Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Włos »

natural_hedonist pisze:W takich miejscach zawsze nachodzi mnie smutna refleksja, że dla ludzi szczęście to zaspokajanie najniższych instynktów i sztucznie kreowanych potrzeb,czyli nowe sklepy ze szmatami opakowanymi w marketing wartymi 4 zł a sprzedawanymi za 100 zł, multipleks i KFC - nowe przymioty szczęścia.
Z ludzi zrobiły się takie maszyny, które pracują więcej i ciężej i nierzadko zdala od rodziny, tylko po to żeby kupić i przejeść więcej badziewia.
Zastanówcie się czasem czy ważne jest kupić większe auto czy widzieć jak dziecko wam dorasta.
Peace.

Jedno drugiemu nie przeczy, ludzie lubią wygodę, duży parking i w jednymi miejscu wszystko Kino, sklepy, ciuchy, budowlanka obok, Merkury , LM, niedaleko OBI.
Krosno zrobiło strzał w 10 -kę i ma się dobrze. Włodarze pomyśleli aby był dobry dojazd.

Jasło straciło i to w wielu wymiarach bo zamiast stawiać na biznes postawiło na uroczystości i pomniki. Krótkowzroczne bo póki co ci wyborcy żyją ale zaraz ich będzie coraz mniej.
Jasło opustoszeje..
Już, widać trend nawet wśród młodych , że licealiści wybierają Krosno ( Kopernika) z wielu względów.


Niestety ta władza się nie sprawdza i nie ma pomysłu na rozwój Jasła, nie ma inwestorów , nie ma rozwoju. Są za to nowe-stare UKŁADY
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: lato »

bl0ndas pisze:To duży powiew Rzeszowa w Krośnie. I trzeba przyznać to najlepsza, największa, z największym parkingiem i najbardziej nowoczesna galeria z kinem w regionie. Przy niej hipermarkety budowlane, McDonald i budujący się KFC. Robi to wrażenie zwłaszcza wieczorem. Trzeba przyznać po rejestracjach zostały ściągnięte do Krosna tłumy Sanoczan i Jaślan. Wystarczy pojechać tam i się przekonać.
Byłem w tamten piątek nie w vivo ale w urzędzie obok. Napisz ile mandatów wystawiła straż miejska i ile blokad zostało założonych tylko przez dwa dni bo kierowcy nie maja gdzie parkować. Skoro jest tak wszystko super i naj to chyba nie potrzeba na jasielskim portalu robić reklamy .
bl0ndas
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 30 marca 2013, 10:44

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: bl0ndas »

dragoness pisze:Mnie interesuje jedno. Ile tam jest księgarni i jakich sieci.
https://vivo-shopping.com/pl/krosno/sklepy
Wszytko masz tutaj.

1 ŚWIAT KSIĄŻKI
https://www.swiatksiazki.pl
2 KSIĘGARNIA AUTORSKA
3 + salon prasowy INMEDIO
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: dragoness »

bl0ndas pisze:
dragoness pisze:Mnie interesuje jedno. Ile tam jest księgarni i jakich sieci.
https://vivo-shopping.com/pl/krosno/sklepy
Wszytko masz tutaj.

1 ŚWIAT KSIĄŻKI
https://www.swiatksiazki.pl
2 KSIĘGARNIA AUTORSKA
3 + salon prasowy INMEDIO
Baaaardzo dziękuje. Będzie po co jeździć.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: ruda33 »

Ludzie wy w życiu to chyba nic nie widzieliście tylko galerie dziesiec zł w kieszeni samochód zatankować za drugie dziesięć ale w galerii był .Żenada i litość .
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Włos »

ruda33 pisze:Ludzie wy w życiu to chyba nic nie widzieliście tylko galerie dziesiec zł w kieszeni samochód zatankować za drugie dziesięć ale w galerii był .Żenada i litość .
Tylko Galeria w Krośnie na zakupy. Omijać jasielskie gdzie za parking opłaty i drożyzna nie wspomnę że do jasielskiej galerii wpada najgorszy towar który się w świecie nie sprzedał
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Łyssy »

Kurcze, ta galeria od piątku już otwarta a ja tam jeszcze nie byłem. Czy coś ze mną nie tak ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: dragoness »

Łyssy pisze:Kurcze, ta galeria od piątku już otwarta a ja tam jeszcze nie byłem. Czy coś ze mną nie tak ???
Wszystko w porządku. Ja też nie ;) Strasznie ten pęd do galerii smutny.
natural_hedonist
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 września 2017, 17:41

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: natural_hedonist »

Łyssy pisze:Kurcze, ta galeria od piątku już otwarta a ja tam jeszcze nie byłem. Czy coś ze mną nie tak ???
Tak. Przegrywasz życie bo masz źle ustawione priorytety. Nadrób to w weekend jak Cię proszę.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Łyssy »

A może być w przyszły, bo w ten pracuję ??? :zawstydzony:
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

nie byjam się po GALERIACH W KROSNIE tylko RZESZÓW MILLENIUM HALL albo wiele innych chociaż może być to ciekawe bo w JASLE nie ma nic w tej galeri co ja mam sobie fajnego tam kupić bokserki i skarpetki

ale za to można dobrze zjeść w KEKSIE :)

pozdrawiam KAMIL BUDMAX :)
natural_hedonist
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 września 2017, 17:41

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: natural_hedonist »

kamil3 pisze:nie byjam się po GALERIACH W KROSNIE tylko RZESZÓW MILLENIUM HALL albo wiele innych chociaż może być to ciekawe bo w JASLE nie ma nic w tej galeri co ja mam sobie fajnego tam kupić bokserki i skarpetki

ale za to można dobrze zjeść w KEKSIE :)

pozdrawiam KAMIL BUDMAX :)
Chłopie ty lecisz na jakiś psychotropach?
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

nie wiem stary w krosnie byłem we wszystkich szkołach znam te GALERIE SA NAWET FAJNE PORTIUS ITD TYLKO MAŁE POZDRO :)
Damian93
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 października 2017, 20:26

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Damian93 »

Myślę że to was zainteresuje jutro w Galerii zostanie otwarty kolejny sklep, będzie to Monnari, natomiast w niedzielę nareszcie otwarty zostanie Reserved zajmujący powierzchnię ok 1800 m2. Dla porównania największy w Galerii H&M zajmuje ok 1850 m2. :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

wpaść z kumplami pod Galerie dobrze się napić :D hehehe to kozacko jak dobre sklepy bendą to i fajne foczki :D:D:D


pozdrawiam Kamil BUDMAX JASŁO :)
ODPOWIEDZ