Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Krzysztof Bosak:
"...Dziś ważny dzień - ogólnopolska debata wyborcza. Konfederacja otrzymuje w TVP swoje 5 minut i 45 sekund w czasie najwyższej oglądalności. Mi przypada zaszczyt wypowiedzenia tego, co tysiące z nas ma w głowach i w sercach. Trzymajcie za mnie kciuki. Oby słowa prawdy poruszyły naszych rodaków!.."


Obrazek

Krzysztof Bosak: Niepodległość i suwerenność są dla nas najważniejsze!
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA20 ... 876609328/

Kaja Godek: Chcemy, aby w Polsce realnie chroniono rodzinę!

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA20 ... 028336125/

Kol. Sławomir Mentzen: "Dlaczego Konfederacja jest głosem buntu młodego pokolenia?

Młodzi Polacy widzą jaki system im przygotowano. Mamy całe życie płacić wysokie składki na ZUS, by kiedyś dostać emeryturę w wysokości 25% wynagrodzenia.

Mamy płacić składkę zdrowotną, by i tak musieć korzystać z lekarzy prywatnie.

Widzimy kto i dlaczego wygrywa przetargi, widzimy jak traktują nas urzędnicy i jak wysokie musimy płacić podatki.

Widzimy, że żyjemy w państwie zaprojektowanym przez pokolenie wychowane w PRL, pokolenie które cały czas działa tylko na swoją korzyść. To oni mają wcześniejsze emerytury, to oni od lat okupują najlepsze stanowiska, to oni zatrudniają na posadach państwowych swoich krewnych i znajomych, blokując rozwój młodych ludzi.

Nie interesują nas spory poprzednich pokoleń. Mamy gdzieś ustalenia z Okrągłego Stołu czy z Magdalenki. Widzimy, że nie ma znaczenia czy rządzi SLD, PO czy PiS, bo cały czas wszystko i tak idzie w tym samym kierunku, bo cały czas Polską rządzą ci sami ludzie co 30 lat temu.

Widzimy jak szybko zmienia i rozwija się świat i widzimy, że pokolenie Brudzińskiego, Kaczyńskiego, Suskiego czy Schetyny za tym światem po prostu nie nadąża. Mimo młodego wieku znamy już cywilizowany świat i widzimy, jak wiele nam do niego brakuje.

Nie oglądamy telewizji i mamy gdzieś waszą propagandę. Chcemy wolnego Internetu i nie wyobrażamy sobie cenzury w XXI wieku.

Mamy dosyć wmawiania nam, że poczucie dumy narodowej jest złe, mamy dosyć politycznej poprawności, mamy dosyć twierdzeń, że mamy wyrzec się naszej tradycji, naszych przekonań i naszej polskości.

Jesteśmy dumni z naszej historii, z dokonań naszych przodków i chcemy być dumni z Polski. Dlatego szalenie nas wkurza, gdy widzimy, co z tak pięknym krajem robi obecna klasa polityczna.

Chcemy Polski z której nie będziemy musieli emigrować, Polski w której chce się kończyć studia, znajdować ciekawą pracę, uruchomić firmę, założyć rodzinę, wychować dzieci i doczekać się wnuków.

Chcemy pracować, zarabiać, bawić się, kochać, cieszyć się życiem i rodziną, chemy żeby naszym dzieciom żyło się kiedyś lepiej niż nam.

Dlatego zagłosujemy na Konfederację 26 maja. I dlatego prędzej czy później zmieciemy ze sceny politycznej ludzi, którzy od 30 lat codziennie udowadniają, że mentalnie tkwią wciąż w czasach, gdy nas jeszcze nie było na świecie."

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 17:41 przez JaślaninOn, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 23 maja 2019, 15:45
dragoness pisze: 23 maja 2019, 15:40
oth pisze: 23 maja 2019, 15:36 Idz kobieto broń swojego lewactwa gdzieś indziej, nabijasz sobie posty i jesteś natrętna jak wściekła mucha która tylko czeka żeby gdzieś nasraćć :cwaniak: :spi:
No, kurcze... wiedza aż tak boli?
Twoja wiedza to kobieta.wp, racjonalista i wikipedalia. Czyli, kontynuując moje poetyckie porównianie do natrętnej muchy, nie tylko czekasz żeby w jakimś temacie nasraćć swoimi ćwierćinteligenckimi wysrywami, ale też intelektualnie żywisz się kupą :)
:super:
Jakże merytorycznie, z poparciem w źródłach :rotfl: :rotfl: Rozumiem, że pan Bosak będzie za zabieraniem dzieci wychowywanych przez matki i babcie, bo "nie mają prawidłowych wzorców osobowych" :rotfl: :rotfl: https://www.rp.pl/Wybory-do-PE/19052971 ... b_xFWxnf14
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Dziś 20.30 jedyna debata wyborcza w TVPiS.
Niezdecydowani muszą oglądać.
Krzysztof Bosak pozamiata lewactwo z klasą :)


:krzeslem:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

jest to gdzieś online?
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

KAPITALNY moment, gdy Krzysztof Bosak podchodzi z naklejką anty447 do pisówy, a ta odskakuje jak diabeł na widok swięconej wody :):)

Bosak niczym mąż stanu, nie jestem narodowcem, ale on jest rewelacyjny w debacie i jasnym przekazie na wysokim poziomie!
:padam: :hurra: :cwaniak:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Obecny koszt na jednego ucznia wynosi ....1200zł na miesiac. Za który płacimy my, wszyscy podatnicy. W zamian dostajemy [...] produkt zwany ''edukacją publiczną'' z minimalnym wpływem rodzica, czyli klienta.
Bon edukacyjny to przekazanie tych pieniedzy bezpośrednio do rodzica w formie bonu, ktory zanosi się do wybranej placówki.

Chyba że myślisz szanowny panie, że obecnie edukacja jest darmowa, a bon to byłyby dodatkowe koszta w budżecie? Ale chyba tak nie myślisz?
Taaak... By się nie rozpisywać: nie masz najmniejszego pojęcia o finansowaniu oświaty! Nie masz pojęcia, ile kosztuje utrzymanie jednego ucznia! Mówiąc wprost: pi...sz jak potłuczony! Jak ci to sprawi przyjemność: pie...sz niczym wyborca Konfederacji!
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Sun Tzu pisze: 23 maja 2019, 21:40
Obecny koszt na jednego ucznia wynosi ....1200zł na miesiac. Za który płacimy my, wszyscy podatnicy. W zamian dostajemy [...] produkt zwany ''edukacją publiczną'' z minimalnym wpływem rodzica, czyli klienta.
Bon edukacyjny to przekazanie tych pieniedzy bezpośrednio do rodzica w formie bonu, ktory zanosi się do wybranej placówki.

Chyba że myślisz szanowny panie, że obecnie edukacja jest darmowa, a bon to byłyby dodatkowe koszta w budżecie? Ale chyba tak nie myślisz?
Taaak... By się nie rozpisywać: nie masz najmniejszego pojęcia o finansowaniu oświaty! Nie masz pojęcia, ile kosztuje utrzymanie jednego ucznia! Mówiąc wprost: pi...sz jak potłuczony! Jak ci to sprawi przyjemność: pie...sz niczym wyborca Konfederacji!

uuuuuu pisiorstwo wylęgło i nerwy pusciły hahahahha :D:D::D:D:)

Czyżby po debacie? Trzeba było wysłać kogoś z IQ powyzej 90, a nie teraz wyć hahahahahha :D:D

:super:

''SŁYCHAĆ PISOWSKIE WYCIE- ZNAKOMICIE'' :):):)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Po jakiej debacie chłopcze? Przedstawiłem ci w skrócie moją ocenę twojego stanu wiedzy o finansowaniu oświaty w Polsce. I zgodzę się z tobą, że do dyskusji na tutejszym forum Konfederacja powinna wysłać kogoś dysponującego znacznie (ale to naprawdę znacznie) większym zasobem wiedzy niż ty. Ale - być może - Konfederacja nie dysponuje nikim takim. Smutne :rotfl:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

twoja opinią pisdaczku to sobie nawet tyłka nie wytrę, więc jest mi ona potrzebna jak majtki ladacznicy.
Apropos ladacznic, fajnie odskoczyła pisiorówa od znaczka ANTY 447 co nie ???? HAHAHAHAHHAHA

KAPITALNE, pisiory szczekają, miód na moje serce :D :hurra: :hurra:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Obrazek
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Urzekła mnie twoja opowieść :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

oth pisze: 23 maja 2019, 21:55 twoja opinią pisdaczku to sobie nawet tyłka nie wytrę, więc jest mi ona potrzebna jak majtki ladacznicy.
Apropos ladacznic, fajnie odskoczyła pisiorówa od znaczka ANTY 447 co nie ???? HAHAHAHAHHAHA

KAPITALNE, pisiory szczekają, miód na moje serce :D :hurra: :hurra:
Człowieku! Nikt nie atakuje tej Twojej Konfederacji..sam robisz to lepiej, niż nieistniejący wrogowie. A swoją drogą retoryka antyPIS, utwierdza mnie w przekonaniu, że PIS jest skuteczną i groźną dla sił postępu partią. Wiosenna Konfederacja. Tego jeszcze nie grali. Mówię to jako popierający PIS, tak gdzieś w 75 procentach, czyli wolnomyślący pisior niezrzeszony.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Wylęgło pisiorstwo po raz drugi hahahahaha :D
Pisdaki macie szczęście że w KurwskiTV pokazali występy Konfederatów dokładnie ....1 raz.
Co prawda jest to żenujące i obraza dla myslących ludzi, ale ze strony pisdactwa to całkiem racjonalna cenzura, co było widać dziś w kapitalnym występie Bosaka.

PS. nawet u folksdojcza Tuska w TVP nie mieli aż tyle bezczelności żeby walczyć z prawdziwą opozycją przez zamilczanie i udawanie głupa że Korwin czy Konfederacja nie istnieje.
Jesteście oficjalnie większym szkodnikiem niż Donek, a to naprawdę łatwe nie jest :)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

oth pisze: 23 maja 2019, 22:22 Wylęgło pisiorstwo po raz drugi hahahahaha :D
Pisdaki macie szczęście że w KurwskiTV pokazali występy Konfederatów dokładnie ....1 raz.
Co prawda jest to żenujące i obraza dla myslących ludzi, ale ze strony pisdactwa to całkiem racjonalna cenzura, co było widać dziś w kapitalnym występie Bosaka.

PS. nawet u folksdojcza Tuska w TVP nie mieli aż tyle bezczelności żeby walczyć z prawdziwą opozycją przez zamilczanie i udawanie głupa że Korwin czy Konfederacja nie istnieje.
Jesteście oficjalnie większym szkodnikiem niż Donek, a to naprawdę łatwe nie jest :)
Istniejesz. Istniejesz. Popracuj troszeczkę nad językiem i będzie git. Skonfederowani Razem Wiosną odeprzecie tą falę milczącej nienawiści i utrzeć nosa takiemu pisdakowi jak mi, bo tak mnie byłeś uprzejmy nazwać.
ODPOWIEDZ