Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: dragoness »

Pielęgniarki i położne zarabiają STANOWCZO ZA MAŁO.
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: landa »

dragoness pisze:Pielęgniarki i położne zarabiają STANOWCZO ZA MAŁO.
Oj zdecydowanie za mało,ale przykładowo lekarze zdecydowanie za dużo w porównaniu z ich zaangażowaniem w pracę.
KamilssON
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 listopada 2015, 10:27

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: KamilssON »

Nie jest źle :D
gizmo
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 września 2013, 11:01

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: gizmo »

Zapytajcie jakie jest średnie wynagrodzenie w JDK, ZMKS, MOSiR i MPGK. Oczywiście bez Dyrektorów i Kierowników. To zaiste może być ciekawa lektura... A dyrektorów i kierowników można przepytać oddzielnie...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: dragoness »

Ktoś kiedyś napisał, że podawanie płac średnio i brutto, to jak mierzenie penisa razem z kręgosłupem. No więc, aby ukrócić spekulacje wklejam swój paseczek z wypłatą za październik i nadliczbówkami za wrzesień. Staż 25 lat, dyplomowany. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: kapustajestpusta »

No cóż 2600 za niespełna 80 godzin... Nie tak źle. to 32,50/godzinę. Może nie jest to szczyt marzeń lecz tragedii nie ma. Chwała Ci że nie czaisz się z paskiem.
15 lat przepracowałem w różnych firmach z kapitałem polskim i zagranicznym lecz wysługa lat to tylko w budżetówce :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: dragoness »

kapustajestpusta pisze:No cóż 2600 za niespełna 80 godzin... Nie tak źle. to 32,50/godzinę. Może nie jest to szczyt marzeń lecz tragedii nie ma. Chwała Ci że nie czaisz się z paskiem.
15 lat przepracowałem w różnych firmach z kapitałem polskim i zagranicznym lecz wysługa lat to tylko w budżetówce :D
Toteż nie zamierzam narzekać.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: kapustajestpusta »

dragoness pisze:
kapustajestpusta pisze:No cóż 2600 za niespełna 80 godzin... Nie tak źle. to 32,50/godzinę. Może nie jest to szczyt marzeń lecz tragedii nie ma. Chwała Ci że nie czaisz się z paskiem.
15 lat przepracowałem w różnych firmach z kapitałem polskim i zagranicznym lecz wysługa lat to tylko w budżetówce :D
Toteż nie zamierzam narzekać.
Naturalnym jest, że każdy chce zarabiać więcej, a ten co zarabia więcej też chce zarabiać jeszcze więcej. Ja też.
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: wujek_garfield »

To nie nauczyciele zarabiają za dużo.To my zarabiamy za mało.Chyba by wypadało zawalczyć o więcej z pracodawcami i urzędami.Tak.Zawalczyć o swoje zamiast psioczyć,że inni mają "za dużo" i "za dobrze" (czyli "lepiej" od nas).
Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
-dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
-bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:
-czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
-tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy
Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:
-czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
-tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy
Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta:
-dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
-bo w nim znajdują się Polacy
-Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
-ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.
Sama prawda :rotfl: :dobani: :zalamany:


Oczywiście - bywają i źli nauczyciele, którzy nie zasługują na swoje wynagrodzenie.Ale ich by należało po prostu ZWOLNIĆ.
Awatar użytkownika
Anitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 października 2016, 15:35

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: Anitka »

mjyntki_mjetek pisze:Blisko 60 tys. zł brutto rocznie za dyplomowanego który ma tylko około 80 dni wolnych w roku od pracy - nie jest źle :D
Lepiej ma już tylko Święty Mikołaj :kwasny:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: dragoness »

Zbliża się Święto Edukacji, czas odgrzać kotlet? Wszystko chyba już zostało w tym watku powiedziane, wystarczy sprawdzić wcześniejsze posty.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: Joziiiin »

Dragoness, rozhuśtaj im gule, wklej znowu swój pasek - niech toczą pianę... :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: dragoness »

Joziiiin pisze:Dragoness, rozhuśtaj im gule, wklej znowu swój pasek - niech toczą pianę... :hyhy:
Po co? Od tego czasu nie było zadnej podwyżki. Nie będę się z ko0niem kopać, ani udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Jak się szkoła nie podoba, zostaje nauczanie domowe.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: ruda33 »

Nauczyciele zarabiaja za duzo za 18 godzin pracy poza tym wakacje ferje wolne soboty, swieta pół roku wolnego i jeszcze im mało jak sie im nie podoba to prosze się zwolnić .
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Średnie wynagrodzenia nauczycieli szkół w Jaśle

Post autor: dragoness »

ruda33 pisze:Nauczyciele zarabiaja za duzo za 18 godzin pracy poza tym wakacje ferje wolne soboty, swieta pół roku wolnego i jeszcze im mało jak sie im nie podoba to prosze się zwolnić .
Nic nie robią na lekcjach, stawiają jedynki, biją dzieci, molestują, biorą w łapę... coś pominęłam?
ODPOWIEDZ