WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 26 kwietnia 2019, 00:49
nie Bóg kazał wymyślić ludziom prawo przewidujące karę śmierci,
No, błagam :rotfl: :rotfl: :rotfl:
(jeśliby kto umyślnie przeciw bliźniemu swemu zasadziwszy się zdradą zabił go, i od ołtarza mego weźmiesz go i zabijesz! Wj 21,14)
A więc kara śmierci jest okej albo to Bóg nie jest dobry. Istotne jest to, że gdyby jej nie było, to Jezusa by nie ukrzyżowano. Proste.
PS W Biblii znajdziemy pasusy na potwierdzenie i zaprzeczenie wszystkiego.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 26 kwietnia 2019, 17:31
Mosznicki pisze: 25 kwietnia 2019, 21:20
dragoness pisze: 24 kwietnia 2019, 23:26 Judasza pali sie też w innych krajach. Dlaczego problem jest akurat w Polsce?
Ten incydent miał miejsce w Polsce, więc nam się dostało. Trzeba udowodnić, że w podobnych sytuacjach dotyczących innych krajów dzieje się inaczej.
No więc jak to mówią: chcesz i masz... W innych krajach też się dzieje: https://wpolityce.pl/swiat/443906-grecy ... ly-judasza
Mosznicki pisze:A jest wg Ciebie w ogóle "rozsądny powod" zostania antysemitą?
Nie było skierowane do mnie ale odpowiem.Całokształt zachowania żydów jako grupy etnicznej i narodu. Wynikający w prostej linii z przekonania że są "rasą panów" i "nadludźmi" - znaczy przepraszam,zamiast terminologii niemieckiej-nazistowskiej oni mówią na to odpowiednio "naród wybrany" i stosują podział żyd-goj zamiast "nadczłowiek-podczłowiek".Ale treść w istocie jest ta sama.Mówię serio. Dopóki nie rozumiałem jacy są żydzi też uważałem antysemityzm za zbrodniczą bzdurę.Obecnie - za zdrowy odruch obronny przed tym nazistowskim narodem.

Przy okazji zresztą - zrobiłeś offtopic. Wracając więc do tematu: jest oczywistym faktem,że to żydzi najwięcej zyskują na judzeniu muzułmanów przeciwko chrześcijanom - i odwrotnie, oraz na najeździe "uchodźców" którzy "uchodzą" z ziem które chcą zawłaszczyć (na poczatek) żydzi
Jeśli chodzi o palenie kukly, to przeczytaj raz jeszcze, co napisałem. Tym razem ze zrozumieniem, jeśli mozna :kwasny:
Dodam łopatologicznie, że w "zabawie" chodzi ostatecznie o przeciwstawienie stereotypowego, zdradzieckuegomi antychrzescijanskiego wizerunku Żyda z dobrym, swojskie wizerunkiem goja czy chrzescijanina. Dlatego, jako bazujące na (tradycyjnym) antysemityzmie, jest to zwyczajnie niebezpieczne. Jeśli więc tak komuś zależy na dobrym imieniu Polski i żeby "pejsy" się nie czepiały, to może niech w koncu to zrozumie i nie tłumaczy rzeczy, które przynoszą akurat odwrotny skutek.

Do reszty bredni ustosunkowalem się w postach do innych, z także wielokrotnie w polemikach z Tobą. Proponuję raz jeszcze: zbadaj swoje korzenie, bo może okaże się, że sam jesteś Żydem, a wtedy klops i czeka Cię trochę mentalne roboty nad sobą.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Jeśli więc tak komuś zależy na dobrym imieniu Polski i żeby "pejsy" się nie czepiały, to może niech w koncu to zrozumie i nie tłumaczy rzeczy, które przynoszą akurat odwrotny skutek.
Dlaczego nie muszą tłumaczyć się inne kraje, tylko nasz?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Wiecie mosznicki... Wykopałem właśnie JUDASZowca i mam problem... Czy jak go spalę to będzie to antysemityzm czy nie? :niepewny:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 27 kwietnia 2019, 01:25
Jeśli więc tak komuś zależy na dobrym imieniu Polski i żeby "pejsy" się nie czepiały, to może niech w koncu to zrozumie i nie tłumaczy rzeczy, które przynoszą akurat odwrotny skutek.
Dlaczego nie muszą tłumaczyć się inne kraje, tylko nasz?
A nie musza? Inna sprawa to, czy to że "bicie murzyna" jest okej, jeśli inni też biją, pani pedagog(?).
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 27 kwietnia 2019, 10:51 Wiecie mosznicki... Wykopałem właśnie JUDASZowca i mam problem... Czy jak go spalę to będzie to antysemityzm czy nie? :niepewny:
A więc, już wiesz że tamci ludzie (Zydzi) domagajacy się ukrzyżowanie Twojego Zbawiciela to nie antysemici. Bardzo ładnie odrobiles lekcje, przyswajajac wreszcie oczywista oczywistość. Siadaj i więcej nie gadaj.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 27 kwietnia 2019, 15:44
dragoness pisze: 27 kwietnia 2019, 01:25
Jeśli więc tak komuś zależy na dobrym imieniu Polski i żeby "pejsy" się nie czepiały, to może niech w koncu to zrozumie i nie tłumaczy rzeczy, które przynoszą akurat odwrotny skutek.
Dlaczego nie muszą tłumaczyć się inne kraje, tylko nasz?
A nie musza? Inna sprawa to, czy to że "bicie murzyna" jest okej, jeśli inni też biją, pani pedagog(?).
Może pan wymienić taką interwencję w odniesieniu do Grecji, czy Brazylii?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Cwana Pani. To na Pani spoczywa ciężar dowodu, skoro coś Pani twierdzi. Ja tylko pytam od samego początku.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3968
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: grzeh »

Żeby tylko świat się o tym nie dowiedział! Grecy, Hiszpanie i Wenezuelczycy też palą kukły Judasza. WIDEO
https://wpolityce.pl/swiat/443906-grecy ... ly-judasza
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: luc_ponownie »

grzeh pisze: 27 kwietnia 2019, 20:04 Żeby tylko świat się o tym nie dowiedział! Grecy, Hiszpanie i Wenezuelczycy też palą kukły Judasza. WIDEO
https://wpolityce.pl/swiat/443906-grecy ... ly-judasza
Było,ale Mosze-nicki ma to gdzieś bo nie pasuje do z góry założonej tezy.
luc_ponownie pisze: 26 kwietnia 2019, 17:31
Mosznicki pisze: 25 kwietnia 2019, 21:20
dragoness pisze: 24 kwietnia 2019, 23:26 Judasza pali sie też w innych krajach. Dlaczego problem jest akurat w Polsce?
Ten incydent miał miejsce w Polsce, więc nam się dostało. Trzeba udowodnić, że w podobnych sytuacjach dotyczących innych krajów dzieje się inaczej.
No więc jak to mówią: chcesz i masz... W innych krajach też się dzieje: https://wpolityce.pl/swiat/443906-grecy ... ly-judasza
Mosznicki pisze: 27 kwietnia 2019, 00:40
Już powyżej kolega udziel odpowiedzi, kiedy jego zdaniem antysemityzm jest zasadny. Zapewne tak samo myśleli Niemcy, dooatrujac się zagrozenia, więc "obronili sie" przez atak. Bardziej niż subiektywnie interpretowane deklaracje w rodzaju "naród wybrany" interesuje mnie FAKTYCZNA zagrożenie i krzywda, a te stały się udziałem Żydów, nie Niemców. Podobnie jest z np. uchodźcom. To ich się bije i zastrasza- w imię paranoicznego poczucia zagrożenia.

Nic nie jest rozdmuchiwane. Za to akurat na pewno warto w takich przypadkach dmuchać na zimne(?).

Jeśli Polakom tak zależy na dobrym wizerunku, to niech się w koncu uporaja z kosciotrupami w szafie.
Niemcy to akurat zrobili kropa w kropę dokładnie to co robią Żydzi,zerżnąli od nich taktykę i dlatego nie są od nich lepsi.Zresztą nie ja pierwszy to stwierdzam,już Feliks Konieczny w swojej przedwojennej teorii cywilizacji zwrócił uwagę,że hitleryzm ma cechy charakterystyczne identyczne jak to co określał jako "cywilizację żydowską".

Przykłady ? Ze starożytności Amalekici i inne plemiona czy to co świętują podczas Purim, z czasów obecnych - ukazała się taka książka w której się chwalą tym co wyrabiały ich służby: https://www.empik.com/powstan-i-zabij-p ... lsrc=aw.ds

Co do faktycznej krzywdy - ta istniała.Nazywała się KOMUNIZM. I tu niestety nawet Niemcy mieli trochę rację - komunizm był tworem żydowskim.
I faktyczną krzywdę to po wojnie ponosili ją z rąk w dużej części żydowskich Polacy.Sztandarowym przykładem był tu Witold Pilecki który poszedł do obozu koncentracyjnego by zdobyć informacje m.in. o holokauście a po wojnie za to przez ŻYDOWSKICH komunistów został "osądzony" i zamordowany. Jak również ISTNIEJE.Zapytaj np. Palestyńczyków.Dowiedz się co żydzi wyprawiają z ludźmi w Gettcie Gazy.


Co do "uchodźców" - ty chyba żyjesz w świecie równoległym.Ostrzegano przed zamachami i przestępczością zanim na dobre dotarli do Europy ? Ostrzegano.Były zamachy i jest przestępczość ? No owszem.To o czym mi tu za przeproszeniem jeszcze pier...lisz ?! Bo żebym ci nie odpowiedział tego co twoi lewaccy kumple odpowiedzieli pod Uniwersytetem Warszawskim pisowskiemu dziennikarzynie Jaokowi (pyta.pl)

Wreszcie - co do "kościotrupów w szafie" to pomijając fakt,że najwyraźniej nie czujesz się Polakiem,to trudno coś takiego uprzątnąć jak koło twojej szafy kręcą się żydki,dokładają tam kości a ty nie masz prawa zaglądać do własnej szafy. Ciekawe co by na przykład było gdyby tak wznowić ekshumacje i badania archeologiczne w Jedwabnem.Może faktycznie znaleziono by jednak dowody na Niemiecki udział ? I co wtedy ?

Poza tym przepraszam bardzo,ale jak "uporanie z kościotrupami" ma polegać na płaceniu milionów żydowskim szantażystom za bezdurno to może pora zrobić porządek z mydleniem oczu mydełkiem marki RIF światu przez żydów i po prostu mówić o nich prawdę ?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Odpisze jutro. Teraz idę uprawiać seks.😄 :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 27 kwietnia 2019, 19:36 Cwana Pani. To na Pani spoczywa ciężar dowodu, skoro coś Pani twierdzi. Ja tylko pytam od samego początku.
Nie. Na mnie NIC nie spoczywa. To Pan cały czas wykazuje, jak strasznie Żydzi są prześladowani.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3968
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: grzeh »

....
xmax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 268
Rejestracja: 2 maja 2011, 10:53

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: xmax »

https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_ ... w_w_Polsce błąd za błędem - a teraz wg przekazów mediów żydowskich pagołów jesteśmy - uwaga _ anty - coś tam?

My przynajmniej nie mordujemy Palestyńczyków w nalotach jak to robi izrael - Polska nigdy nie użyła bomb zakazanych przez konwencje UN .
izrael niszczy naród Palestyńczyków, używa broń kasetową - stosuje odpowiedzialność zbiorową - bombardują osiedla Palestyńczyków i zakładają nielegalne swoje na ziemiach Palestyńczyków.

Czy ktoś z nas Polakó jeszcze chciałby
xmax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 268
Rejestracja: 2 maja 2011, 10:53

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: xmax »

https://www.youtube.com/watch?v=o_VL6ZYv2bE

usłyszeć nieoficjalny Piękny Polski Hymn - zapraszam...

ROTA -
ODPOWIEDZ