PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

Pewnie! Wygra Czernecki, do UM wpadnie "Kartonowy Dyzio" i zrobi czystkę tworząc miejsca pracy. Dla swoich. Pabian stracił w moich oczach wiarygodność wtedy, gdy nie wywalił na zbitą twarz wiceburmistrza, który odpowiadał za to, że nie zostały podpisane umowy na odśnieżanie miasta I Jasło przez parę dni było nieprzejezdne. Jasło miało tylko jednego burmistrza, który z wsi z prawami miejskimi próbował zrobić miasto. Tym burmistrzem była Maria Kurowska. Ponieważ nie ma kandydatów na których chciałoby mi się oddać swój głos, 21 października zostanę w domu powiększając liczbę tych, którzy mając wybór nie głosują :kwasny:
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: angelterz »

Sun Tzu pisze:W Jaśle nie będzie PiS-u! Trzymajmy się faktów.
Nie zgodze sie z Tobą.
Farbowanych lisów które sympatyzują z Pisem jest dość,wystarczy przejrzeć portale społecznościowe jak ,,paniusie" po nazwisku piastujące urzędnicze stanowiska ,,słodziły" kandydatowi z PiS a startują z listy Dyzia..
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: kibic jks1910 »

Czyli Na decyzje sadu trzeba poczekac max do 25.09. :niepewny: ? Ciekawe co sie teraz dzieje w ministerstwie "sprawiedliwosci" ...Ale jaja... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Lipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 13:59

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Lipa »

Sun Tzu pisze:Ponieważ nie ma kandydatów na których chciałoby mi się oddać swój głos, 21 października zostanę w domu powiększając liczbę tych, którzy mając wybór nie głosują :kwasny:
Z tym akurat bym polemizował - pójście na wybory uważam za obowiązek każdego szanującego się obywatela. Trzeba oddać swój głos, jeśli nie znajdę kandydata, który będzie mi odpowiadał po prostu oddam głos nieważny. Chodzi o to aby była frekwencja. Uważam, że jeśli w wyborach będzie połowa głosów nieważnych, może da to rządzącym choć trochę do myślenia.
Dlatego zachęcam wszystkich - idźcie do urn i oddajcie swój głos, choćby nieważny, dla zasady!
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:Panie ajaks1, czyli portalowy ksiądz Mateusz. inteligentny czlowiek uczy się na błędach, a nie wyzłośliwia głupio na kimś, kto mu ten błąd wytknął. Ad rem, pismo św. mówi, że pycha kroczy przed upadkiem :D
Nie przypominam sobie błędów, które miałem popełnić a ty masz wybujałe ego ekspertko od wszystkiego.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Lipa pisze:
Sun Tzu pisze:Ponieważ nie ma kandydatów na których chciałoby mi się oddać swój głos, 21 października zostanę w domu powiększając liczbę tych, którzy mając wybór nie głosują :kwasny:
Z tym akurat bym polemizował - pójście na wybory uważam za obowiązek każdego szanującego się obywatela. Trzeba oddać swój głos, jeśli nie znajdę kandydata, który będzie mi odpowiadał po prostu oddam głos nieważny. Chodzi o to aby była frekwencja. Uważam, że jeśli w wyborach będzie połowa głosów nieważnych, może da to rządzącym choć trochę do myślenia.
Dlatego zachęcam wszystkich - idźcie do urn i oddajcie swój głos, choćby nieważny, dla zasady!
Ja również nie idę na wybory, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż uczestnictwo w tym spędzie. Uczestnictwo w wyborach to nie jest żaden obowiązek.
Lipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 13:59

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Lipa »

Im więcej ludzi będzie w ten sposób podchodziło do wyborów tym więksi debile będą nami rządzić.
Nie trzeba na to poświęcać całego dnia, wystarczy zazwyczaj pół godziny, w dodatku tylko raz na kilka lat.

Gratuluję rozsądku... :mur:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: kibic jks1910 »

Chyba jednak przeceniasz zdolnosc rzadzacych do autorefleksji...Gdyby ja mieli ,nie startowaliby ponownie po "osiagnieciach" w ostatniej kadencji :dobani:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze:Jasło miało tylko jednego burmistrza, który z wsi z prawami miejskimi próbował zrobić miasto. Tym burmistrzem była Maria Kurowska.
Taaaaa, pozostał nam po niej ten tryskający nagrobek skrzyżowany prysznicem na rynku, a także wstyd za afery z Dębem Hitlera, ratowaniem Bałtyku i żenującą pielgrzymką samochodową relacjonowaną przez jej ówczesnego kierowcę. A i jeszcze ta pieczara.... Fakt, to zdecydowanie podniosło prestiż Jasła !!!! Dlatego pewnie w cuglach wygrała kolejna kadencję ;)
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Lipa pisze:Im więcej ludzi będzie w ten sposób podchodziło do wyborów tym więksi debile będą nami rządzić.
Nie trzeba na to poświęcać całego dnia, wystarczy zazwyczaj pół godziny, w dodatku tylko raz na kilka lat.

Gratuluję rozsądku... :mur:
Zaprawdę powiadam wam nawet jak na fotelu Burmistrza posadzicie jakiegoś prezesa z Doliny Krzemowej to i tak to nic nie pomoże. Jasło pozostanie prowincjonalnym miastem jakich wiele w Polsce i nie zmieni tego wybudowanie np. paru dróg. Im szybciej zrozumiecie ten fakt, tym szybciej wasze udręczone dusze osiągną spokój.
Lipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 13:59

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Lipa »

Nie oczekuję, że Jasło kiedykolwiek rozrośnie się do rozmiarów choćby Rzeszowa, czy Tarnowa. Mam nadzieję jedynie na to, że rządzący(obojętne- lokalni, czy też ogólnokrajowi) nie będą przeszkadzać obywatelom w życiu codziennym a może nawet je choćby troszkę ułatwią.

A wybory służą teoretycznie temu właśnie aby wybrać choćby to najmniejsze zło... czasami w formie nieważnego głosu.

Ale jeśli ktoś olewa to na całej linii, to wyłącznie jego sprawa, głową muru nie przebiję.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Włos »

ajaks1 pisze:
Lipa pisze:Im więcej ludzi będzie w ten sposób podchodziło do wyborów tym więksi debile będą nami rządzić.
Nie trzeba na to poświęcać całego dnia, wystarczy zazwyczaj pół godziny, w dodatku tylko raz na kilka lat.

Gratuluję rozsądku... :mur:
Zaprawdę powiadam wam nawet jak na fotelu Burmistrza posadzicie jakiegoś prezesa z Doliny Krzemowej to i tak to nic nie pomoże. Jasło pozostanie prowincjonalnym miastem jakich wiele w Polsce i nie zmieni tego wybudowanie np. paru dróg. Im szybciej zrozumiecie ten fakt, tym szybciej wasze udręczone dusze osiągną spokój.
Mentalności ludzi się nie zmieni.
Zawiść, małostkowość, wybujałe ambicje. Brak umiejętności trzeba czymś maskować.
Dlatego te parady, tablice, wstęgi i puste słowa. Całe partyjniactwo jak na dłoni. Kłótnia i obgadywanie osiągnęło taki poziom, że pogrążyło ich samych.
Dlatego w Jaśle nie ma nic i nie zmieni się nic póki nie nastąpi zmiana pokoleniowa.
Lipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 13:59

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Lipa »

Włos pisze: Mentalności ludzi się nie zmieni.
Zawiść, małostkowość, wybujałe ambicje. Brak umiejętności trzeba czymś maskować.
Dlatego te parady, tablice, wstęgi i puste słowa. Całe partyjniactwo jak na dłoni. Kłótnia i obgadywanie osiągnęło taki poziom, że pogrążyło ich samych.
Dlatego w Jaśle nie ma nic i nie zmieni się nic póki nie nastąpi zmiana pokoleniowa.

Tutaj muszę się zgodzić w stu procentach. Mam tylko nadzieję, że kiedy rzeczona zmiana nastąpi zostanie jeszcze ktoś, komu zechce się oddać swój głos w wyborach. Oczywiście poza mną ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:
dragoness pisze:Panie ajaks1, czyli portalowy ksiądz Mateusz. inteligentny czlowiek uczy się na błędach, a nie wyzłośliwia głupio na kimś, kto mu ten błąd wytknął. Ad rem, pismo św. mówi, że pycha kroczy przed upadkiem :D
Nie przypominam sobie błędów, które miałem popełnić a ty masz wybujałe ego ekspertko od wszystkiego.
Pewnie, że nie pamiętasz, księże Mateuszu. To się fachowo nazywa wyparcie.
Lipa pisze:Im więcej ludzi będzie w ten sposób podchodziło do wyborów tym więksi debile będą nami rządzić.
Nie trzeba na to poświęcać całego dnia, wystarczy zazwyczaj pół godziny, w dodatku tylko raz na kilka lat.

Gratuluję rozsądku... :mur:
Cóż... i na tym korzystają szemrane partie, które rządzą po zdobyciu jedynie 17% głosów.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Dragoness, chcesz głosować to idź i głosuj tylko nie wiem na co liczysz, po za tym iż przyczynisz się do tego, żeby zapewnić niektórym w Jaśle dobrze płatne stołki, nic więcej tym nie osiągniesz. Ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niż brać udział w tym spędzie. Ja pójdę głosować dopiero w wyborach do Sejmu i zagłosuję na PIS, bo dzięki nim zyskałem miesięcznie kilka stów w wypłacie. Krótko mówiąc, nie mam żadnego interesu w głosowaniu w wyborach samorządowych, w przeciwieństwie do tych do Sejmu. W życiu jak w biznesie najpierw dba się o własny interes. Tyle w temacie.
ODPOWIEDZ