PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Podobne sytuacje jak w Jaśle są także w innych miastach; Sopot, Przemyśl, Żory https://wiadomosci.wp.pl/dziury-na-list ... 811657345a
Lipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 13:59

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Lipa »

ajaks1 pisze:Ja pójdę głosować dopiero w wyborach do Sejmu i zagłosuję na PIS, bo dzięki nim zyskałem miesięcznie kilka stów w wypłacie. Krótko mówiąc, nie mam żadnego interesu w głosowaniu w wyborach samorządowych, w przeciwieństwie do tych do Sejmu. W życiu jak w biznesie najpierw dba się o własny interes. Tyle w temacie.
To już jest po prostu tragedia. Rozumiem, że do kieszeni wpadło kilka złotych, ale nie rozumiem tego, że nikt jakoś nie widzi jak bardzo wzrosły ceny niektórych produktów. A to tylko wierzchołek tej góry lodowej. Sztuczne podwyższanie plac w sektorze prywatnym przez rząd będzie miało jeszcze dalsze reperkusje w przyszłości, nie licząc już nawet faktu napędzania szarej strefy. Ale coś mi mówi, że szkoda to tłumaczyć. Tak, czy inaczej pozdrawiam.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Lipa pisze:
ajaks1 pisze:Ja pójdę głosować dopiero w wyborach do Sejmu i zagłosuję na PIS, bo dzięki nim zyskałem miesięcznie kilka stów w wypłacie. Krótko mówiąc, nie mam żadnego interesu w głosowaniu w wyborach samorządowych, w przeciwieństwie do tych do Sejmu. W życiu jak w biznesie najpierw dba się o własny interes. Tyle w temacie.
To już jest po prostu tragedia. Rozumiem, że do kieszeni wpadło kilka złotych, ale nie rozumiem tego, że nikt jakoś nie widzi jak bardzo wzrosły ceny niektórych produktów. A to tylko wierzchołek tej góry lodowej. Sztuczne podwyższanie plac w sektorze prywatnym przez rząd będzie miało jeszcze dalsze reperkusje w przyszłości, nie licząc już nawet faktu napędzania szarej strefy. Ale coś mi mówi, że szkoda to tłumaczyć. Tak, czy inaczej pozdrawiam.
Wzrost cen produktów w sklepach to zasługa sklepów, nie ma już cen narzucanych z góry. W końcu pośrednicy też muszą zarobić. :hyhy: Wysoka frekwencja w wyborach tylko zabetonuje obecną scenę polityczną na szczeblu samorządowym, bo ci, którzy dotychczas byli w radzie czy to miasta czy powiatu przeskoczyli sobie do odpowiednich komitetów wyborczych, a wy pójdziecie i na nich zagłosujecie. Idźcie i głosujcie, żeby potem przez 5 lat było na kogo narzekać. Kmiecik, Miśkowiec, Pers, Przetacznik, Rak itd. czekają na wasze głosy. :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

21 października zagłosuję nogami i ... wybiorę się w Beskid Niski :D
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Ja będę w Pradze tego dnia.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Lipa pisze:
ajaks1 pisze:Ja pójdę głosować dopiero w wyborach do Sejmu i zagłosuję na PIS, bo dzięki nim zyskałem miesięcznie kilka stów w wypłacie. Krótko mówiąc, nie mam żadnego interesu w głosowaniu w wyborach samorządowych, w przeciwieństwie do tych do Sejmu. W życiu jak w biznesie najpierw dba się o własny interes. Tyle w temacie.
To już jest po prostu tragedia. Rozumiem, że do kieszeni wpadło kilka złotych, ale nie rozumiem tego, że nikt jakoś nie widzi jak bardzo wzrosły ceny niektórych produktów. A to tylko wierzchołek tej góry lodowej. Sztuczne podwyższanie plac w sektorze prywatnym przez rząd będzie miało jeszcze dalsze reperkusje w przyszłości, nie licząc już nawet faktu napędzania szarej strefy. Ale coś mi mówi, że szkoda to tłumaczyć. Tak, czy inaczej pozdrawiam.
Tu rozsądku próżno się czasami spodziewać. Trzeba po prostu robić swoje, a w takiej sytuacji nawet lepiej, że szermierze PiSu zostaną w domach. Mogliby jeszcze to samo zrobić zwolennicy pozostałego partyjnego bagienka.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

ajaks1 pisze: Wzrost cen produktów w sklepach to zasługa sklepów, nie ma już cen narzucanych z góry. W końcu pośrednicy też muszą zarobić. :hyhy:

Lubię tu wpaść rano przed kawą i poczytać jakiegoś głupka..... ;)
Matwusz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 września 2018, 11:27

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Matwusz »

Witam Państwa!
Na początku cieszyłem się, że to wspaniała informacja, jednak teraz, po namyśle jestem zasmucony..

Nurtuje mnie pytanie, kto jest pełnomocnikiem wyborczym PiS w Jaśle?

Kto zawalił???
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:
ajaks1 pisze: Wzrost cen produktów w sklepach to zasługa sklepów, nie ma już cen narzucanych z góry. W końcu pośrednicy też muszą zarobić. :hyhy:

Lubię tu wpaść rano przed kawą i poczytać jakiegoś głupka..... ;)
Rolnik na skupie mleka dostaje kilkanaście groszy za litr, a w sklepie litr mleka ponad 2 zł, to czyja to jest wina głąbie rządu czy wszelkiej maści pośredników? To tylko przykład bo można ich tu jeszcze wymieniać sporo, jabłka, ziemniaki itd itd.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: johny3050 »

ajaks1 pisze:Rolnik na skupie mleka dostaje kilkanaście groszy za litr, a w sklepie litr mleka ponad 2 zł.

Akurat cena za litr mleka w skupie to 1,2 - 1,5 zł netto za litr.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Dragoness pisze o partyjnym bagienku, a sama chce głosować na partyjne bagno czyli kolesiów, którzy wcześniej startowali pod szyldem np. pisu, platformy czy psl, a teraz przeskoczyli sobie do lokalnych komitetów. W końcu czego się nie robi aby tylko zostać przy korycie :hyhy: :hyhy: :hyhy: Idź dragoness głosuj Kmiecik, Miskiewicz, Pers i spółka czekają na twoje głosy i już zacierają rączki bo kaska będzie płynąć szerokim strumieniem przez najbliższe 5 lat. :hyhy: :hyhy:, a wy którzy pójdziecie głosować będziecie sobie mogli co najwyżej napisać później parę komentarzy na tym forum pod artykułami opisującymi kolejne ich kłótnie i walki o stołek. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PS.Dzięki sztucznemu podwyższaniu płac w sektorze prywatnym jak to pisze lipa wiele osób może normalnie żyć, bo gdyby nie było tego podwyższania albo gdyby w ogóle zlikwidować płacę minimalną co się niektórym marzy to wiele osób nie byłoby się w stanie utrzymać, bo janusze biznesu podwyżki nie dadzą, a jeszcze by obniżyli w wielu branżach wynagrodzenia ale takie rzeczy ciężko zrozumieć osobom, wychowanym na teoriach Korwina Mikkego.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Włos »

ajaks1 pisze:Dragoness pisze o partyjnym bagienku, a sama chce głosować na partyjne bagno czyli kolesiów, którzy wcześniej startowali pod szyldem np. pisu, platformy czy psl, a teraz przeskoczyli sobie do lokalnych komitetów. W końcu czego się nie robi aby tylko zostać przy korycie :hyhy: :hyhy: :hyhy: Idź dragoness głosuj Kmiecik, Miskiewicz, Pers i spółka czekają na twoje głosy i już zacierają rączki bo kaska będzie płynąć szerokim strumieniem przez najbliższe 5 lat. :hyhy: :hyhy:, a wy którzy pójdziecie głosować będziecie sobie mogli co najwyżej napisać później parę komentarzy na tym forum pod artykułami opisującymi kolejne ich kłótnie i walki o stołek. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PS.Dzięki sztucznemu podwyższaniu płac w sektorze prywatnym jak to pisze lipa wiele osób może normalnie żyć, bo gdyby nie było tego podwyższania albo gdyby w ogóle zlikwidować płacę minimalną co się niektórym marzy to wiele osób nie byłoby się w stanie utrzymać, bo janusze biznesu podwyżki nie dadzą, a jeszcze by obniżyli w wielu branżach wynagrodzenia ale takie rzeczy ciężko zrozumieć osobom, wychowanym na teoriach Korwina Mikkego.

to zostań takim Januszem biznesu i płać te wszystkie ZUSy PITy itp ....... zobaczymy jak będziesz wtedy szczekał. :szok: :mad: :szok: :mad:
Państwo kroi czy to PO czy Pis czy inne gów.. wszystkich równo łupią aby utrzymać bandę urzędników. Ciekawe jak długo to się utrzyma... Bo dziś łatwo pisać, ale im niej januszy biznesu, a więcej urzędników tym koniec szybszy.. :mur:

Jak podaje GUS, w Polsce jest już ponad 700 tys. urzędników państwowych i ich liczba z roku na rok rośnie. Rocznie ta armia urzędników pożera ponad 80 miliardów zł, z budżetu państwa. Roczny dochód budżetu Polski wynosi około 300 miliardów zł. Czyli ta armia urzędników pożera ponad jedną czwartą rocznych dochodów budżetowych państwa.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Idź dragoness głosuj Kmiecik, Miskiewicz, Pers i spółka czekają na twoje głosy i już zacierają rączki
Ja już naprawdę nie wiem, czy jesteś ograniczony intelektualnie, czy udajesz, księże Mateuszu. Nie zamierzam głosować na ŻADNE WYMIENIONE przez ciebie nazwisk. Pójdę na wybory oddać głos na wybranego kandydata, którego znam i wiem, że się sprawdził, badź sprawdzi, albo oddam nieważny glos. A ty strzelaj focha w domu. Twój problem.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

ajaks1 pisze:
Jozin.1 pisze:
ajaks1 pisze: Wzrost cen produktów w sklepach to zasługa sklepów, nie ma już cen narzucanych z góry. W końcu pośrednicy też muszą zarobić. :hyhy:

Lubię tu wpaść rano przed kawą i poczytać jakiegoś głupka..... ;)
Rolnik na skupie mleka dostaje kilkanaście groszy za litr, a w sklepie litr mleka ponad 2 zł, to czyja to jest wina głąbie rządu czy wszelkiej maści pośredników? To tylko przykład bo można ich tu jeszcze wymieniać sporo, jabłka, ziemniaki itd itd.
Sorry, jesteś widać głupszy niż początkowo szacowałem.....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

A zwróciliście uwagę, że wszystkie dotychczasowe pisiory przeszły do KWW Pabiana ??? Nie dziwi to nikogo ???? Raki, Węgrzyny, Dusze i całe to towarzystwo...
ODPOWIEDZ