Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Marcinek »

KooKoszka pisze:auto rozwalić to jeszcze pestka bo się naprawi ale zdrowie odzyskać to już poważniejsza sprawa. A Policja zamiast obserwować dziewczynki na Jaśle niech się wybierze na powiatowe drogi i się przekona że zagrożenie istnieje
Nic dodać nic ująć.

http://www.jaslo4u.pl/apel-naszego-czyt ... jaslo-9428
ta droga jest naprawde fatalnie oznakowana
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: KooKoszka »

Oby udało się wymusić trochę zainteresowania od władz żeby się tym zajęli.Ale widzisz gdyby nie obywatele na żaden pomysł by nie wpadli.Przykład masz na znaku N.Sącz koło Franciszkanów przestawili bo obywatele się tym zajęli.Trzeba rozliczyć publiczne urzędy bo z naszych podatków dostają wypłatę.Jeśli osoba nie ma odpowiednich kwalifikacji na dane stanowisko nie powinna tam być.Odpowiedzialni są za robotę więc są rozliczani przed społeczeństwem.
Awatar użytkownika
Why So Serious?
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 4 września 2010, 14:55

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Why So Serious? »

Ja tylko tak dla przypomnienia lub dla tych co prawa jazdy nie mają, dodam, że jazdę samochodem dostosowujemy do stanu drogi, warunków na jezdni i warunków atmosferycznych.
Jedna sprawa to metrowe doły na środku autostrady a druga sprawa to ciężkie kopyto podczas śnieżycy.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: poszukiwana »

Droga o której jest wspomniane w artykule jest w stanie bardzo dobrym, żadnych nierówności, żadnej dziury. Są tylko niebezpieczne zakręty, które dla niektórych pojawiają się bardzo niespodziewanie, bo nie ma o nich żadnego ostrzeżenia. Dla ludzi, którzy pierwszy raz tą drogą jadą, może to być bardzo niebezpieczne.
Awatar użytkownika
ziarnko_piasku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 25 września 2010, 14:15
Lokalizacja: Pomiędzy niebem a piekłem

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: ziarnko_piasku »

A co ma do tego wszystkiego praca Policji??
;/
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Marcinek »

a prześledziłeś temat?
Wypowiedź policjanta została w nim poruszona, bardzo dziwna wypowiedz. Że kierowcy i tak się nie dostosują do znaków, więc po co je stawiać...

Policjant chyba nie powinien tak mówić, to z jego słów wynika, że wogóle nie ma sensu dróg oznakowywać.
Awatar użytkownika
Why So Serious?
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 4 września 2010, 14:55

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Why So Serious? »

@Marcinek
"- Jeśli chodzi o ograniczenia prędkości, to nie wiadomo czy znaki coś zmienią. Większość kierowców nie stosuje się do ograniczeń. Musielibyśmy ustawić fotoradary lub statyczne i dynamiczne patrole policji. - mówił Andrzej Przebięda. -"
Z tej wypowiedzi wynika, że większość kierowców nie stosuje się tak czy inaczej do ograniczeń prędkości więc zachodzi wątpliwość, że postawienie samych znaków coś zmieni, aczkolwiek dodanie fotoradarów mogłyby być lepszym rozwiązaniem ponieważ działają one lepiej na kierowców niż normalny znak.

Nie widzę tutaj żadnych przesłanek jakoby policjant stwierdzał, że informowanie o ograniczeniach prędkości na drodze nie mają sensu, ma jedynie wątpliwości czy same znaki są wystarczające.

Zarzucasz innym ślepą wiarę tvn-owi a sam się od takich ludzi nie różnisz, bo powtarzasz cały czas to co przeczytałeś czy usłyszałeś w mediach, które Ci osobiście odpowiadają i które Twoim zdaniem są "mediami wolnymi".

W Polsce nie ma wolnych mediów ( bynajmniej jeśli chodzi o te główne ), tak jak i nie ma wolnych mediów w innych krajach.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: Grunwald »

A ja mam taka ciekawą bardzo swierza sprawe z wczorajszego wieczoru gdzie po drugiej stronie "wieżowców" na chodniku mniej więcej na wysokości zatoczki dla autobusów kontroluje policja samochody , akurat udało się że i ten w którym byłem tez został skontrolowany . Funkcjonariusz po sprawdzeniu kierowcy i wyposazenia auta prosi nagle o dokumenty reszty pasazerów zasłaniajac sie ze takie jest prawo co było już bezczelnym kłamstwem no ale dostał dokumenty pasazerów przy oddaniu ich < czekamy z 40 min> kulturalnie prosze o podanie godności ów funkcjonariusz on z wielkim zdziwieniem odwracajac sie w strone radiowozu wybełkuje cos pod nosem a gdy poprosiłem o numer legitymacji na piecie jak "zając" szybko ultonił sie do radiowozu bełkoczac że niema takie prawa.... aa gdy chciałem wysiasc juz tylko usłysząłem szybko zasuwające sie drzwi... no i widac jak mamy douczonych funkcjonariuszy raz jedno kłamstwo pózniej bezczelne drugie kłamstwo funkcjonariusza i ucieczka szybko... zal pisać więcej bo zal po prostu tych nieudlonych ludzi... Sprawa się ma tak iż jeżeli funkcjonariusz wymaga dokumentów w razie byle jakiego spisania dany osoba powinna pierwsza poprosic o dane funkcjonariusza wraz z stopniem i numerem legitymacji po czym dopiero moze okazac sój dokument funkcjonariuszowi.. widać jednak wczoraj policjant raz że nie zna przepisów dwa ucieka jakby nie wiem miał jakąs obawe... własnie tak wyglada praca nasze wspaniałem douczonej policji Jasielskiej !!
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: kakub »

a praca jasielskiej policji wyglada wlasnie tak: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /225907275
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: JURT »

A może "nasi" szkolili się u tych "fachowców", bo jakoś w niektórych przypadkach bardzo podobnie działają. http://www.konflikty.wp.pl/kat,1020231, ... omosc.html
iberian
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 20:00

Re: JAK WYGLĄDA PRACA JASIELSKIEJ POLICJI

Post autor: iberian »

"Taka rzecz jest normalna.
Ja z kolei zaobserwowałam masowe włączanie kogutów przez karetki pogotowia w Rzeszowie w godzinach popołudniowych, gdy korki są mega duże i naprawdę trzeba swoje w nich wystać.[/quote]"

no bez przesady. przeciez karetka musi szybko wrocic do bazy, nie moze stac sobie w korku przez 30 minut bo w międzyczasie moze byc potrzebna i od tego moze zalezec ludzkie zycie!
za to panow policjantow nic nie usprawiedliwia :)
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: N_ »

Ja mam takie pytanko czy panowie policjanci po skończeniu służby to nie muszą respektować prawa które sami niby strzegą na służbie ?
I czy każde auto ma mieć naklejkę z nr. rejestracyjnym na szybie no i przednia rejestracja jest potrzebna ?


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: kakub »

Panie N_ milicjanci nie znaja przepisow bo sa niedouczeni,bo dla nich licza sie tylko testy pseudosprawnosci;),wiec nie maja wiedzy o przepisach ruchu drogowego i sa nieswiadomi ze je łamia.moze mysleli ze miedzy znakami zakazu postoju jest "specjalne miejsce parkingowe" dla superbohaterow:).a jak człowiek tak zaparkuje to sie zawsze znajda zeby 100 zł wlepic.a na te auta kolo sadu na chodniku to by pasowalo wezwac drogowke a ona LAWETE i na transwiert.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Jocke »

http://www.tvn24.pl/-1,1694453,0,1,zatr ... omosc.html wkońcu może ludzie zobaczą co się dzieje w tej jasielskiej milicji, oj przepraszam, POlicji
rpd8
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 12 października 2008, 23:33

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: rpd8 »

za dużo ich jest nierobów:P
ODPOWIEDZ