PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

I teraz z jednej strony jest uchwała Prezydium Zarządu Okręgu nr 22 w Krosnie z 23 września
Kto tę uchwałę widział? Bo na razie mowa jest o uchwale Zarządu Okręgu z 28 września. Li i jedynie. W niedzielę, to mogło sobie być nieformalne spotkanie przy wódeczce, a gdy guano wpadło w wentylator, nagle zamieniono je w zebranie Prezydium :rotfl: :rotfl: Jednym słowem marna próba naprawienia tego, co się spaprało.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Uchwała Prezydium z 23 września została potwierdzona uchwałą Zarządu z 28 września. Przecież, k...a, o tym wiesz bo pod artykułem na portalu pana Grzywacza Twój komentarz też jest widoczny (chyba, że komentujesz nie czytając tekstu, co w Twoim przypadku też jest możliwe). Pozwalam sobie domniemywać, że słowo "potwierdzona" jest Ci znane? I zakładam - w niespodziewanym przypływie optymizmu - że rozumiesz nawet jego znaczenie. Mniemam, że tamto pismo opublikowane na sąsiednim portalu zmasakrowało (mówiąc prost) całą strategię p. Sepioła o bohaterskim samorządowcu, który nie ugiął się przed okrutnym PiS-em tylko zrezygnował, ale - na podstawie tego co czytałem - fakty są mniej chwalebne. I nie zrezygnował, tylko go wyrzucili. Moim zdaniem zrobili to i tak za późno, bo powinni go wywalić z PiS-u zaraz po jego wywiadzie dla "Faktów Jasielskich". Ale to jest sprawa PiS-u a nie moja. A w tej chwili, jedyna rzecz, która mnie o tyle o ile interesuje to to, czy p. Sepioł skieruje sprawę do sądu. Mamy okres przedwyborczy - wyroki są szybko wydawane.

p.s.
A co tu PiSać...same qtwy....pójdę za twoją radą i wyborczą niedzielę spędzę gdzieś za miastem...
Hmm... Naprawdę nie wiem, czy ja się czułem głupiej po tym, gdy PiS nie potrafił zebrać podpisów czy ty teraz, gdy Czernecki podpisał porozumienie z PiS-em... Ale może 21 pogoda będzie ładna? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Ja idę na wybory, bo uważam to za swój obowiązek, no, ale co ja tam wiem, lewaczka.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

Ale po co iść jak nie ma na kogo głosować ????

Qwa, nie sądziłem, że mnie to kiedyś spotka.....
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: asterka »

bez czy z Z, i tak sobie Jarosław poradził.poparli Czarneckiego,vice bedzie Pec a PiS będzie rozdawał karty. a opozycja do makreli z płaczem pojedzie jak zawsze. cha,cha :hurra:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Pójdę, aby oddać nieważny głos na burmistrza, ale oprócz tego są wybory do sejmiku, RM i RP. Tam mam na kogo głosować.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

No może tylko po to by napisać : wała jednemu, wała drugiemu - żeby nie zagłosowali za mnie.....ale niesmak pozostanie....kompromitacja Rzońcy po całości, a Pabian już chłodzi szampana, Elwirka tyż.....
ODPOWIEDZ