Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: JaślaninOn »

Już zapewne nie tylko ja, nie tylko może nawet ludzie młodzi zauważyli jak bardzo przybrał na prędkości ów proces .
Obecną czy zeszłą już władzę jakie miasto Jasło posiada/ło chyba objęła kwarantanna skrajnej nieudolności .
Przyznam łudziłem sie że obecny Burmistrz będzie zmianą na plus przy panującym rządzie lecz mocno mnie zawiódł nie robi nic jak również większość mu podległa chociaż jak pomyślę o "Rumianym " to są na tym samym poziomie . Albo komuś jeszcze bardzo zależy na tym by Jasło zostało całkowicie odizolowane i stało się Kołaczycami komuś kto jest bardzo wysoko . Niestety przy Krośnie staliśmy się miastem na poziomie Jedlicza. Owszem wiadome jak wyglądało Województwo Krośnieńskie i gdzie szły wtedy pieniążki. Jednakże największy cios dla Jasła było wstrzymanie strefy przemysłowej . Rzońca razem z Pania która za to wstrzymanie odpowiada nic dla miasta nie robią zupełnie. Miasto omijają wszelakie projekty tłumaczenie że nie ma pieniędzy na nic wiec po co mamy utrzymywać tylu niepotrzebnych darmozjadów z naszych podatków skoro nie potrafia nawet w pore napisac projektu.
Kłótnie na Lini Starostwo - Urząd Miasta są żenujące i są wstydem i powinni sie za nie wstydzić przed cała Polską ludzie w obu instytucjach zasiadajacych. Ośmieszanie i kompromitujecie to miasto które było odbudowane gołymi rękoma z totalnych zgliszczy.
Odrazu chciałbym wyjaśnić ze platforma jest dla mnie na tym samym poziomie.
Jasło nie ma obwodnicy co jest na chwilę obecna katastrofą w ruchy próbowanie stworzenia fikcyjnych dróg które maja rozładować niby ruch jest żenujące.
Obwodnica powinna przebiegać od Brzyszczek przez Górkę Klasztorną po Trzcinicę to jest obwodnica nie to co mamy i co niektórzy próbują nazwać obwodnica ogromne pieniądze zostały wyrzucone w błoto . Jeżeli GDDKiA wybuduje obwodnicę zachodnia wariant W1/W2 to za 20 lat.
Nie mam władzy kompletnie apeluje do rozsądnych ludzi młodych by przyłożyli uwagę do tego co dzieje się z miastem.
Najwyższy czas na całkowita wymianę pokolenia w Urzedzie Miasta i Starostwie tu potrzeba ludzi młodych ambitnych którzy chcą coś zrobić dla społeczności .
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: rondo »

Piszesz o obwodnicy z Brzyszczek przez Górkę Klasztorną do Trzcinicy, jak rozumiem masz koncepcję więc czekam na konkret z załączoną mapą, gdzie miałaby przebiegać taka droga.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: JaślaninOn »

Bardzo chętnie lecz pierwsze niech zrobi to osoba na którą łoże swoje podatki i utrzymuje ja nie po to by siedziała i piła kawę tylko przedstawiała pomysły i koncepcje !
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: rondo »

Ależ takie koncepcje są, nie znasz ich? Całkiem niedawno na jaslo4u był o tym artykuł i nawet mapki pokazujące rózne warianty. Tyle że nie przypominam tam sobie obwodnicy przez Górkę Klasztorną bo nie sądzę że jest tam gdzieś miejsce na taką drogę. Dlatego czekam na Twoją.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: JaślaninOn »

Szanowny projekt połączenia rond oczywiście że jestem na bieżąco .
ROZUMIEM tam na polach miejsca nie ma ale w centrum miasta na pseudo obwodnicę sie znalazło no tak ...
A ja czekam na prace ludzi których jest to obowiązkiem i dostają za to wynagrodzenie spore na które pracujący ludzie ciężko łożą podatki !!!!!!

Może ktoś kogo myślenie nie boli to czyta więc Moja propozycja która aż kole w oczy lewoskręt na ul.Mickiewicza na wysokości kościoła p.w. M.B Częstochowskiej w kierunku ulicy Szkolnej jadąc w stronę gamratu .. teren jest ku temu usprawnienie ruchu na tej drodze ogromne niestety ludzie w Jaśle musza sobie radzić sami bo ich władza czasem trybi przed wyborami dopiero i wpada na arcyważne pomysły ale nie każdy na jednym pasie jaki tam jest potrafi się ustawić tak aby swobodnie auto mogło obok przejechać . Tak oczywiście wiem ze ul. Mickiewicza jest drogą powiatowa ... :) a jak nie potraficie to skontakctujcie sie z kolegami po fachu z Rzeszowa albo Krosna to Wam wyjaśnia jak taka inwestycje ogarnia sie w 2/3 miesiące :)
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: rondo »

Obiecujesz koncepcję obwodnicy z Trzcinicy do Warzyc i piszesz o ul. Mickiewicza i Szkolnej?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: Łyssy »

Poczekaj na najbliższe wybory to władza nie takie rzeczy ci obieca......

Co do tej pory dla miasta zrobił Rzońca czy Zającowa ? Wie ktoś może ?
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: ajaks1 »

Łyssy pisze:Poczekaj na najbliższe wybory to władza nie takie rzeczy ci obieca......

Co do tej pory dla miasta zrobił Rzońca czy Zającowa ? Wie ktoś może ?
Zającowa ma duży wkład w rozwój jasielskich kwiaciarni. :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: Łyssy »

ajaks1 pisze:
Łyssy pisze:Poczekaj na najbliższe wybory to władza nie takie rzeczy ci obieca......

Co do tej pory dla miasta zrobił Rzońca czy Zającowa ? Wie ktoś może ?
Zającowa ma duży wkład w rozwój jasielskich kwiaciarni. :rotfl:
Dobre :ok:
A Rzońca ? Sklepu Małpka24 już nie ma.... :(
bogdan1
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 lutego 2017, 18:46

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: bogdan1 »

Masz racje
Młodzi to przyszłość
Czas na zmiany ) to pewne musimy się skrzyknąć razem , młodzi poszukają art.k.k. i z naszą praktyką postawimy ich przed sądem !!
Czas na zmiany



kocham swoje miasto
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: JaślaninOn »

Rondo pisze o obwodnicy a następnie podsuwam pomysł kwestii drogowej która powinna być juz wykonana z 10 lat temu ale jak za duzo na raz dla Ciebie to sory ... zwolnimy po jednym pomyśle w poście to może ogarniesz :)

A tak serio niestety najgorsze jest to że przyjdą kolejne wybory i kolejne obietnice a nikt nie rozlicza tych bzdur które musimy słuchać pustych zapewnień .
Nic w/w nazwiska dla tego miasta nie robią wiec pora aby osoby z ambicja rządziły miastem co nam z polityków którzy potrafią tylko się ładnie prezentować na festynach albo zdjęciach ze szczytem ich partii ... Młodzi musza się jednoczyć bez podziałów politycznych dla dobra swojego miasta i przyszłości swojej i rodzin .
Prowincja która usiłuje się z Jasła zrobić jest co po niektórym po prostu na ręke !


Jeszcze raz ponaglam juz jedną kwestie bo później znowu będzie że za duzo :)
LEWOSKRĘT NA MICKIEWICZA w kierunku ulicy SZKOLNEJ !
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: Łyssy »

Podpisuje się i ja za tym lewoskrętem. Nie raz przychodzi mi balansować na środku Mickiewicza chcąc skręcić w lewo na Szkolną, by nie wpakować się pod jadącego od strony Gamratu i nie dostać w zadek od autobusu z Jasła.....
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: rondo »

JaślaninOn pisze:A tak serio niestety najgorsze jest to że przyjdą kolejne wybory i kolejne obietnice!
No patrz nadajesz się na kandydata, też opowiadasz jak oni że masz pomysł a jak pytam o konkrety to zmieniasz temat. To jak z tą obwodnicą z Trzcinicy do Warzyc, wiesz już jak powinna przebiegać czy trollujesz?
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Marginalizacja Jasła . W końcu czas na młodych !

Post autor: JaślaninOn »

Wnioskuje z Twoich wypocin że jesteś pasożytem utrzymywanym z pieniędzy podatników wiec przedstaw projekt bo otrzymujesz za to wynagrodzenie a jak nie to podsuń swoją koncepcje na tą kwestie czy każdą inna . Proste . A nie starasz sie w durnowaty sposób prowadzić internetowy pojedynek daruj sobie bo waszą taktykę każdy zna i nie rozmywaj tematu .
ODPOWIEDZ