Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

A tak po ludzku, odkładając kampanię wyborczą na bok na chwilę:

Nie jest Ci zwyczajnie wstyd za PiS?? Tak po ludzku, jako Polakowi (zgaduję)??
Wiem że ostatnie 8 lat straciłeś broniąc pisu w kazdych okolicznosciach, widzę to po datach i liczbie postów, ta sama mentalność co wtedy gdy w 2012 ostatni raz się logowałem tu.

Dasz radę być szczery?
Pobili Tuska w tarzaniu się po podłodze, teraz szykują gigantyczne wypłaty żydowskim rozbójnikom, zrobili z TVP partyjną propagandówkę, dopieprzyli masę nowych podatków, mamiąc ludzi prostych prymitywnym rozdawaniem hajsu.
A Ty co ani Mee, ani Beee, ani kukuryku?? Gdzie Twoje serce, gdzie rozum i godność Polaka (cholera, nawet godnośc człowieka!?).
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Wzruszyłem się! Tą troską o "godność" prostego Polaka, którego PiS mami "prymitywnym rozdawaniem hajsu"... To musi być straszna sytuacja dla takich jak ty - wybudzonych po paru latach letargu - prawdziwych ideowców, gdy sobie uświadomisz, że ten nieodowiedzialny Naród nie zamierza na was głosować. Naród powinien się wstydzić! :rotfl:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2019, 11:01 Hmm... Wzruszyłem się! Tą troską o "godność" prostego Polaka, którego PiS mami "prymitywnym rozdawaniem hajsu"... To musi być straszna sytuacja dla takich jak ty - wybudzonych po paru latach letargu - prawdziwych ideowców, gdy sobie uświadomisz, że ten nieodowiedzialny Naród nie zamierza na was głosować. Naród powinien się wstydzić! :rotfl:
czyli bez rozumu i godności czowieka.
Nie żaden Polak, tylko polaczek-pisowiaczek, sekta smolenska, etc.

Dzieci i wnuki będą pluć i gardzić, chyba że bedą tak samo otumanione (zaprzdane)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Na pewnego endeka, co na mnie szczeka

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.

Julian Tuwim
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

:cwaniak: Upodlenie pisowiaczka jednak gdzieś boli, bo wkleja mi rymowanki o psach 'jebiących' :)
Szkoda że głosujesz na takich kundli co służą pejsatym ze strachu/dla utrzymania władzy.
Wstyd i hańba
:krzeslem: :ok:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Obrazek

Polak katolik, mąż stanu podczas uroczystych obchodów Świąt Bożego Narodzenia :wstyd:




Pamiętajmy o tym w niedzielę :szok: :wstyd:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2019, 11:12 Na pewnego endeka, co na mnie szczeka

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet; pies cię jebał,
bo to mezalians byłby... dla psa.

Julian Tuwim
Powinny być znaki interpunkcyjne w odpowiednich miejscach, wtedy sens jest wyraźniejszy. Mogę? Bez złośliwości. Wy się tu żyłujecie, a politycy obu ugrupowań idą na wódkę i śmieją się z szaraczków. Przykre, ale prawdziwe.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 24 maja 2019, 11:40
Sun Tzu pisze: 24 maja 2019, 11:12 Na pewnego endeka, co na mnie szczeka

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet; pies cię jebał,
bo to mezalians byłby... dla psa.

Julian Tuwim
Powinny być znaki interpunkcyjne w odpowiednich miejscach, wtedy sens jest wyraźniejszy. Mogę? Bez złośliwości. Wy się tu żyłujecie, a politycy obu ugrupowań idą na wódkę i śmieją się z szaraczków. Przykre, ale prawdziwe.
No co Ty nie powiesz hahahahah :D:D

Obrazek
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Wąsa by przynajmniej zapuścił, to co głupszy pisowiec by nawet nie poznał knura ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Dlaczego to uporczywie wklejasz? Nie dociera do ciebie, że nie glosuję na POPiS? Alergia na wiedzę z coraz wyraźniejszymi objawami.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

:cwaniak: :szok: :rotfl: ja nie do Ciebie, tylko do ludzi myślących, którzy się jeszcze wahają (i będą przeglądać forum do niedzieli).
A szczegolnie dla tych co pojdą na pisowskich szabesgojów głosować pierdzieląc, że ''mniejsze zło'' (albo że pis powsadza tych z PO!).
PiS powsadza tych z PO... na swoje listy hahahahaha
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 24 maja 2019, 11:49 :cwaniak: :szok: :rotfl: ja nie do Ciebie, tylko do ludzi myślących, którzy się jeszcze wahają (i będą przeglądać forum do niedzieli).
A szczegolnie dla tych co pojdą na pisowskich szabesgojów głosować pierdzieląc, że ''mniejsze zło'' (albo że pis powsadza tych z PO!).
PiS powsadza tych z PO... na swoje listy hahahahaha
Ktoś, kto w trakcie kadencji zmienia partyjne barwy powinien tracić mandat.
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: ciniak77 »

Nie dla Polin!!! Stop roszczeniom żydowskim akt.447 – Sławomir Zakrzewski 2019

https://miziaforum.com/2019/05/24/nie-d ... wski-2019/
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 24 maja 2019, 11:57
oth pisze: 24 maja 2019, 11:49 :cwaniak: :szok: :rotfl: ja nie do Ciebie, tylko do ludzi myślących, którzy się jeszcze wahają (i będą przeglądać forum do niedzieli).
A szczegolnie dla tych co pojdą na pisowskich szabesgojów głosować pierdzieląc, że ''mniejsze zło'' (albo że pis powsadza tych z PO!).
PiS powsadza tych z PO... na swoje listy hahahahaha
Ktoś, kto w trakcie kadencji zmienia partyjne barwy powinien tracić mandat.
I co to da, poza tym że się ponauczają nowych reguł i odczekają do końca kadencji. Przeca dla pisowskiego dzbana nie ma znaczenia czy zagłosuje na wiceszefa PO ubranego w barwy pisu, czy na doradcę tuska pozującego na ideowego pisofca, czy na innego goowina. Ma być koryto 500+ 300+, swinia +.
Polityka w stylu baran+ (tu i teraz, a po nas chocby potop) i co tu więcej gadać. :mur: :wstyd:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

politycy obu ugrupowań idą na wódkę i śmieją się z szaraczków
Hmm... A to co powinni zrobić? Wziąć siekiery i się pozabijać, by gawiedź miała widowisko? Każdy, kto ma wiedzę o polityce większą niż jakiś kuc z bronksu, wie, że między różnicą w poglądach politycznych a wzajemną osobistą wrogością jest jeszcze wiele rozwiązań pośrednich. Dorośli zdają sobie sprawę z tego, że żadna partia nie ma patentu na wieczne rządy, więc - jak w sporcie - dziś wygrywasz ty, jutro ja. Oczywiście, wszyscy chcą rządzić, bo władza nad innymi to potworny motywator, ale przestaliśmy - jak sądzę - już na masową skalę zabijać swoich przeciwników politycznych. To, że nie zgadzam się z większością Twoich poglądów politycznymi nie oznacza, że żywię do Ciebie jakąś osobistą antypatię. Nie popadajmy w skrajności :rotfl:
ODPOWIEDZ