JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: JaślaninOn »

Filmik bardzo dobrze ukazujący i przekazujący wiedzę na temat monopolu marketów. Niestety w taki sposób został zabity polski rynek . Zapraszam do obejrzenia i przemyślenia postulatów jakie autor prezentuje !

https://www.youtube.com/watch?v=uyq3tAT ... drfoXX3J_4


I jak redaktor zaorał ideologie młodych lewaków :)
https://www.youtube.com/watch?v=mJ8oK32 ... cEJex8aA2Y
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: dragoness »

I jak redaktor zaorał ideologie młodych lewaków :)
https://www.youtube.com/watch?v=mJ8oK32 ... cEJex8aA2Y
Pan redaktor już w pierwszych słowach udowodnił, że jest ignorantem i manipulantem, w związku z tym dalej słuchaniem go nie będę się męczyć. Cóż... zmusiłam się jednak; dalej jest jeszcze gorzej. Może panu "redaktorowi" trzeba pokazać zdjęcia z poniższego artykułu, niech się chłopak dokształci i przestanie pieprzyć o "niepełnosprawności" https://oko.press/bezocze-mozg-poza-cza ... wrodzonym/
Filmik bardzo dobrze ukazujący i przekazujący wiedzę na temat monopolu marketów. Niestety w taki sposób został zabity polski rynek . Zapraszam do obejrzenia i przemyślenia postulatów jakie autor prezentuje !

https://www.youtube.com/watch?v=uyq3tAT ... drfoXX3J_4
Bardzo interesujący film, tylko jak zmusić ludzi do czytania drobnego druku i wybierania polskich produktow? A nasz rząd kochany chce opodatkować marki własne dyskontów, które pochodzą w większości z Polski własnie.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: JaślaninOn »

Dopóki ludzie sami nie zrozumieją że kupowanie w zagranicznych marketach jest "zabijaniem" Polskiego rynku to raczej sytuacja sie nie poprawi . Niestety czasem z zawiści nie pójdziemy do "Pani Krysi" na osiedlu tylko do bierdronki czy kauflandu bo przecież ona ma tak drogo a dlaczego a no przez własnie takie zachowanie, kolejną kwestią jest opodatkowanie wielkoformatowych sklepów oczywiście zagranicznych a nie jak zrobiła to polska pseudo władza wszystkich . Przykładem mogą być Węgry. Wspierajmy polskie sklepy polskie firmy i dawajmy zarobić polakom ! :) i emblematy z flaga państwową pochodzenia produktu jak dla mnie mus z urzędu !

Anno rozumie twoje oburzenie przecież dla ciebie każdy kto rozmawia z ćwierćlewakiem jest manipulatorem rasista i ksenofobem no i jeszcze radykalnym katolem z piła motorową w ręce ale jak wytłumaczysz "Paulnię "?

https://dzienniknarodowy.pl/hit-paulina ... mdhCp4XhWE
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: dragoness »

Niestety czasem z zawiści nie pójdziemy do "Pani Krysi" na osiedlu tylko do bierdronki czy kauflandu
Bo NIE MAMY pani Krysi.
każdy kto rozmawia z ćwierćlewakiem jest manipulatorem rasista i ksenofobem no i jeszcze radykalnym katolem z piła motorową w ręce ale jak wytłumaczysz "Paulnię "?
Co ma "Paulina" do niedouczonego "redaktorka" z dziwnych mediów? I dlaczego dyskryminujesz kobietę za to, że jest brzydka?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: Mosznicki »

Jest jeszcze jakość. Samochody polskie tez kupujecie ( są jakieś?)? No właśnie. Niech się najpierw Polak postara i pokaże, ze potrafi, to wtedy zainwestuje. Nie odwrotnie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Jest jeszcze jakość. Samochody polskie tez kupujecie ( są jakieś?)? No właśnie. Niech się najpierw Polak postara i pokaże, ze potrafi, to wtedy zainwestuje. Nie odwrotnie.
No i trafił pan w sedno. Konsument kupuje, kierując się jakością, nie patriotycznym sentymentem.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: JaślaninOn »

Mosznicki pisze:Jest jeszcze jakość. Samochody polskie tez kupujecie ( są jakieś?)? No właśnie. Niech się najpierw Polak postara i pokaże, ze potrafi, to wtedy zainwestuje. Nie odwrotnie.
Po co Polsce własna marka samochodowa wystarczy że mają ją nasi sąsiedzi lepiej im nakręcać gospodarkę , zacna logika :)

dragoness pisze:
Niestety czasem z zawiści nie pójdziemy do "Pani Krysi" na osiedlu tylko do bierdronki czy kauflandu
Bo NIE MAMY pani Krysi.
każdy kto rozmawia z ćwierćlewakiem jest manipulatorem rasista i ksenofobem no i jeszcze radykalnym katolem z piła motorową w ręce ale jak wytłumaczysz "Paulnię "?
Co ma "Paulina" do niedouczonego "redaktorka" z dziwnych mediów? I dlaczego dyskryminujesz kobietę za to, że jest brzydka?
Świetna z Ciebie manipulatorka , posadka w tvn od ręki tylko z wiekiem mógłby być problem :)

kolejne młode lewaki w akcji tryskające patriotyzmem
https://www.facebook.com/79661729713630 ... dZQA1JKewu
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: dragoness »

Świetna z Ciebie manipulatorka , posadka w tvn od ręki tylko z wiekiem mógłby być problem
Można prosić uzasadnienie? Tu gdzie mieszkam NIE MAM "pani Krysi". Miałam "pana waldka", który myślał, że klijent jest przypisany do sklepu. Zgniła cebula, rosnące ziemniaki, z warzyw jedynie kapusta, przeterminowany towar i zero reakcji na jakiekolwiek uwagi. Zamykał sklep 20 minut przed czasem "bo ma życie prywatne". To nie Kaufland go zniszczył tylko "wdupiemaizm". Podobnie jak jego drugi interes, pizzerię. Tu konkurencji żadnej nie było.
Co do filmiku, ponownie, nie wiem co to ma do rzeczy. Pan redaktor kompromituje się z każdym wypowiedzianym slowem, a Pan mi tu serwujesz wypowiedź jakiegoś "karampuka". WTF? Na sam koniec nieudolnie próbujesz mnie obrazić, wypominając wiek. Mam 53 lata i dobrze mi z tym, więc pudło.
kolejne młode lewaki w akcji tryskające patriotyzmem
Oglądam "Matura to bzdura", więc nic mnie nie zszokuje. Czy już pisałam, że termin "lewak" jest autorstwa Lenina?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: Mosznicki »

JaślaninOn pisze:
Mosznicki pisze:Jest jeszcze jakość. Samochody polskie tez kupujecie ( są jakieś?)? No właśnie. Niech się najpierw Polak postara i pokaże, ze potrafi, to wtedy zainwestuje. Nie odwrotnie.
Po co Polsce własna marka samochodowa wystarczy że mają ją nasi sąsiedzi lepiej im nakręcać gospodarkę , zacna logika :)




A kto nam broni mieć taka markę??? Trzeba czytać ze zrozumieniem.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: JAK BARDZO POLSKA JEST UBEZWŁASNOWOLNIONA

Post autor: Jozin.1 »

Anka, pewnie jakaś koleżanka jego mamusi za gónwiarza grzebała mu w gaciach i potem zaczął mieć nocne polucje, bo Rolę spotkał 40 lat później....
ODPOWIEDZ