Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
czarna_perła
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 listopada 2008, 00:02

Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: czarna_perła »

Czy Panowie i Panie pracujący w Jasielskiej policji, wymagając na użytkownikach dróg (kierowcach) przestrzegania zasad i przepisów Prawa o ruchu drogowym sami mogą moim zdaniem te przepisy naciągać a być może i łamać. Patrole ustawiają się w zatoczkach przeznaczonych dla autobusów i tam kontrolują samochody. Autobusy nie mają jak zajeżdzać, zaczynają się problemy z omijaniem. Z tego co wiem nie wolno parkować samochodami na zatoczkach autobusowych. Dlaczego Policja z Jasła tego nie przestrzega. Wkrótce będziemy dokumentować powyższe. Dowody i skargi będą wysylane do Komendy wojewódzkiej a jak trezba będzie to do mediów. Musimy się szanować wzajemnie i pamiętać o jednym żeby wymagać od innych trzeba najpierw wymagać od siebie ! zgodnie z hasłem w słuzbie Państwu i obywatelom trzeba być przykładem pozytywnym i nie wzbudzać i powodować sytuacji kontrwersyjnych. :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :dobani: :dobani: :dobani:

LUDZIE KOMENTUJMY I NIE DAJMY SIĘ !
jaślanin

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: jaślanin »

Pozostawie to bez komentarza :P :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
MatheO
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 30 września 2008, 19:21
Lokalizacja: Jasło

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: MatheO »

ehh... :/
Strugi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 24 września 2008, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Strugi »

Pamiętam raz sytuacje, kilka lat temu, był korek nie wielki na drodze to jacys policjanci włączyli koguta omineli i wyłączyli..
jaślanin

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: jaślanin »

Taka praca :P
Despekt
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 8 lipca 2008, 19:15
Lokalizacja: tam z tyłu, po prawej stronie

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Despekt »

Widzę że odezwa do narodu jakoś nie cieszy się zainteresowaniem... fascynujący temat
TWPC
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 listopada 2008, 20:22
Lokalizacja: JAsło

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: TWPC »

J*** ich :cenzura:

Może powstrzmałbyś się od tego typu komentarzy? KK
jaślanin

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: jaślanin »

A co to da jak pogledzicie na forum?? Zmieni sie cos czy jak bo nie rozumiem :szok:
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Miś »

Bosz, popatrzcie najpierw na siebie. Tak jak widzialem ostanio sikajacego piekarza, ktory jak mniemam po wysikaniu sie nie umyl rak i robil chleb ktory ktos tam je, tak i policje moze czasem poniesc.

Co do komci ponizej autora tematu...

zazdroscie im? czy ki hoj ? Czy chodzicie w bluzie hwdp hempgru jpj pj firma popek mma na 100% ?

a co do autora jak Cie to tak fest zakuło to:
Trzeba bylo podejsc spisac chociazby numer policyjny, bo pewnie legitymacji tak o by nie pokazli, czy nr rejestracyjny czy nr radiowozu czy tam co kolwiek i do Komendy wojewodzkiej policji podac, bys ich przykrocil. MOglbys zostac bohaterem wsrod pokolenia jp :D
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Laura Diaz »

Z tym przestrzeganiem przepisów to u nich nie jest najlepiej.

Niedawno wracałam obwodnicą, jadąc od Krosna w stronę Górki Klasztornej. Gdzieś w okolicy mostu ma Jasiołce nieźle się wystraszyłam, bo zobaczyłąm że po moim pasie jedzie jakieś auto, wprost na mnie. Zdążyłam zjechać na lewy pas i wyminęłam gościa, jak się okazało był to radiowóz, który spokojnie jechał sobie po lewej stronie, niczym w anglii, a panowie policjanci przez otwarte okno gawędzili sobie z kibolami idącymi chodnikiem :kwasny: Było ciemno, a ja zgłupiałam i nie wiedziałam co mam robić, przeraziłam się że coś zmienili i jest to droga jednokierunkowa, albo że ja komuś wjechałam na pas, nie wiem, byłam w szoku :| Gościu który jechał za mną, też widać było że zgłupiał, bo zwolnił i nie wiedział, czy toto wyprzedzić, czy jak, zwłaszzca że była linia podwójna ciągła :zdegustowany: a gdyby z naprzeciwka coś jechało i nie dało się tych policjantów wyminąć? zatrzymali by sie wtedy, czy miałabym uciekać na chodnik?

Jak widać, zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu to specjalność jasielskiej policji :cenzura: brawo za myślenie perspektywiczne i wyobraźnię :krzeslem:
jaślanin

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: jaślanin »

Ja bym zwolnil troche i sie w nich władowal :hyhy:
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: koala »

:chytry:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010, 19:19 przez koala, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: sieno »

W sobotę byłem świadkiem jak na światłach koło eneropalu, panom z policyjnej astry nie chciało sie stać na czerwonym, więc sobie właczyli koguta i po przejechaniu sygnalizacji jak gdbyby nic wyłączyli koguta.
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: natalijka »

sieno pisze:W sobotę byłem świadkiem jak na światłach koło eneropalu, panom z policyjnej astry nie chciało sie stać na czerwonym, więc sobie właczyli koguta i po przejechaniu sygnalizacji jak gdbyby nic wyłączyli koguta.

Taka rzecz jest normalna.
Ja z kolei zaobserwowałam masowe włączanie kogutów przez karetki pogotowia w Rzeszowie w godzinach popołudniowych, gdy korki są mega duże i naprawdę trzeba swoje w nich wystać.
OBSERWATOR1987
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 01:13

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: OBSERWATOR1987 »

to tak moje zdanie jest takie ze moze i chłopy z komendy coś robią pożytecznego ale ogólnie to zamiast sie wziąść za to co trzeba to jezdza i starych dziadków spisują bo se piwo piją albo młodych. Rozumie jak ktoś pije gdzieś koło bloku i grandzi albo sie zachowuje głośno to oki ale jak ktoś stoi spokojnie i nic nie robi to by dali sobie siana. Wiem picie w miejscu publicznym jest niedozwolone no ale nie wszystkich stać na to zeby pójść sobie gdzieś do baru gdzie piwo jest prawie 2 razy droższe niz to ze sklepu i wolą sobie wypić gdzieś na swoim osiedlu z chłopakami. Wiec moje zdanie o policji jasielskiej nie jest za bardzo dobre. Duzo sie czepiają o pierdoły i tyle.
no to by było na tyle... :hyhy:
ODPOWIEDZ