Dron Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Dron Jasło

Post autor: winiarz171 »

Witam, zapraszam wszystkich do polubienia strony Dron Jasło na facebooku http://www.facebook.com/dronjaslo

Będziemy tam zamieszczać zdjęcia z lotu ptaka Jasła i okolic :) Uprzedzając ewentualne pytania - Dron Jasło- to licencjonowani operatorzy posiadający ubezpieczenia i zezwolenia UAVO VLOS. Dzięki temu mamy pewność, że nasze zdjęcia i filmy są po prostu legalne .
A żeby zachęcić do wejścia na stronę jedno ze zdjęć :) Obrazek
Załączniki
dron jasło nikadron
dron jasło nikadron
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Dron Jasło

Post autor: dragoness »

Gratulacje Sylwek. Oby tak dalej :D
xavier472
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 9 kwietnia 2016, 23:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dron Jasło

Post autor: xavier472 »

Podoba mi się ten pomysł. :)
krystynag
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 maja 2016, 12:07
Lokalizacja: Kołaczyce

Re: Dron Jasło

Post autor: krystynag »

Świetna inicjatywa, grzech nie pokazywać tak pięknego miasta. Pozdrawiam serdecznie, Krystyna.
ropuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 10:48

Re: Dron Jasło

Post autor: ropuch »

krystynag pisze:Świetna inicjatywa, grzech nie pokazywać tak pięknego miasta. Pozdrawiam serdecznie, Krystyna.
Czy to sarkazm, czy przekora określać Jasło pięknym :zdegustowany:
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Dron Jasło

Post autor: Tulix »

ropuch pisze:
krystynag pisze:Świetna inicjatywa, grzech nie pokazywać tak pięknego miasta. Pozdrawiam serdecznie, Krystyna.
Czy to sarkazm, czy przekora określać Jasło pięknym :zdegustowany:
Żadnego sarkazmu w tym zdaniu nie widzę. Dla mie Jasło jest jednym z najładniejszych miast na południu Polski, i gdyby nie polityka poprzednich władz/niszczenie lokalnych biznesów top to miasto by kwitło.
Po co to narzekanie? Jak Ci się w Jaśle nie podoba, wyjedź sobie do jakiejś większej metropolii, pomieszkaj i ocenisz. Sam troche już świata zobaczyłem i każdemu powtarzam "cudze chwalicie..."
ropuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 10:48

Re: Dron Jasło

Post autor: ropuch »

Tulix pisze:
ropuch pisze:
krystynag pisze:Świetna inicjatywa, grzech nie pokazywać tak pięknego miasta. Pozdrawiam serdecznie, Krystyna.
Czy to sarkazm, czy przekora określać Jasło pięknym :zdegustowany:
Żadnego sarkazmu w tym zdaniu nie widzę. Dla mie Jasło jest jednym z najładniejszych miast na południu Polski, i gdyby nie polityka poprzednich władz/niszczenie lokalnych biznesów top to miasto by kwitło.
Po co to narzekanie? Jak Ci się w Jaśle nie podoba, wyjedź sobie do jakiejś większej metropolii, pomieszkaj i ocenisz. Sam troche już świata zobaczyłem i każdemu powtarzam "cudze chwalicie..."
A kto tu narzeka, po prostu miałem takie odczucie po przeczytaniu.
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Dron Jasło

Post autor: Tulix »

Na zasadzie "szklanka do połowy pusta". Takie miałem odczucie po przeczytaniu. ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Dron Jasło

Post autor: winiarz171 »

https://www.youtube.com/watch?v=3dY6mik2qXs

Jeśli ktoś nie widział Jasło z lotu drona :) Zachęcam do obejrzenia
krystynag
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 maja 2016, 12:07
Lokalizacja: Kołaczyce

Re: Dron Jasło

Post autor: krystynag »

Zapewniam, nie było ani krztynki ironii w mojej wypowiedzi. Jasło jest naprawdę piękne! :)
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Dron Jasło

Post autor: wujek_garfield »

Miasto OCZYWIŚCIE JEST NAPRAWDĘ ŁADNE ! Kto twierdzi inaczej jest chyba ślepy.Szkoda tylko,że:

1.Niektórzy chcą je "upiększać" a to głazami narzutowymi - pod 1 LO już są (radnym i tfurcy na łeb się nadają,nie na pomnik) ,a to 13-metrowymi Jezuskami,czy wielkimi krzyżami.Jeszcze tylko usr.ć wrak tupolewa na każdym rondzie - najlepiej taki jak w Kałkowie,źeby było kiczowato na maxa,postawić tuzin fontann i wreszcie może uda się je zgnoić ! :dobani:

2.Żyć w Jaśle jest diabelnie trudno - zwłaszcza chodzi o pracę.Stąd wielu nas młodych ucieka na emigrację czy do większych miast.A Jasło się wyludnia. :(

3.Firm porządnych nie ma.Małe firemki się tak nie liczą,chyba że zaczną porządnie prosperować - w tym dziesięcioleciu to wątpię.

A ponieważ 3 to 1 i 2 rodzą poważne problemy i obawy czy miasto będzie w przyszłości zamieszkane i czy w budżecie starczy pieniędzy na utrzymanie choć obecnego stanu. Jeszcze tak 5-10 lat temu Krosno pod względem infrastruktury w porównaniu z Jasłem było pipidówą.Mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. Rzecz w tym,że ze względu na takie wydatki jak u nas oraz na to ile jest firm w Krośnie a ile u nas - i wreszcie przez to jak to jest z pracą - to zmiany będą raczej na gorsze.Co ja mówię "będą".Są... :zalamany:
ODPOWIEDZ