Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Marcinek »

Jeden z pobitych chłopaków ma złamany nos i wstrząs mózgu, a drugi mocne stłuczenia głowy i brzucha.
Bandyci a nie policjanci. Cała ta komenda powinna wylecieć!!!

PS. chłopaki radze Wam przenieść tą sprawę do sądu okręgowego w Krośnie, bo jakoś mam wątpliwości co do bezstronności jasielskiej prokuratury i sądu zwlaszcza jesli chodzi o policjantów.
Nowy05
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 12 grudnia 2010, 16:23

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Nowy05 »

Wszyscy piszą tylko nie jaslo4u, poprawność polityczna KOMUNA!
Awatar użytkownika
TxT
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 01:34
Lokalizacja: z brzucha mamy

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: TxT »

N2N pisze:a jak wygląda sprawa pobicia przez policjantów z Jasla Pana Tomasza K. pod byłą dyskoteką "Europa"?
sprawa odnosnie mojego pobicia i przekroczenia uprawnien przez jasielskich milicjantow jest na etapie sadu okregowego w Krosnie, (dzis miala byc rozpatrywana moja apelacja od wyroku), ale niestety z braku wszystkich materialow w sprawie zostala przesunieta na 20 lipca br., odnosnie tego o co oskarzala mnie jasielska milicja w dniu zdarzenia jestem juz uniewinniony prawomocnymi wyrokami o dziwo jasielskiego sadu.
Marcinek pisze:PS. chłopaki radze Wam przenieść tą sprawę do sądu okręgowego w Krośnie, bo jakoś mam wątpliwości co do bezstronności jasielskiej prokuratury i sądu zwlaszcza jesli chodzi o policjantów.
odnosnie bezstronosci prokuratury i policji nie ma zbednej dyskusji, odnosnie sadu nie mam zastrzezen co do pracy
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: 9kasica2 »

się policjanciki bawią... w jaśle to jest 13 posterunek 2!! a pisał już ktoś do Magazyn Ekspresu Reporterów ? myślę, że kolejna sprawa o jasielskiej policji może ich zainteresować... to już nie pierwszy raz, więc pasuje coś z tym ludzie zrobić!!
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: N2N »

podajcie nazwiska tych policjantów, niech całe Jasło wie kto jest policjantem a kto bandytą udającym policjanta.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Marcinek »

Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: KooKoszka »

N2N pisze:podajcie nazwiska tych policjantów, niech całe Jasło wie kto jest policjantem a kto bandytą udającym policjanta.

1)Ustawa o ochronie danych osobowych, poczytaj tą ,, lekturę,, to uświadomisz sobie że media nie podadzą Ci nazwisk oskarżonych
2) Klauzula tajności tzn. informacje niejawne- zastrzeżenie
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Marcinek »

KooKoszka pisze:
N2N pisze:podajcie nazwiska tych policjantów, niech całe Jasło wie kto jest policjantem a kto bandytą udającym policjanta.

1)Ustawa o ochronie danych osobowych, poczytaj tą ,, lekturę,, to uświadomisz sobie że media nie podadzą Ci nazwisk oskarżonych
2) Klauzula tajności tzn. informacje niejawne- zastrzeżenie
bo to jest niezgodne z prawem tak
Bo ochrona danych osobowych policjantów tak
A katowanie ludzie przez policje to nic wielkiego zdarza sie
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: intoksynator221 »

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /338641933 - to jest skandal zeby funkcjonariusze się tak zachowywali !
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: KooKoszka »

Marcinku jak byś troszke pogrzebał w przepisach prawnych to oskarżony też ma prawa a tym bardziej pracownik publiczny wiec to ze tobie sie jakos szczegolnie nie podoba to niestety skargi i wnioski do rzecznika ochrony praw obywatelskich tam juz nie jedna skarga wplynela na policjatow i co za przeproszeniem wielkiego ch.... zrobili.Na jakim ty swiecie zyjesz teraz mass media robia furore a to ze co sie obywatelowi nie podoba to jego sprawa liczy sie kasa kasa kasa.Masz chajs masz wszystko nie masz kasy jestes nikim. Proste reka reke myje, reka reke broni :)
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Grunwald »

Kokoszka w bardzo dobry sposób przedstawiła sprawe bardzo mi się podoba Twoja wypowiedż bo jest rozsądna i na temat .. a co ja powiem od siebie nie wiem czy Ci pobici przez milicjantów sobie poradza z racji wieku i zascianku panujacego w Jaśle to że juz na pewno byli starszeni jest pewne zycze im aby sie tym swinia nie dali i nie poddali... juz raz widziałem jak zachowywali sie funkcjonariusze wychodzacy z imprezy swojej to chyba tubylcy lepiej sie zachowuja... dzisiaj TVN 24 krecił reportaz z w/w Kolega pobitym ostatnio na komendzie.. jeżeli pobici w piatkowa noc dobrze przemysla sprawe to robiacy sie szum o bydlecym zahcowaniu milicji w Jasle da ogromny rozgłos... szkoda tylko ze małą siła przebicia jest najgorsza... aa te biedactwa nagle zachorowały oj szkoda:/ chyba nie jeden chciałby ich wyleczyc , pomóc :P... także Panowie nie dajcie sie pokarzcie ze i u Nas w zascianku mozna dowiedz swoich praw... a co do ochrony danych... racja chociaz wiekszośc juz wie kto mógł się tego dopuscic... widać jak w przeciagu ostatnich kilku miesiecy wyglada praca milicji w Jaśle i ciekawe co Pan rzecznik Gliwa powie na ten temat pewnie ze zapoznaje sie z sprawa i nic o tym narazie nie wie.. zal i tyle no ale bedac synem ZOMO -wca co mozna soba pzrekazac... Pozdrawiam . i zycze wytrwałosci w walce z zakłamaniem milicji !
tezoszukany
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 22:36

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: tezoszukany »

dzis tvn i polsat sie krecil po Jasle od 8 rano, tak wiec dzis pewnie w wizjer czy interwencji cos bedzie w tym temacie, a moze w glownych faktach.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: N2N »

w UWAGA tvn będzie reportaż o jasielskiej policji.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Jocke »

nawet na wp piszą o tym zdarzeniu:
http://nasygnale.pl/kat,1025347,title,A ... caid=5c86a

Fajnie, że Jasło się rozsławia, ale szkoda, że w takim świetle.. :zdegustowany:
Awatar użytkownika
krzysi1991ek
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:12

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: krzysi1991ek »

Uderzę w stronę drogówki. Szlag mnie trafia jak widzę jak i gdzie się ustawiają.

1. Koło szkoły w Trzcinicy. Radiowóz schowany za drzewami, kompletnie go nie widać. Miejsce świetne, koło szkoły, przejście dla pieszych. Ale niech staną w miejscu widocznym. Wtedy wszyscy zwolnią !

2. Trzcinica, Topoliny. Stoją tam czasem auta do sprzedania. No i wpadli na genialny patent. Wjeżdżają radiowozem między te auta i oczywiście ich nie widać.

3. Droga na Dębowiec, koło Naftobudowy. Jak wyżej. Parking. Stoją elegancko między samochodami.

Osobiście bardzo denerwuje mnie ta praktyka. Nie jest to dbanie o bezpieczeństwo, a chęć wypisania jak największej ilości mandatów i to jeszcze wg. mnie w bardzo chamski sposób.
ODPOWIEDZ