PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:Na liście PiSu do powiatu dwa BMW posła na pierwszych miejscach. Proszę nie przysyłać policji po raz drugi, oni już wiedzą od czego ten skrót ;) "Samorząd dla mieszkańców" to popłuczyny po PO i PSL, ktorych program to odsunąć PiS od władzy i zająć jego miejsce przy korycie. Słusznie zauważył ksiądz Mateusz, który ma ostatnio na moim punkcie jakąś obsesję, że będę głosować na "kobietę od wina", czyli panią Ewę Wawro, bo potrafiła rozkręcić biznes, pomimo znanej już w całej Polsce chyba jasielskiej "życzliwości", a ponadto wyróżnia się obrotnością i kultura osobistą, a także rozsądkiem. Rada Miasta to dla mnie niezmiennie pan Znamirowski, ktory był świetnym i pracowitym zastępca burmistrza i takim samym jest radnym. Opinie sfrustrowanych mam w żopie / rzyci / prdeli. :piwo:
Nie jestem sfrustrowany tylko usiłuje ci pewne rzeczy wytłumaczyć ale ty jak widać pewnych rzeczy nie rozumiesz. Obsesję to ty masz na moim punkcie bo chciałabyś na siłę zmusić do udziału w spędzie bydła wyborczego, a ja ci już raz pisałem że nie mam czasu na te głupoty, mam ciekawsze rzeczy do robienia. Jeśli chodzi o ten biznes winiarski to mam inne zdanie na temat jego rozwoju. Mam sąsiada, który jest jednym z organizatorów Jasielskich Dni Wina, więc mam okazję zobaczyć ten biznes od kuchni na co dzień. Gość ma swoją winnicę, wybudował, też sklep i motel po sąsiedzku. Gdyby nie dotacje unijne, (które dostają też inni właściciele winnic) to by już dawno ten interes zamknął. Są takie miesiące że przysłowiowy pies z kulawą nogą nie zaglądnie, a są takie, że maksymalnie dwa lub trzy autobusy przyjadą to wtedy mu coś wpadnie. Facet zatrudnia kilku pracowników, a tych musi opłacać w każdy miesiąc. Koszt jednej butelki wina to nie mniej niż 45 zł co zakrawa na absurd i też dużo wyjaśnia. Dragoness wiem że zaraz zaczniesz hejtować, bo ty hejtujesz każdego kto ma inne zdanie od ciebie ale mnie to nie rusza. Kończąc temat winiarski ciekawe jaki procent mieszkańców Jasła wybierając wino w sklepie wybierze to jasielskie, a jaki np. mołdawskie, włoskie czy inne.
Ostatnio zmieniony 22 września 2018, 12:25 przez ajaks1, łącznie zmieniany 1 raz.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:Dragoness, dlaczego mam wrażenie, że tłumaczysz się przed kolejna amebą ???
Ja mam wrażenie Jozin, że jesteś osobą chorą psychicznie, bo zdecydowana większość twoich postów na tym forum dotyczy jednej partii. Rozumiem, że ktoś może być zwolennikiem, np. platformy czy nowoczesnej a pis krytykować, ale u ciebie to poziom zafiksowania na punkcie pisu osiągnął już stan osoby chorej psychicznie. Jozin pamiętaj, że każdą chorobę można wyleczyć, tak więc śmiało, nie wstydź się wizyty u psychiatry.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

Masz coś jeszcze dodania ze swoich przemyśleń specjalisto od rynku mleczarskiego ? Jak nie to spuść po sobie wodę...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:Masz coś jeszcze dodania ze swoich przemyśleń specjalisto od rynku mleczarskiego ? Jak nie to spuść po sobie wodę...
Tylko tyle, że z osobami chorymi psychicznie nie wchodzę w rozmowy, wiesz Jozinku pijak też zawsze będzie zaprzeczał że pijakiem nie jest.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

Spuszczaj, spuszczaj amebo....
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:Spuszczaj, spuszczaj amebo....
Spuścić to ty sobie możesz cwelu. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

Wiesz gdzie mam opinie planktonu z tego forum ???

A cwela to w lustrze szukaj.....
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: człowiek z lasu »

ajaks1 pisze:
dragoness pisze:Na liście PiSu do powiatu dwa BMW posła na pierwszych miejscach. Proszę nie przysyłać policji po raz drugi, oni już wiedzą od czego ten skrót ;) "Samorząd dla mieszkańców" to popłuczyny po PO i PSL, ktorych program to odsunąć PiS od władzy i zająć jego miejsce przy korycie. Słusznie zauważył ksiądz Mateusz, który ma ostatnio na moim punkcie jakąś obsesję, że będę głosować na "kobietę od wina", czyli panią Ewę Wawro, bo potrafiła rozkręcić biznes, pomimo znanej już w całej Polsce chyba jasielskiej "życzliwości", a ponadto wyróżnia się obrotnością i kultura osobistą, a także rozsądkiem. Rada Miasta to dla mnie niezmiennie pan Znamirowski, ktory był świetnym i pracowitym zastępca burmistrza i takim samym jest radnym. Opinie sfrustrowanych mam w żopie / rzyci / prdeli. :piwo:
Nie jestem sfrustrowany tylko usiłuje ci pewne rzeczy wytłumaczyć ale ty jak widać pewnych rzeczy nie rozumiesz. Obsesję to ty masz na moim punkcie bo chciałabyś na siłę zmusić do udziału w spędzie bydła wyborczego, a ja ci już raz pisałem że nie mam czasu na te głupoty, mam ciekawsze rzeczy do robienia. Jeśli chodzi o ten biznes winiarski to mam inne zdanie na temat jego rozwoju. Mam sąsiada, który jest jednym z organizatorów Jasielskich Dni Wina, więc mam okazję zobaczyć ten biznes od kuchni na co dzień. Gość ma swoją winnicę, wybudował, też sklep i motel po sąsiedzku. Gdyby nie dotacje unijne, (które dostają też inni właściciele winnic) to by już dawno ten interes zamknął. Są takie miesiące że przysłowiowy pies z kulawą nogą nie zaglądnie, a są takie, że maksymalnie dwa lub trzy autobusy przyjadą to wtedy mu coś wpadnie. Facet zatrudnia kilku pracowników, a tych musi opłacać w każdy miesiąc. Koszt jednej butelki wina to nie mniej niż 45 zł co zakrawa na absurd i też dużo wyjaśnia. Dragoness wiem że zaraz zaczniesz hejtować, bo ty hejtujesz każdego kto ma inne zdanie od ciebie ale mnie to nie rusza. Kończąc temat winiarski ciekawe jaki procent mieszkańców Jasła wybierając wino w sklepie wybierze to jasielskie, a jaki np. mołdawskie, włoskie czy inne.
Tzw. biznes winiarski w naszym mieście, poszedł w kierunku odbiorcy snobistycznego, czym zaprzepaszczono szansę na popularyzację kultury wina. Nie ma to wszystko nic wspólnego z winiarską tradycją i dlatego o winach polskich nikt w świecie nie słyszał i nie usłyszy. To się rzeczy, które buduje się przez pokolenia, bez imprez finansowanych z publicznyc pieniędzy i bez polityki przede wszystkim. Kilku młodszych pasjonatów, ludzi ziemi, jest w stanie swoją pracą pobić na głowę jakością wyrobu całe to towarzystwo z wyżywych sfer. Nigdzie, w świecie winiarskim, nie ma takiego wyobcowania odbiorcy wina od winiarza, jak to ma miejsce w Jaśle. Warunki do uprawy są. Zachęcam młodych ludzi do zabawy i odwrócenia tego snobistycznego kierunku rozwoju pięknej dziedziny, jaką jest winiarstwo i winogrodnictwo. Naprawdę można. Tu w Jaśle.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:Wiesz gdzie mam opinie planktonu z tego forum ???

A cwela to w lustrze szukaj.....
Odezwał się szlachcic na włościach :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: :padam:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Zeszliśmy z kandydowania w wyborach na winiarstwo. Cóż.... za winem nie przepadam, jednakowoż potrafię docenić ludzi, którzy chcą i próbują coś robić, zamiast siedzieć na tyłku i czekać na gwiazdkę z nieba, albo daninę z mopsu. Dlatego też zamierzam dokonać takiego, a nie innego wyboru. Żeby potem mieć prawo narzekać :P
GoatMou
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 września 2018, 17:33

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: GoatMou »

ciekawe co z tego bedzie
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:Zeszliśmy z kandydowania w wyborach na winiarstwo. Cóż.... za winem nie przepadam, jednakowoż potrafię docenić ludzi, którzy chcą i próbują coś robić, zamiast siedzieć na tyłku i czekać na gwiazdkę z nieba, albo daninę z mopsu. Dlatego też zamierzam dokonać takiego, a nie innego wyboru. Żeby potem mieć prawo narzekać :P
Narzekać to akurat może każdy, bo glosowanie w wyborach to nie jest obywatelski obowiązek. Każdy może narzekać jeśli ma taką ochotę na polityków i tych w samorządzie i tych w Warszawce.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

To jest, robaczku, obywatelski obowiązek, z naciskiem na obywatelski. Mylisz go z przymusem. Właśnie poczuciem obowiązku obywatele różnią się od bezmyślnie pyskującego motłochu.
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jks1111 »

dragoness pisze:To jest, robaczku, obywatelski obowiązek, z naciskiem na obywatelski. Mylisz go z przymusem. Właśnie poczuciem obowiązku obywatele różnią się od bezmyślnie pyskującego motłochu.
Robaczku, bezmyślnego motłochu ? Skąd w tobie tyle bezmyślnej pogardy dla innych i przekonania o swojej nieomylności. Dobra wiadomość jest taka, że to już leczą. Przydało by się to szczególnie dla osoby, która uczy młodzież. Wstyd.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:To jest, robaczku, obywatelski obowiązek, z naciskiem na obywatelski. Mylisz go z przymusem. Właśnie poczuciem obowiązku obywatele różnią się od bezmyślnie pyskującego motłochu.
Słonko obywatelskie obowiązki to masz zapisane w Konstytucji i nie ma tam ani słowa o uczestniczeniu w wyborach. Art.82 do art. 86. Są kraje, gdzie głosowanie jest takim obowiązkiem, np. Turcja. Udział w wyborach to obywatelski obowiązek to wymysł pseudo ekspertów dla używając twojego języka bezmyślnego motłochu.
ODPOWIEDZ