Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

nie otwieram lewackich stronek typu kobieta.wp, ciezko bedzie mi się ustosunkować do tych bredni ktorymi się Pani karmi. Przykro mi, a teraz musze się skupić na robocie, pozdrawiam może wieczorem odpiszę, jesli będzie na co.
boryna
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 2 sierpnia 2009, 13:14

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: boryna »

oth pisze: 21 maja 2019, 09:56 Az sie zalogowałem po kilku latach żeby wyrazić zdumienie że taka osoba jak dragoness uczy nasze dzieci. Brak myślenia logicznego aż wali po oczach i mózgu. Nagle zaczynam widzieć pozytywną stronę tych schetynowych strajków. Dzieci mniej zryte może będą odrobinke
Dlatego jestem zwolennikiem tzw. bonu edukacyjnego. Każdy z nas zlozeniem tego bonu w wybranej szkole przekazywał by swoje pieniądze również na wypłatę dla konkretnych nauczycieli. W ten prosty sposób dokonala by się weryfikacja środowiska nauczycielskiego. Być może forumowe cialo pedagogiczne opływalo by w luksusy lub musiało zmienić zawód by nie umrzeć z glodu.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

boryna pisze: 21 maja 2019, 12:11
oth pisze: 21 maja 2019, 09:56 Az sie zalogowałem po kilku latach żeby wyrazić zdumienie że taka osoba jak dragoness uczy nasze dzieci. Brak myślenia logicznego aż wali po oczach i mózgu. Nagle zaczynam widzieć pozytywną stronę tych schetynowych strajków. Dzieci mniej zryte może będą odrobinke
Dlatego jestem zwolennikiem tzw. bonu edukacyjnego. Każdy z nas zlozeniem tego bonu w wybranej szkole przekazywał by swoje pieniądze również na wypłatę dla konkretnych nauczycieli. W ten prosty sposób dokonala by się weryfikacja środowiska nauczycielskiego. Być może forumowe cialo pedagogiczne opływalo by w luksusy lub musiało zmienić zawód by nie umrzeć z glodu.
Dokładnie to pisałem jakąś godzinę temu w komentarzach pod artykułem o zwolnieniu nauczycieli.
Proste i genialne, Korwin to proponuje odkąd pamietam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 21 maja 2019, 12:09 nie otwieram lewackich stronek typu kobieta.wp, ciezko bedzie mi się ustosunkować do tych bredni ktorymi się Pani karmi. Przykro mi, a teraz musze się skupić na robocie, pozdrawiam może wieczorem odpiszę, jesli będzie na co.
Czyli klasyka. Zero argumentów. czemu mnie to nie dziwi. Akurat pisałam o artykule na stronie "Najwyższy czas" o karaniu za nieszczepienie dzieci, no, ale skoro pan nie czyta byle czego.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Pisała pani o artykule NCz wsadzając dla mnie link z lewackiego wysrywu na wp. Genialna logika belfra, panie i panowie.
Już dawno mnie nie dziwi że jak ktoś chce troche jezyka angielskiego sie nauczyć, to musi na korepetycje chodzić... Smutne w sumie bardzo.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 21 maja 2019, 12:24 Pisała pani o artykule NCz wsadzając dla mnie link z lewackiego wysrywu na wp. Genialna logika belfra, panie i panowie.
Już dawno mnie nie dziwi że jak ktoś chce troche jezyka angielskiego sie nauczyć, to musi na korepetycje chodzić... Smutne w sumie bardzo.
Wie pan co? Faktycznie od PiSu różnicie się niewiele. Przynajmniej na tym forum. Skoro sam pan nie potrafi znaleźć, to proszę, kaganek oświaty https://nczas.com/2019/05/19/niezaszcze ... fmdBsiki88
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Fajnie jakby pani do mnie pisała w liczbie pojedynczej, ja wiem że nauczyciele to relikt komuny, ale niech pani się wybije ponad to i pisze do mnie jako do jednostki.
Artykuł widziałem wczoraj, ukarano rodziców we Włoszech i co w zwiazku z tym?
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

https://nczas.com/2019/05/21/lewaki-ja- ... ich-video/

Zaczynam bardzo bardzo lubić tą babkę!
Lewactwo utonie we własnej slinie po tym, a ja to powtarzam prywatnie od dekady.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 21 maja 2019, 12:33 Fajnie jakby pani do mnie pisała w liczbie pojedynczej, ja wiem że nauczyciele to relikt komuny, ale niech pani się wybije ponad to i pisze do mnie jako do jednostki.
Artykuł widziałem wczoraj, ukarano rodziców we Włoszech i co w zwiazku z tym?
Rozumiem, że ten relikt nauczył was czytać i pisać, "was", bo nie jest pan w tym wątku jedynym zwolennikiem Konfederacji. Ja na szczęście studia kończyłam już po upadku komuny, większą część stażu zawodowego również odbyłam "pokomunistycznie" więc cóż, pudło. Co do "wolności", proszę uprzejmie https://dorzeczy.pl/kraj/97353/tak-sie- ... epien.html Skoro Konfederacja jest za wolnością, to dlaczego jedynie w niektórych aspektach? Przecież wierząca kobieta nie dokona aborcji, niewierzący wymrą szybciej i zapanuje wieczna szczęśliwość. I nadal nie sprawdził pan kto pierwszy użył terminu lewactwo :rotfl: :rotfl: :rotfl: Aha. Posty można edytować.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Konfederacja to szerokie spektrum antylewackie, łączy ich kilka kwestii (uniosceptycyzm, anty 447, anty lgbt, niskie podatki, antylewactwo, propolskość, szacunek do fundamentu jakim jest katolicyzm).
Wszystko inne to pitu pitu, alles klar? comprende? panimajesz? got it?
PS. jako że pani się nałykała klocków z wp, to rzucę tylko taką oczywistą oczywistosć, nie ma wolności bez absolutnej ochrony życia tych którzy nie potrafią się bronić. To fundament bez ktorego można budować co najwyzej zamki z piasku.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Łyssy »

Może kolega konfederat odniesie się do wypowiedzi Korwina w temacie molestowania dzieci ?

Dokładnie tej: https://natemat.pl/104853,janusz-korwin ... e-pedofila
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Łyssy pisze: 21 maja 2019, 12:51 Może kolega konfederat odniesie się do wypowiedzi Korwina w temacie molestowania dzieci ?

Dokładnie tej: https://natemat.pl/104853,janusz-korwin ... e-pedofila
Na szczescie nie muszę, kolega Mentzen (wiceprezes) odniósł się do tego w pełni i nic więcej nie muszę pisać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Szkoda, że sam Korwin się nie odniósł. I jego wyborcy.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 21 maja 2019, 13:01 Szkoda, że sam Korwin się nie odniósł. I jego wyborcy.

https://nczas.com/2019/05/14/korwin-mik ... -bezkarny/

Eh ta dyskusja to jak pływanie w kisielu... :kwasny:

Lewactwo nawbijało ćwieków w biedne głowy.. Jak to sie mówi, gó...na czytacie, gów..o wiecie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Jak się nie ma argumentów, to faktycznie. Ja sobie zdaję sprawę, że Korwin stosuje przeskoki myślowe, które mniej lotnym po prostu umykają, ale niestety czasem przesadza i to grubo. Nadal termin "lewactwo" niesprawdzony? Schade...
ODPOWIEDZ