Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Wydarzenia i komentarze z Jasła
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

Spoko Krosno spoko myslę ze ok ale RESERVED też sklep ok ale tanie rzeczy tam są nic fajnego to jakby była zara pako lorente czy selectshop to wtedy tak można wpadać

albo np lacoste czy coś takiego :)

pozdrawiam znawców dobrych marek :)
Damian93
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 października 2017, 20:26

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Damian93 »

kamil3 pisze:Spoko Krosno spoko myslę ze ok ale RESERVED też sklep ok ale tanie rzeczy tam są nic fajnego to jakby była zara pako lorente czy selectshop to wtedy tak można wpadać

albo np lacoste czy coś takiego :)

pozdrawiam znawców dobrych marek :)
Niestety polityka jest taka że np takie marki jak Zara, Pullbear, Bershka, Stradivarius itp otwierają sklepy w miastach gdzie jest powyżej 100 tys mieszkańców.
natural_hedonist
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 września 2017, 17:41

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: natural_hedonist »

Damian93 pisze:Myślę że to was zainteresuje jutro w Galerii zostanie otwarty kolejny sklep, będzie to Monnari, natomiast w niedzielę nareszcie otwarty zostanie Reserved zajmujący powierzchnię ok 1800 m2. Dla porównania największy w Galerii H&M zajmuje ok 1850 m2. :)
1850m2 to tyle co według papierów ma cała Galeria Jasło !!!
Reserved, H&M to nic specjalnego. Kolejne najniżej jakości, chińskie badziewie na jedno pranie spod marki LPP, tak jak Croop, House, Mohito itd.
Tandeta najniższych lotów dla mas.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: serjtankian »

natural_hedonist pisze:1850m2 to tyle co według papierów ma cała Galeria Jasło !!!
Jak się nie ma pojęcia na temat powierzchni to niech się głupot nie pisze. Galeria Jasło ma 9 tys m2 powierzchni użytkowej. Po rozbudowie ma mieć prawie dwa razy tyle.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

Damian dokładnie tak masz racje dlatego w Rzeszowie są dobre Marki :D bo z tamtąd jestem to zawsze ZARA PAKO LORENTE CZY LACOSTE pozdrawiam pull and bear też ale to tani sklep w RESERVED CAŁKIEM ODPADA :D

ciekawe jak to bd w krosnie ale i tak wolę RZESZÓW MOJE MIASTO bo to stolica Innowacji :D

pozdrawiam fanów resovi oraz stali RZESZÓW

pozdro :)
Damian93
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 października 2017, 20:26

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Damian93 »

kamil3 pisze:Spoko Krosno spoko myslę ze ok ale RESERVED też sklep ok ale tanie rzeczy tam są nic fajnego to jakby była zara pako lorente czy selectshop to wtedy tak można wpadać

albo np lacoste czy coś takiego :)

pozdrawiam znawców dobrych marek :)
Niestety na drogię rzeczy raczej mało kogo stać, osobiście wolę kupować ubrania na wyprzedażach np w Cropie czy Reserved kiedy jest taniej niż na bazarku gdzie są ciuchy gorszej jakości niż w sieciówkach.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: Łyssy »

Byłem, widziałem, doope mam. Moja ocena to 3+. + za paśnik, którego w naszej nie ma.... Poza tym kompletnie nic ciekawego...
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

Damian szczerze ci powiem ze w croppie to tandeta nigdy się tam nie ubierałem moje marki to selectshop zaraz pako lorente lacoste Armani oraz wiele innych gdzie za najtańsze spodnie mosisz dać z 300zł :) za bluze też a za perfum z 500zł

pozdrawiam znawców :)

ale jak ktoś lubi croppa to nie mam nic przeciwko pozdrawiam każdy ma swój własny styl w którym czuje się najlepiej :)
bl0ndas
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 30 marca 2013, 10:44

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: bl0ndas »

serjtankian pisze:
natural_hedonist pisze:1850m2 to tyle co według papierów ma cała Galeria Jasło !!!
Jak się nie ma pojęcia na temat powierzchni to niech się głupot nie pisze. Galeria Jasło ma 9 tys m2 powierzchni użytkowej. Po rozbudowie ma mieć prawie dwa razy tyle.
Co do rozbudowy to na razie są zapowiedzi. Dużo się mówi...

Trochę Cie poniosło z metrażem rozbudowy Galerii Jasło.
Cytuję inwestora z wywiadu medialnego.
"dodatkowa powierzchnia handlowo-usługowa ma wynieść pięć tysięcy metrów kwadratowych"
Czyli razem po rozbudowie Galeria Jasło ma mieć 9 000 + 5 000 = 14 tyś m2 w tym metrażu ujęty jest parking podziemny na 220 samochodów. Ponieważ jak wszyscy wiemy z parkingiem jest porażka.
Czyli realnie po rozbudowie Galeria Jasło będzie miała ok 12-13 tyś m2
Vivo ma 21,8 tyś m2.
natural_hedonist
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 września 2017, 17:41

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: natural_hedonist »

Ja nie mówię ile Galeria ma faktycznie metrów, tylko ile widnieje w papierach. Reszta to miały być magazyny ale jak wiadomo panu R. pozwala się w tym mieście z jakiś powodów na każdą samowole.
natural_hedonist
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 września 2017, 17:41

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: natural_hedonist »

Damian93 pisze:
kamil3 pisze:Spoko Krosno spoko myslę ze ok ale RESERVED też sklep ok ale tanie rzeczy tam są nic fajnego to jakby była zara pako lorente czy selectshop to wtedy tak można wpadać

albo np lacoste czy coś takiego :)

pozdrawiam znawców dobrych marek :)
Niestety na drogię rzeczy raczej mało kogo stać, osobiście wolę kupować ubrania na wyprzedażach np w Cropie czy Reserved kiedy jest taniej niż na bazarku gdzie są ciuchy gorszej jakości niż w sieciówkach.
Nigdzie nie znajdziesz ciuchów gorszej jakości niż w Croopie i Housie. Ani na bazarze ani na jasielskich szmateksach.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

Ja nie wiem bo nie kupuje ciuchów tam ani w croopie ani w tego typu sklepach bo chodzę w płaszczach po 1600zł :) itd. PAKO LORENTE oraz inne dobre marki nie znam się na bazarach nigdy tam nie byłem i nie zamiezam się tam wybierać bo co tam znajdę nie jest to miejsce dla mnie ja kupuje tylko w RZESZOWIE oraz w markowych najlepszych sklepach internetowych tyle w temacie w tej GALERI W KROSNIE też coś znalazłem i kupiłem fajna nawet pozdrawiam.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: asterka »

natural_hedonist pisze:W takich miejscach zawsze nachodzi mnie smutna refleksja, że dla ludzi szczęście to zaspokajanie najniższych instynktów i sztucznie kreowanych potrzeb,czyli nowe sklepy ze szmatami opakowanymi w marketing wartymi 4 zł a sprzedawanymi za 100 zł, multipleks i KFC - nowe przymioty szczęścia.
Z ludzi zrobiły się takie maszyny, które pracują więcej i ciężej i nierzadko zdala od rodziny, tylko po to żeby kupić i przejeść więcej badziewia.
Zastanówcie się czasem czy ważne jest kupić większe auto czy widzieć jak dziecko wam dorasta.
Peace.
przykre ale jakże prawdziwe, to co napisane.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

jadę tam do VIVO można dobre spodnie kupić fajne ciuchy ale lepiej MILLENIUM RZESZÓW
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Galeria VIVO w Krośnie najlepsza

Post autor: kamil3 »

ciuchy to podstawa markowe co w 30zł się nie ubierzesz i co po szkole bd chodził ? hahahahahhaahahah :D nie no dobra marka to podstawa nie oszczędzam na ciuchach nigdy na okularach też nie ogólnie na niczym nie oszczędzam :D :p pozdrawiam znawców
ODPOWIEDZ