WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... To teraz jest obowiązek poszanowania jakiejś nacji czy wyznawców jakiejś religii? Chodzi o wszystkie czy tylko o tę jedną, wybraną? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 19 maja 2019, 21:55
Mosznicki pisze: 19 maja 2019, 21:48 Już skomentowałem bezpośrednio pod Twoim wpisem z linkiem.
jesteś tu służbowo i myślisz ze masz do czynienia z idiotami?
odpowiesz na zadane pytanie czy będziesz nadal ścieniał?
Powiesz konkretnie o co chodzi i z czym masz problem z tą wypowiedzią EKurek
A z jakich służb jestem?

Czekam, kiedy Kurek jako znaną antysemitka i rewizjonistka ogłosi, że Holokaustu nie było.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 19 maja 2019, 22:31 Aaa... To teraz jest obowiązek poszanowania jakiejś nacji czy wyznawców jakiejś religii? Chodzi o wszystkie czy tylko o tę jedną, wybraną? :rotfl:
Nie ma, ale pisowni a i język są często wyrazem stosunku do kogoś. A wątpię, być był aż takim ignorantem, żeby "Zyd" w kontekście niewyznaniowym pisać mała literą.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Czekam, kiedy Kurek jako znaną antysemitka i rewizjonistka ogłosi, że Holokaustu nie było.
Był. Problem tylko na tym polega, że każde badania historyczne, które mogłyby zanegować jedyną akceptowalną przez żydów wersję, zwłaszcza dotyczącą liczby ofiar, kończy się oskarżeniem o antysemityzm. To oskarżenie to taka uniwersalna pałka, którą naukowcom chcieliście wybić dociekliwość naukową z głowy...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Nie, to się właśnie nazywa rewizjonizm. Zresztą czy mniejsza liczba ofiar zmniejsza tym samym nienawiść do tej nacji, jaką kierował się Hitler? Warunki ich życia i dyskryminację? Gdyby zginelo ich mniej, to z powodu mniejszej nienawiścii rozmuchiwanego antysemityzmu? A może Pani Kurek zrewiduje równie ochoczo ilość naszych drzewek w Yad Vashem?
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 22:47 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 19 maja 2019, 22:32
grzeh pisze: 19 maja 2019, 21:55
Mosznicki pisze: 19 maja 2019, 21:48 Już skomentowałem bezpośrednio pod Twoim wpisem z linkiem.
jesteś tu służbowo i myślisz ze masz do czynienia z idiotami?
odpowiesz na zadane pytanie czy będziesz nadal ścieniał?
Powiesz konkretnie o co chodzi i z czym masz problem z tą wypowiedzią EKurek
A z jakich służb jestem?

Czekam, kiedy Kurek jako znaną antysemitka i rewizjonistka ogłosi, że Holokaustu nie było.



Mosznicki jak widać masz problem z odpowiedziami na konkretne pytania:
Powiesz konkretnie o co chodzi i z czym masz problem z tą wypowiedzią EKurek
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Mosznicki pisze: 19 maja 2019, 22:44 Nie, to się właśnie nazywa rewizjonizm. Zresztą czy mniejsza liczba ofiar zmniejsza tym samym nienawiść do tej nacji, jaką kierował się Hitler? Warunki ich życia i dyskryminację? Gdyby zginelo ich mniej, to z powodu mniejszej nienawiścii rozmuchiwanego antysemityzmu? A może Pani Kurek zrewiduje równie ochoczo ilość naszych drzewek w Yad Vashem?
Ach tak... Czyli nie wolno mosznicki prowadzić żadnych badań naukowych, bo mogłoby się zdarzyć, że fakty są nieco inne niż obowiązująca wykładnia? A kto się temu nie podporządkuje to zostanie nazwany "rewizjonistą", wyrzucony z pracy lub wtrącony do więzienia... Odnoszę wrażenie, że wasi pobratymcy mosznicki chyba się strasznie czegoś boją i dlatego próbują naukowcom prewencyjnie zakładać kneble... Chyba sobie kupię wszystkie książki D. Irvinga...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 19 maja 2019, 23:00
Mosznicki pisze: 19 maja 2019, 22:44 Nie, to się właśnie nazywa rewizjonizm. Zresztą czy mniejsza liczba ofiar zmniejsza tym samym nienawiść do tej nacji, jaką kierował się Hitler? Warunki ich życia i dyskryminację? Gdyby zginelo ich mniej, to z powodu mniejszej nienawiścii rozmuchiwanego antysemityzmu? A może Pani Kurek zrewiduje równie ochoczo ilość naszych drzewek w Yad Vashem?
Ach tak... Czyli nie wolno mosznicki prowadzić żadnych badań naukowych, bo mogłoby się zdarzyć, że fakty są nieco inne niż obowiązująca wykładnia? A kto się temu nie podporządkuje to zostanie nazwany "rewizjonistą", wyrzucony z pracy lub wtrącony do więzienia... Odnoszę wrażenie, że wasi pobratymcy mosznicki chyba się strasznie czegoś boją i dlatego próbują naukowcom prewencyjnie zakładać kneble... Chyba sobie kupię wszystkie książki D. Irvinga...
A to co ustalono to na podstawie bajek? Tak trudno było to zresztą zrobić?

Wiem, że lubisz Irvinga. Ale to akurat wcale o Tobie dobrze nie świadczy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... A jak to się nazywał ten naoczny świadek z Jedwabnego, który opisywał wydarzenia będąc w tym czasie kilkaset kilometrów od Jedwabnego? To taki pierwszy z brzegu przykład... A znam też parę innych...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 19 maja 2019, 23:15 Hmm... A jak to się nazywał ten naoczny świadek z Jedwabnego, który opisywał wydarzenia będąc w tym czasie kilkaset kilometrów od Jedwabnego? To taki pierwszy z brzegu przykład... A znam też parę innych...
A nie wiem, nie śledzę, bo nie mam problemu z uznaniem polskich przewiń. Ale Irving pewnie wie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Hmmm... To pewnie dlatego, że cała wasza wiedza historyczna mosznicki opiera się na dwóch wyrazach "rewizjonizm" i "antysemityzm"... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

I negacjonizm.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... I po co cenzura, skoro wystarczy używać tych trzech prostych wyrazów, by zablokować wszelkie badania naukowe? :rozpacz:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 20 maja 2019, 07:24 Hmm... I po co cenzura, skoro wystarczy używać tych trzech prostych wyrazów, by zablokować wszelkie badania naukowe? :rozpacz:
No chyba nie wszelkie, skoro nie na podstawie bajek stwierdzono pierwotne dane. To tak samo, jak z . Np. dopuszczeniem do wystąpień "naukowcow" pokroju Camerona w temacie homoseksualizmu i jego przyczyn.
Nie wiem, czy potrafisz sobie to wyobrazić, ale powodem niedopuszczenia pewnych rzeczy nie musi być strach czy chęć ukrycia prawdy ( jak w przypadku wyparcia winy Polaków wobec Zydow). No, kaman, wszyscy kolaborowali w takim czy innym stopniu ( antysemityzm przeciez szalal), ale Polacy nie? To jest dopiero " naród wybrany".!
I co wazniejsze- ewentualnie skorygowana ( w co watpie, bo to dosc zbadany watek) liczebność ofiar nie zredukuje nienawisci i całego kontekstu, jakie doprowadziły do tej hekatomby. Głosy jak Twój są raczej dowodem na zakorzenione antysemityzmu. Ale ponieważ nie chcesz uchodzić za takiego, szukasz oseudoracjonalcy, pozornie nie mających z antysemityzmem wiele wspólnego, racji.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

skoro nie na podstawie bajek stwierdzono pierwotne dane
Fakt! To nie były bajki - to były zwykłe ordynarne kłamstwa!
Nie wiem, czy potrafisz sobie to wyobrazić, ale powodem niedopuszczenia pewnych rzeczy nie musi być strach czy chęć ukrycia prawdy
To może wymień, co jest przyczyną, że każda informacja mogąca zanegować liczbę ofiar Holocaustu jest kneblowana za pomocą trzech magicznych słów: rewizjonizm, negacjonizm, antysemityzm?
ewentualnie skorygowana ( w co watpie, bo to dosc zbadany watek) liczebność ofiar nie zredukuje nienawisci i całego kontekstu, jakie doprowadziły do tej hekatomby
Naprawdę zbadany wątek? Bo, po moich bardzo pobieżnych, badaniach wynika, że w jednym tylko przypadku liczba ofiar została zawyżona co najmniej dwukrotnie! Dwukrotnie!
Głosy jak Twój są raczej dowodem na zakorzenione antysemityzmu.
Wiem, wiem... Antysemityzm wyssałem z mlekiem matki. Ewentualnie z mlekiem krowy-żywicielki...
Ale ponieważ nie chcesz uchodzić za takiego, szukasz oseudoracjonalcy, pozornie nie mających z antysemityzmem wiele wspólnego, racji.
Skąd pomysł mosznicki, że mi przeszkadza łatka "antysemity"? :szok:
ODPOWIEDZ