Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 17 maja 2020, 23:07
przemo232 pisze: 17 maja 2020, 22:44
Mosznicki pisze: 17 maja 2020, 19:38
Warto być konsekwentnym i upartym w starciu z głupota i nie tolerować jej.
Ale do tego pasuje się umieć obronić argumentami, bycie upartym "bo tak" to czysty idiotyzm
Mogę dyskutować niuanse niekwestionowanego zjawiska, ale nie udowadniać, ze ziemia jest płaska. Może tym razem dotarło. I skoro rzekomo nie przedstawiam argumentów, to bardzo proszę wyliczyć te wszystkie przykłady, gdzie tak się stało. W końcu nie powinno być trudno i na pewno podołasz, prawda?
Proszę bardzo: przykłady na szybko, twierdzisz że konfederacja to partia prorosyjska, gdzie dowody? W jakim poście przedstawiłeś jakikolwiek argument że tak jest?
To raz
Dwa
Cała wczorajsza rozmowa z Bolkiem, nie przedtawiles ŻADNEGO argumentu potwierdzającego twoje zdanie,

Mówisz zawsze swoje zdanie i twierdzisz że je argumentujesz, Ty na prawdę nie wiesz co to jest argument i do czego służy, a forum to nie jest miejsce to wygłaszania swoich racji tylko do dyskusji, ale do tego należy niestety dorosnąć
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Sadzać po tym, jak Ty rozumiesz argument, należy wnioskować, ze musi to być chyba tylko argument funkcji. :rotfl:

„Oddać Putinowi” można nieświadomie- przez w gruncie rzeczy antypolska politykę. Dlatego to jeszcze nie musi być równoznaczne ze (świadoma) prorodyjskoscia. Co nie znaczy, ze tak właśnie jest. Ale Ty oczywiście nie tylko nie widzisz różnicy, ale i ewentualnej prorosyjskosci.

Proponuje przeczytać wczorajszy „bolkowy”wątek jeszcze raz. I zastanowić się, czy jesli indywidualnych osób odnoszących korzyści jest znacznie więcej od innych indywidualnych osób korzyści nie odnoszących, to czy uprawnione jest twierdzenie, ze korzyści nie ma.

Oczekuje tez, ze przedstawisz źródła, z których by wynikało, ze przez ten cały okres członkostwa otrzymaliśmy mniej niż wpłaciliśmy.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

„Oddać Putinowi” można nieświadomie- przez w gruncie rzeczy antypolska politykę. Dlatego to jeszcze nie musi być równoznaczne ze (świadoma) prorodyjskoscia. Co nie znaczy, ze tak właśnie jest. Ale Ty oczywiście nie tylko nie widzisz różnicy, ale i ewentualnej prorosyjskosci.

Sam sobie właśnie zaprzeczyłeś :D i argumentu nadal brak

Proponuje przeczytać wczorajszy bolkowy wątek jeszcze raz. I zastanowić się, czy jesli indywidualnych osób odnoszących korzyści jest znacznie więcej od innych indywidualnych osób korzyści nie odnoszących, to czy uprawnione jest twierdzenie, ze korzyści nie ma.

Nad niczysz się nie będę zastanawial, przedstawiłeś tezę to ją udowodnij. Ale nie, Ty rzuacsz puste hasła, a resztę szukajta sami. Podaj ARGUMENTY DLACZEGO NIE MA Korzyści o źródłach to mogę zapomnieć z twojej strony
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 17 maja 2020, 23:09 ..
Poradzisz sobie. Wierze w Ciebie. Możesz nawet tu- bo nie kumam, w jaki sposób korona ma być związana z Konfa (obie na „k”???), a HIV (tez wirus) już nie.
Mosznicki, odpuść bo szkoda czasu
jak nie chcesz dyskutować i przedstawiać argumenty
to wybacz, ale wychodzi z tego ze prowokujesz a pytany..
nic nie wnosisz do dyskusji. Może Ciebie to bawi, mnie nie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 17 maja 2020, 23:31 „Oddać Putinowi” można nieświadomie- przez w gruncie rzeczy antypolska politykę. Dlatego to jeszcze nie musi być równoznaczne ze (świadoma) prorodyjskoscia. Co nie znaczy, ze tak właśnie jest. Ale Ty oczywiście nie tylko nie widzisz różnicy, ale i ewentualnej prorosyjskosci.

Sam sobie właśnie zaprzeczyłeś :D i argumentu nadal brak

Proponuje przeczytać wczorajszy bolkowy wątek jeszcze raz. I zastanowić się, czy jesli indywidualnych osób odnoszących korzyści jest znacznie więcej od innych indywidualnych osób korzyści nie odnoszących, to czy uprawnione jest twierdzenie, ze korzyści nie ma.

Nad niczysz się nie będę zastanawial, przedstawiłeś tezę to ją udowodnij. Ale nie, Ty rzuacsz puste hasła, a resztę szukajta sami. Podaj ARGUMENTY DLACZEGO NIE MA Korzyści o źródłach to mogę zapomnieć z twojej strony
Czy Ty się człowieku czytasz??? Już raz chyba napisałem, ze z pewnymi kompetencjami u Ciebie nie halo i Ciebie chyba także warto już tylko ignorować.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 17 maja 2020, 23:32
Mosznicki pisze: 17 maja 2020, 23:09 ..
Poradzisz sobie. Wierze w Ciebie. Możesz nawet tu- bo nie kumam, w jaki sposób korona ma być związana z Konfa (obie na „k”???), a HIV (tez wirus) już nie.
Mosznicki, odpuść bo szkoda czasu
jak nie chcesz dyskutować i przedstawiać argumenty
to wybacz, ale wychodzi z tego ze prowokujesz a pytany..
nic nie wnosisz do dyskusji. Może Ciebie to bawi, mnie nie.
No wiesz, nie jesteś ani pierwszy ani jedyny, który głęboko wierzy w nieumieranie na covid-19.

Doskonale wiem, ze zrozumiałeś analogie z HIV. Bo jeśli nie, to naprawdę nienajlepiej świadczy o Twojej inteligencji.

PS Znajdujesz rewelacje o koronie- znaczy wyszukiwanie po słowach-kluczach Ci niestraszne.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 17 maja 2020, 23:38
przemo232 pisze: 17 maja 2020, 23:31 „Oddać Putinowi” można nieświadomie- przez w gruncie rzeczy antypolska politykę. Dlatego to jeszcze nie musi być równoznaczne ze (świadoma) prorodyjskoscia. Co nie znaczy, ze tak właśnie jest. Ale Ty oczywiście nie tylko nie widzisz różnicy, ale i ewentualnej prorosyjskosci.

Sam sobie właśnie zaprzeczyłeś :D i argumentu nadal brak

Proponuje przeczytać wczorajszy bolkowy wątek jeszcze raz. I zastanowić się, czy jesli indywidualnych osób odnoszących korzyści jest znacznie więcej od innych indywidualnych osób korzyści nie odnoszących, to czy uprawnione jest twierdzenie, ze korzyści nie ma.

Nad niczysz się nie będę zastanawial, przedstawiłeś tezę to ją udowodnij. Ale nie, Ty rzuacsz puste hasła, a resztę szukajta sami. Podaj ARGUMENTY DLACZEGO NIE MA Korzyści o źródłach to mogę zapomnieć z twojej strony
Czy Ty się człowieku czytasz??? Już raz chyba napisałem, ze z pewnymi kompetencjami u Ciebie nie halo i Ciebie chyba także warto już tylko ignorować.
A argumentow jak nie było tak nie ma, śmieszny jesteś i żal mi Cię :D bayo
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

No nie ma- nie podałeś źródeł o tym, jak to rzekomo więcej wplacamy niż otrzymujemy. Albo ze rolnicy jednak nie skorzystali. Ciekawe, dlaczego... :hyhy:

Wstawiacie tylko bajki i nawet nie czujecie obciachu przed wstawianiem kolejnych, po tym jak zostajecie skutecznie i jednoznacznie dyskredytowani i ośmieszeni. Co Wy macie w głowach?!
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 17 maja 2020, 23:51 No nie ma- nie podałeś źródeł o tym, jak to rzekomo więcej wplacamy niż otrzymujemy. Albo ze rolnicy jednak nie skorzystali. Ciekawe, dlaczego... :hyhy:

Wstawiacie tylko bajki i nawet nie czujecie obciachu przed wstawianiem kolejnych, po tym jak zostajecie skutecznie i jednoznacznie dyskredytowani i ośmieszeni. Co Wy macie w głowach?!
Nie pomyślałes idioto że może dlatego, że ja się słowem nie odezwałem w związku z tematem o którym mówisz?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Ty cały czas o tym kręcisz, skoro masz rację to podaj wreszcie te dane, czyżby nie było?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 17 maja 2020, 23:57
Mosznicki pisze: 17 maja 2020, 23:51 No nie ma- nie podałeś źródeł o tym, jak to rzekomo więcej wplacamy niż otrzymujemy. Albo ze rolnicy jednak nie skorzystali. Ciekawe, dlaczego... :hyhy:

Wstawiacie tylko bajki i nawet nie czujecie obciachu przed wstawianiem kolejnych, po tym jak zostajecie skutecznie i jednoznacznie dyskredytowani i ośmieszeni. Co Wy macie w głowach?!
Nie pomyślałes idioto że może dlatego, że ja się słowem nie odezwałem w związku z tematem o którym mówisz?
Podjąłeś go. Idioto.

Pytam po raz enty: mam udowadniać, ze Ziemia nie jest płaska? To na Was spoczywa dowód, jesli uwazacie, ze jest inaczej. Ale to, ze pan Bolek ma jeden hektar i nie korzysta (i ze takich jest więcej) to jeszcze nie argument za tym, co chcecie przeforsować.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

W, którym miejscu, wskaż.

Tak, masz to udowodnic, dla Ciebie może być coś oczywiście ale i tak masz to udowodnic. Skoro to jest takie oczywiste to dlaczego masz problemy z dowodami?

Bolek Ci podał powód że chce korzystać ale to jest pić na wodę i niekkorzysta zaślepiony w durnoty człowieku. A Ty dałeś jakiś argument? Potwierdziłeś swoje racje? Nie.
zrobiłeś to co co zawsze: "nie macie racji, to ja mam rację, i macie udowodnic że mam rację"
Nie piszesz nigdy NIC konstruktywnego, nic
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Poza tym czytając wypociny Bolka, trudno się dopatrzyć ze on mówi na swoim przykładzie, więc znowu, na jakiej podstawie ten osąd?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 18 maja 2020, 05:02 W, którym miejscu, wskaż.

Tak, masz to udowodnic, dla Ciebie może być coś oczywiście ale i tak masz to udowodnic. Skoro to jest takie oczywiste to dlaczego masz problemy z dowodami?

Bolek Ci podał powód że chce korzystać ale to jest pić na wodę i niekkorzysta zaślepiony w durnoty człowieku. A Ty dałeś jakiś argument? Potwierdziłeś swoje racje? Nie.
zrobiłeś to co co zawsze: "nie macie racji, to ja mam rację, i macie udowodnic że mam rację"
Nie piszesz nigdy NIC konstruktywnego, nic
Skoro to oczywista oczywistość, niczym kulistość planety, to właśnie nie muszę. Oczekiwałbys dowodu na kulistość Ziemi? Myślałem, ze ta metafora jest wystarczająco czytelna. Tak jak z dowodem na istnienie Boga- spoczywa na wierzących. Dlatego ciesz się, ze masz znacznie łatwiej.

Naucz się wreszcie czytac ZE ZROZUMIENIEM. To, ze akurat ktoś nie spełnia warunków, to jeszcze nie powód, zeby twierdzić ze jego środowisko zawodowe nie skorzystało- bo nie wszyscy jego reprezentanci. Sytuacja jak wyzej.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 18 maja 2020, 07:46 Poza tym czytając wypociny Bolka, trudno się dopatrzyć ze on mówi na swoim przykładzie, więc znowu, na jakiej podstawie ten osąd?
Słusznie to ująłeś- wypociny (JEDNO Ci sie udało). I nie chodzi konkretnie o niego. Taki przykład po prostu- ze danej osobie. Mógł być Bolek, Lolek lub Jasiu.
ODPOWIEDZ