEST normalne. Nie posunę się tak daleko, aby wierzyć w Wielki Izrael, choć pozbycie się islamistów z obszarów sąsiadujących byłoby Izraelowi faktycznie na rękę, ale to z pewnością jest sterowana przez kogoś działalność. Dzięki Sun Tzu za poparcie, choć tak często się różnimy w poglądach, a cytowanemu przemówcy zalecam kąpiel. W zimnej wodzie, na ochłodzenie gorącej głowy. Nie obrażę się za insynuacje, z powodu, który przywoływałam już wielokrotnie. Nota bene, czy mogę prosić o jakikolwiek cytat z artykułu, będący ilustracją myśli narodowo-socjalistyczej, czy po prostu przeczytał kolega adres strony i na tym się skończyło?
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: noisey »

Zdaje sie ze ten tekst oryginalnie pojawił sie na innej stronie a został zamieszczony na stronie narodowych socjalistów którym bardzo na rękę jest posługiwanie sie teoriami o wielkich żydowskich spiskach. Można było wkleić link z innej strony a nie tego gowna które Pani wkleiła. Gdybym był złośliwy zapytałbym cytując klasyka: "przypadek?". Zadałem pytanie poniewaz treści zawarte na tej stronie raczej do "normalnych" nie nalezą.

Co do obrońcy wdów i sierot który tak ujął sie za koleżanka (w innych postach mieszając kobiety z błotem jak nie przymierzając niektórzy wyznawcy islamu) i który zawsze jest za a nawet przeciw. Nie musisz pisać drugi raz. Może rzucisz mi w twarz tego "gnojka" nie za pośrednictwem internetu tylko realnie? Starczy ci jaj internetowy ratlerku? Pytam grzecznie bo bardzo chciałbym poznać osobiście..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Imigrant dostanie więcej niż bezrobotny !!!!!

Post autor: dragoness »

To jest oryginalne źródło http://pressmania.pl/?p=19745 Co nie zmienia faktu, że należałoby zwrócić uwagę na treść przede wszystkim.
ODPOWIEDZ