Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Jaśle

Post autor: HOWARD »

Średnie zarobki (brutto) lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle

http://www.zaleze.com/srednie-zarobki-l ... m-w-jasle/

=> Dużo, mało?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: dragoness »

Dla pielęgniarek i położnych stanowczo za mało. W przypadku lekarzy, jeśli to "srednio", to znaczy, że rozpiętość pomiędzu pensjami jest mniej więcej taka jak w MINIsterstwie Edukacji; świeżak dostaje niewiele ponad minimalną krajową a ordynator, czy dyrektor... wiadomo.
zulix
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 października 2015, 09:12

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: zulix »

Zapomnieliście o podanie zarobków pracowników administracji - to dopiero śmiech.
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: HOWARD »

zulix pisze:Zapomnieliście o podanie zarobków pracowników administracji - to dopiero śmiech.
Nie zapomnieliśmy, bo nie mieliśmy tego w planie :]

Jak chcesz, to zawnioskuj i podziel się tym, co odpowiedział Szpital, tu na forum :cool:
Ewentualnie prześlij odpowiedź Szpitala do redakcji portalu http://www.zaleze.com, to zostanie opublikowane na stronie :ok:
RSSCorpInvestment
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, 22:28

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: RSSCorpInvestment »

Cholernie mało. Tyle że tu są podane zarobki lekarzy na zwykłych umowach o prace, a nie kontraktowych.

Do tego należy dodać nawet do 2tys. zł za pojedynczy dyżur.

Nie jest tak źle, nie ma co narzekać, że płacą im za mało, bo wiem że w innych miastach jest mniej więcej tak samo dennie. Polska.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: Łyssy »

Czy ktoś w Was zna jakiegoś biednego lekarza ?
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: HOWARD »

RSSCorpInvestment pisze:Cholernie mało. Tyle że tu są podane zarobki lekarzy na zwykłych umowach o prace, a nie kontraktowych.

Do tego należy dodać nawet do 2tys. zł za pojedynczy dyżur.
Hmm, we wniosku nie rozdzielaliśmy na takich lekarzy czy takich. Poprosiliśmy o średnie wynagrodzenie lekarzy, po prostu.

Ze wszystkimi dodatkami. Ciekawym jest, czy uwzględnione zostały również wynagrodzenia za dyżury.

Na wszelki wypadek dopytaliśmy o to szpital.

Jak będzie odpowiedź, to dodamy do artykułu.
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: tess »

Osobiście nie wierzę w tą odpowiedz szpitala, bo moim zdaniem nie są uwzglednione kontrakty za dyzury!!!. A co do pielęgniarek i salowych, to naprawdę o dużo za mało zarabiaja na ich pracę.
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: HOWARD »

tess pisze:Osobiście nie wierzę w tą odpowiedz szpitala, bo moim zdaniem nie są uwzglednione kontrakty za dyzury!!! (...).
Spokojnie czekamy zatem na odpowiedź szpitala.
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 października 2015, 21:44

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: Partyzant »

Salowe i pielęgniarki - zdecydowanie za mało w stosunku do pracy, jaką wykonują.
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: HOWARD »

Szanowni forumowicze, faktycznie, w podanych średnich wynagrodzeniach lekarzy nie było uwzględnionych dyżurów medycznych. Oto odpowiedź Szpitala na pytanie prasy przesłana po 3 dniach roboczych od złożenia wniosku :cool:

AKTUALIZACJA na dole artykułu:
http://www.zaleze.com/srednie-zarobki-l ... m-w-jasle/
RSSCorpInvestment
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, 22:28

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: RSSCorpInvestment »

HOWARD pisze:Szanowni forumowicze, faktycznie, w podanych średnich wynagrodzeniach lekarzy nie było uwzględnionych dyżurów medycznych. Oto odpowiedź Szpitala na pytanie prasy przesłana po 3 dniach roboczych od złożenia wniosku :cool:

AKTUALIZACJA na dole artykułu:
http://www.zaleze.com/srednie-zarobki-l ... m-w-jasle/

No i miałem rację.
Awatar użytkownika
HOWARD
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 29 lipca 2010, 19:35
Lokalizacja: Załęże

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: HOWARD »

Mamy odpowiedź ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle z uzupełnieniem kwoty średniego wynagrodzenia o dodatkowe dyżury medyczne oraz lekarzy kontraktowych (kwoty znacząco wzrosły):

Podsumowując mamy pełną informację na temat:

1. Kwota średniego miesięcznego wynagrodzenia za 2014 r. pielęgniarek (w tym położnych) zatrudnionych w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, uwzględniając przy tym wszystkie dodatki funkcyjne, stażowe i składniki wynagrodzenia w rodzaju nagród uznaniowych, ekwiwalentów, itp.

2. Kwota średniego miesięcznego wynagrodzenia za 2014 r. lekarzy zatrudnionych w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, uwzględniając przy tym wszystkie dodatki funkcyjne, stażowe i składniki wynagrodzenia w rodzaju nagród uznaniowych, ekwiwalentów, oraz dyżurów medycznych, itp.

Kwota średniego miesięcznego wynagrodzenia za 2014 r. lekarzy tzw. "kontraktowych" zatrudnionych w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, uwzględniając przy tym wszystkie dodatki funkcyjne, stażowe i składniki wynagrodzenia w rodzaju nagród uznaniowych, ekwiwalentów, oraz dyżurów medycznych, itp.

3. Kwota średniego miesięcznego wynagrodzenia za 2014 r. salowych zatrudnionych w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, uwzględniając przy tym wszystkie dodatki funkcyjne, stażowe i składniki wynagrodzenia w rodzaju nagród uznaniowych, ekwiwalentów, itp.

Dane opublikowaliśmy na dole artykułu (AKTUALIZACJA):

http://www.zaleze.com/srednie-zarobki-l ... m-w-jasle/
suami77
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2016, 18:27

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: suami77 »

Zarobki jasielskich lekarzy (szczególnie Pani doktor mającej wczoraj dyżur nocny) są najwidoczniej niesatysfakcjonujące, czego najlepszym przykładem jest przedmiotowe traktowanie pacjentów.Udałam się wczoraj do jasielskiego szpitala z chorym tatą,który miał ponad 39 gorączki i z wielkim wysiłkiem się poruszał.Wielce naburmuszona Pani doktor(nie w sosie,że ktoś ją obudził z błogiego snu),nie wykonała żadnych podstawowych badań.Z miejsca wypisała receptę na gripex,stwierdzając,że będzie trzymało tydzień .Cała wizyta nie trwała nawet minuty.Po powrocie do domu,gorączka wzrosła do 40.Jak się rano okazało,po wizycie u innego lekarza,nie był to żaden wirus.
Nie wymagam od lekarza empatii jaką prezentują lekarze z popularnych seriali. Wymagam odrobiny szacunku do drugiego człowieka.Lekarz ma obowiązek udzielać pomocy lekarskiej - czyli zbadać pacjenta,czego nie było w tym przypadku.Ot przyszedł jakiś nikt,nie ma sensu się wysilać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zarobki lekarzy, pielęgniarek i salowych w Szpitalu w Ja

Post autor: dragoness »

Panie pielęgniarki zarabiają STANOWCZO za mało. Należałoby je ozłocić.
ODPOWIEDZ