Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Zauważyłem Ryszardzie, że do tej pory nie podałeś, ile wynosi faktyczny czas pracy w Kronospanie...
ryszard1957
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 listopada 2015, 11:41

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: ryszard1957 »

Sun Tzu zauważyłem ze masz problem z czytaniem jak i z koncentracja napisałem jaki jest nominał godzin w miesiącu oraz w kwartale !!! czytaj ze zrozumieniem !!!!!!!
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Łyssy »

oswiecony pisze: 5 kwietnia 2019, 20:14 Jaslanin90 - ten "odpoczynek"na nockach to chyba latanie ze szmata odkurzaczem, miotła i sprzatanie wszystkiego co sie da; jak nie ma awarii. Jak jest awaria to zapie....sz przy wytłaczrce.Brygadzisci chca sie wykazac jeden lepszy od drugiego . Tak wyglada praca w kronospanie . Jak cie dusi to znaczy ze ci szkodzi - pierwsza reakcja obronna organismu. A i z tymi wypłatami to tez poleciałes
A nie mówiłem -podstawowy problem to, że trzeba......pracować !!!! SKANDAL !!!
jar_stef
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwietnia 2019, 16:03

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: jar_stef »

Jaślanin90 - ty chyba jesteś z tej najbardziej znanej zmiany. Tylko nie rób konkurencji w donoszeniu jednemu gościowi bo z tego co piszesz to przy 15 na godz to masz dużą premie, a premie dostaje się za "uprzejmie donoszę". Co do oparów- oddychaj głęboko i korzystaj z nich ile możesz
ryszard1957
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 listopada 2015, 11:41

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: ryszard1957 »

hmm .. jednej rzeczy nie moge zrozumieć , ludzie wylewają tutaj żale jedni mówią , że trzeba zapieprzać w pracy drudzy obrzucają donosicielstwem itd itd więc po co pracować dalej w takiej firmie skoro narzekamy-męczymy sie nie podoba nam się , nie raz słyszę , że to zle tamto zle tutaj mało płacą itp. czemu ludzie nie szukacie nowej pracy nowych możliwości tylko dusicie to w sobie na kazdym kroku narzekając :zdziwko: :znudzony: :znudzony: :znudzony:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Sun Tzu »

Ryszardzie - skup się! Wiem, ile wynosi nominalny czas pracyw miesiącu. Pytam, ile wynosi faktyczny czas pracy w miesiącu. Zakładam, że różnicę między nominalnym a faktycznym czasem pracy rozróżniasz?
ryszard1957
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 listopada 2015, 11:41

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: ryszard1957 »

sun tzu niewiem czy udajesz idiote czy nim jestes ale napisalem jaki jest czas nominalny i jaki jest faktyczny i nominalny to 168 godzin a faktyczny to raz w miesiacu ci wyjdzie 176 godzin a w drugim 160 itp wiec czytaj ze zrozumieniem albo musisz udać sie do specjalisty na konsultacje jesli wogole bedzie w stanie pomóc ... pozdrawiam
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: buczo1981buczo »

Witam pracuje w kronospanie w Jaśle i jestem zadowolony , jestem na jednej z brygad czterobrygadowych i nie narzekam przy pracy zmianowej mozna bez problemu zarobic 2400-2600 zł na reke po drugie jesli komus sie nie podoba można sie zatrudnić w zakładzie obok w NS tam nauczą tych ktorzy narzekaja pracy i dyscypliny . Ogólnie pracowałem w kilku zakładach i w kronospanie atmosfera na brygadzie wporzadku oczywiscie trzeba pracowac bo przychodzi się do pracy
Jaro23
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2019, 19:16

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Jaro23 »

Mój znajomy tam pracuje i ogólnie jest zadowolony. Jednak duże znaczenie ma zmiana na którą się trafi. Podobno na jednej zmianie jest niezaciekawy kierownik któremu nic nie pasuje, a sam nie robi nic :/
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: buczo1981buczo »

Kierownik czy brygadzista jest od kierowania i jest odpowiedzialny za każdego pracownika na zmianie i ma organizować, nadzorować pracę , widocznie twój kolega i Ty nie pracowaliście w zakładach pracy skoro piszesz w ten sposób nie wiedząc na czym polega praca kierownika czy kierownika zmianowego :super: :rotfl:
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Charlie_P »

też słyszałem, że jest tam jeden pseudo brygadzista który kabluje o byle pierdołe na swoich byłych kolegów :mur: Na pozostałych zmianach podobno jest ok :)
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: buczo1981buczo »

Hmm jakoś chce być obiektywny pracuje tam chwilę i powiem tak miałem do czynienia pracować z nim bo był na zastępstwie na mojej zmianie różne rzeczy na jego temat krążą ale moja opinia jest taka , że koleś jest pomocny potrafi zorganizować robotę i były problemy z maszyną to miał temat ogarnięty , później rozmawiałem z gościem z jego zmiany to powiedział że jest ok i ludzie pierdo.ą zresztą ludzie co mówią na taki temat to zazwyczaj to są h.je albo są zawistni chce być obiektywny i wyrażam swoją opinię ,
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: buczo1981buczo »

a jar_stef i jaro23 to jeden i ten sam gość musisz chyba bardzo nie lubić kogoś skoro zakładasz nicki specjalnie zeby tutaj komentować .
ryszard1957
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 listopada 2015, 11:41

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: ryszard1957 »

pracuje w tej firmie od poczatku może niech teraz te niewiniątka ktorzy niby są kablowani niech powiedza jak ich kolega wyleciał przez takich dwóch z jednej wioski co go zakablowali ... a teraz nagadują na brygadziste łohohoho super koledzy zreszta każdy wie o jakich dwóch chodzi Ci którzy tam pracują . A i podpinam się pod opinię którą przedmówca napisał .
Jaro23
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2019, 19:16

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Jaro23 »

Z Twoich wypowiedzi wnioskuję że jesteś pupilkiem :super:
ODPOWIEDZ