Szpital Jasło - fatalna opieka i śmierć 32-latki

Wydarzenia i komentarze z Jasła
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Szpital Jasło - fatalna opieka i śmierć 32-latki

Post autor: lenkamii »

Czekaja na wyniki z sekcji a to chwile trwa
toolpusher
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 11:31

Re: Szpital Jasło - fatalna opieka i śmierć 32-latki

Post autor: toolpusher »

Sun Tzu pisze:
mam wrażenia że Pani Dragoness to taka Pani wyznająca zasadę "nie wiem ale się wypowiem" .
Hmm... A ja mam takie wrażenie, że wolisz szerokim łukiem omijać okoliczności śmierci pacjentki (np. to, kiedy pacjentka opuściła jasielski szpital...), więc zajmujesz się dragoness, która - zamiast jak znakomita większość tu komentujących - przyłączyć się do chóru potępiających, zwraca uwagę, że pisanie horrorów o wydumanych zdarzeniach z udziałem przedstawicieli okolicznej ludności nic nie wnosi do sprawy...
A ja mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz. Na czym się opierasz? Na tym co tutaj napisali? Czy masz pojęcie jakie dziennikarze potrafią pisać bzdury. Masz wgląd do akt, byłeś na sali operacyjnej wiesz jaka było? Zrobiłeś sobie jakąś wybiórczą analizę i teraz myslisz że jesteś mistrzem świata i żyjesz w samozadowoleniu.
toolpusher
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 11:31

Re: Szpital Jasło - fatalna opieka i śmierć 32-latki

Post autor: toolpusher »

Jozin.1 pisze:Janku, a ja Cię miałem za inteligentnego człowieka - wybacz mi proszę....
Raz Ci już pisałem, że mylisz mnie z kimś innym.
Mądrej głowie dość dwie słowie ale chyba nie w tym przypadku....
To by było tyle na temat inteligencji.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Szpital Jasło - fatalna opieka i śmierć 32-latki

Post autor: Jozin.1 »

Czyli wybaczasz ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Szpital Jasło - fatalna opieka i śmierć 32-latki

Post autor: dragoness »

toolpusher pisze:
Sun Tzu pisze:
mam wrażenia że Pani Dragoness to taka Pani wyznająca zasadę "nie wiem ale się wypowiem" .
Hmm... A ja mam takie wrażenie, że wolisz szerokim łukiem omijać okoliczności śmierci pacjentki (np. to, kiedy pacjentka opuściła jasielski szpital...), więc zajmujesz się dragoness, która - zamiast jak znakomita większość tu komentujących - przyłączyć się do chóru potępiających, zwraca uwagę, że pisanie horrorów o wydumanych zdarzeniach z udziałem przedstawicieli okolicznej ludności nic nie wnosi do sprawy...
A ja mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz. Na czym się opierasz? Na tym co tutaj napisali? Czy masz pojęcie jakie dziennikarze potrafią pisać bzdury. Masz wgląd do akt, byłeś na sali operacyjnej wiesz jaka było? Zrobiłeś sobie jakąś wybiórczą analizę i teraz myslisz że jesteś mistrzem świata i żyjesz w samozadowoleniu.
Wyszło na to, że jednak popiera pan to, co napisał Sun Tzu. Artykuł NIC nie wnosi do sprawy, jedynie podsyca nagonkę. Komentarze to kupa bzdur i wydumane żale, bo ktoś czekał 10 minut na odłączenie kroplówki. Sprawą zmarłej kobiety powinien się zająć prokurator i tylko on. Rzetelnie i uczciwie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Szpital Jasło - fatalna opieka i śmierć 32-latki

Post autor: Sun Tzu »

Eeee... Chciał napisać coś, tylko nie wiedział o czym, więc wyszło mu nie wiadomo co :rotfl:
ODPOWIEDZ