Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

mela
Ekspert
Ekspert

Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Post autor: mela » 29 sierpnia 2016, 19:56

Witam, od jakiegos czasu planuje zakup mieszkania na Gamracie i chciałam sie dowiedzieć głownie od ludzi tam mieszkających jak to jest z tym Gamratem- jest coś bezpieczniej i spokojniej niż dawniej? Bardzo proszę o opinie na ten temat- polecacie czy jednak szukać spokojniejszego miejsca???

km_1981
Guru
Guru

Re: Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Post autor: km_1981 » 29 sierpnia 2016, 20:26

Mieszkałem tam ponad rok, nie jest źle, czasem młodzież sobie pośpiewa i pokrzyczy prokibicowskie przyśpiewki ale generalnie nigdy nikt mnie nie zaczepił ani nie prowokował, nawet późnym wieczorem.

77doc
Debiutant
Debiutant

Post autor: 77doc » 29 sierpnia 2016, 20:50

Kupinem mieszkanie na tym osiedlu 6 lat temu. Mieszkamy razem z żoną i dzieckiem. Naprawdę nie ma się czego obawiać. Jest o wiele spokojniej niż w samym Jaśle. Cicho i spokojnie, ruch samochodów nie przeszkadza, nie ma problemów z miejscem parkingowym. Sporo zieleni, plac zabaw, boisko, przychodnia lekarska, kilka sklepów, apteka. Przed zakupem miałem podobne obawy.

kasiakowa06
Początkujący
Początkujący

Post autor: kasiakowa06 » 10 czerwca 2019, 12:50

Jeśli masz wątpliwości co do lokalizacji polecam poszukać czegoś innego. Może tutaj znajdziesz ciekawszą ofertę https://www.dobryadres.pl/. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ