Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Posłowie Konfederacji, Robert Winnicki, Jacek Wilk i Paweł Skutecki, apelowali dziś, by Sejm przed rocznicą rozpętania przez hitlerowskie Niemcy II wojny światowej przyjął uchwałę zobowiązującą rząd do jasnego stanowiska wobec władz USA.
Chcemy by w sprawie żydowskich roszczeń majątkowych padła jasna deklaracja: Polska nie zapłaci ani złotówki za niemieckie zbrodnie! #Stop447

Regardless of where you are President Donald J. Trump, we have a message from the Polish parliament: we will not pay for the genocide committed by Nazi Germany!
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA20 ... g2NDczNDU/

Jedyna Partia która chce bronic interesu Polski jak pójdziecie na wybory zastanówcie się dobrze.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Wbrew doniesieniom niektórych mediów i rzucaniu kłód pod nogi, Konfederacja nie miała problemów z zebraniem podpisów pod listami swoich kandydatów i dostarczyła ich trzy razy więcej, niż było potrzebne. Przypomnę, że przy Okrągłym Stole w Magdalence postanowiono, że Prawica nigdy nie będzie dopuszczona do władzy, mam nadzieję, że teraz stanie się inaczej!

https://wmeritum.pl/konfederacja-jedynk ... ory/294312

W każdym z okręgów wyborczych na miejscu 6. wystawiony zostanie kandydat związany ze środowiskiem rolnym. Są jednak wyjątki, albowiem z 1. miejsca w Siedlcach wystartuje Krzysztof Tołwiński, a z 3. w województwie kujawsko-pomorskim Wojciech Mojzesowicz.

"Produkcja i konsumpcja rolno-spożywcza to sprawa narodowa. W Konfederacji rzecznikami tego narodowego interesu są prawdziwi fachowcy" – mówił Grzegorz Braun.

"Rolnictwo jest ważną gałęzią gospodarki. Szczycimy się w ostatnim czasie, że mamy bardzo duży eksport żywności. Ten eksport jest oparty na towarowych, dobrych gospodarstwach rolnych. Dzisiaj wieś potrzebuje spokoju. Dzisiaj urzędnik na wsi, który przychodzi do rolnika, ma pomóc, a nie kontrolować, ma pomóc, a nie karać. Dzisiaj rolnicy, którzy są zrzeszeni w grupach producenckich, oczekują decyzji, oczekują wsparcia. Oczekują, że każda złotówka z budżetu państwa będzie kierowana tam, gdzie będzie rozwój produkcji rolnej. Dlatego ważne jest bezpieczeństwo żywności i wykorzystanie możliwości eksportowych" – podkreślał Wojciech Mojzesowicz.

https://swiatrolnika.info/informacje/63 ... BnnhW2mZb8
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: luc_ponownie »

Anna Kijak usunięte pisze: Takie kwiatuszki w Konfederacji. Ryzykowne jest glosowanie na partię, która przyciąga oszołomów. https://mamadu.pl/144021,dzielny-tata-p ... 6I_yCSoa_U
Moderację uprasza się o nie kasowanie z racji na charakter polemiczny wypowiedzi i niewątpliwie istotną jej wartość dodaną.

ODPOWIEDŹ:--------------------------------------------------------------

Lepsze takie oszołomy jak lewactwo i reszta obozu zdrady narodowej dążąca do gnojenia nas Polaków we własnym kraju.

Poza tym co do tego faceta - czy to oszołom ? No nie wiem...

Pani jako kobieta jest tak samo obiektywna jak te sędziny i patrzy Pani babskimi stereotypami. W ilu przypadkach to mężczyzna dostaje zasądzoną opiekę nad dziećmi ? No ile to jest procent ? Mam twarde dane GUS z 2013:
Według GUS w roku 2013 sądy w 60 proc. spraw przyznały opiekę nad dzieckiem matce, a tylko w 4 proc. - ojcu.
Oczywiście niejedna pani adwokat z tym dyskutuje i mówi że nie,że to nie tak,ale kobiety są w tej kwestii szalenie obiektywne :P Kobiety dostają opiekę nad dzieckiem 15x częściej niż mężczyzna.To są liczby nie podlegające interpretacjom.

Fakty są też takie,że w sporej części przypadków matki po rozwodach w ramach zemsty ograniczają ojcu kontakt z dzieckiem i buntują dziecko przeciwko ojcu. Są twierdzenia,że podobno ma być to aż 2/3 przypadków !

Ale pójdźmy dalej.Obowiązek alimentacyjny.Tu też prawo w wręcz skandaliczny sposób sprzyja kobiecie nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi:
https://czestochowa.wyborcza.pl/czestoc ... rawie.html
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... sie-matka/
https://dzienniklodzki.pl/wychowuje-cud ... ar/1042523
A takich przypadków jest całkiem sporo. Sam znam jednego takiego z widzenia (z pracy) który twierdzi,że każą mu płacić choć dziecko nie jest jego.Nie wiem czy to prawda... Ale i tak to zastanawiające ! Na tyle by się bardzo pilnować osobiście co najmniej.

O ile nie można nie pochwalać nie płacenia alimentów na własne dzieci,o tyle płacenie alimentów za cudze przymusowo jest skandalem polskiego "prawa". Ktoś kto zostanie pomówiony o ojcostwo ma tylko pół roku od narodzin takiego dziecka na zaprzeczenie ojcostwa.I to pod warunkiem,że uda mu się doprowadzić do zrobienia badań.A w końcu matka dziecka może się nie zgodzić i co jej wtedy taki facet zrobi ?

Podobnie więc jak z "antyszczepionkowcami" w tym "oszołomstwie" jest znów trochę racji,jest w tym istniejący poważny problem nad którym warto się pochylić.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Anna Kijak »

Zastanawiam się, dlaczego usuwane są jedynie MOJE posty z linkami, reszta przechodzi niezauważona? To chyba ten osławiony profesjonalizm moderatorów i administracji portalu.
Ad rem, mogłabym opowiedzieć tyle samo historii świadczących, że ojcowie nie tylko nie wywiązuja sie z ojcowskich obowiazków, ale nie płacą alimentów z czystej złośliwości bo, cytuję "Wrócisz do mnie na kolanach, suko". Rzucają pracę, aby nie mieć dochodów, pracują na czarno śmiejąc się w twarz marce, która w tym czasie pracuje na dwóch etatach. Znam też opowieść, jak to puszczalska mamunia dostała opiekę nad dzieckiem, wywiozła je na drugi koniec Polski, a idiotka sędzina stwierdziła" Przecież pan może co drugi weekend dojechać do syna" Do Poznania, nota bene. Proszę mi więc tu nie pieprzyć o braku obiektywizmu. Facet jest świrem i paniusie z tej dziwnej organizacji też.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Anna Kijak »

A rząd ma to w [...], bo to już przecież nie chodzi o zarodki. Dlatego trzymam sie z daleka od prolajfowych świrów, i innej maści oszołomów. Od rodzinki plus korwina-Mikke, od Winnickiego, od Kowalskiego z tapetą zamiast regału z książkami. Pójdę na te cholerne wybory, bo to mój obywatelski przywilej i obowiazek i prawdopodobnie napiszę w poprzek kart wiersz Tuwima "Całujcie wy mnie wszyscy w [...]".
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Anna Kijak »

Nie ma to jak transparentność i uczciwość "Fakt" publikuje "taśmy Korwina". Tajna narada Konfederacji
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Niestety to nie żart...

Feministka zaproponowała aby zjadać dzieci w celu ratowania klimatu.

Jeśli komuś wydawało się, że tylko czarownice zjadają dzieci, mógł się poczuć zaskoczony propozycją amerykańskiej feministki wygłoszoną na spotkaniu z nowym lewackim Obamą, Aleksandrą Ocasio-Cortez. Rozhisteryzowana aktywistka klimatyczna krzyczała, że nie wystarczy aborcja i brak potomków. Jej zdaniem już teraz trzeba zacząć zjadać dzieci bo "zostało kilka miesięcy" i nadciągnie katastrofa.

Poglądy dzisiejszej lewicy są już tak szalone, że nie sposób powiedzieć czy kobieta domagająca się zjadania dzieci to prowokatorka która miała za zadanie doprowadzić do absurdu spotkanie z prawdopodobną lewicową kandydatką na prezydenta USA, czy też było to zaprezentowanie w czystej postaci obłąkanych poglądów, które są nazywane skrótowo cywilizacją śmierci.

Można odnieść wrażenie, że aktywiści klimatyczni, których ideologię przygarnęła nowoczesna lewica to ludzie niezrównoważeni psychicznie. Tylko, że ich szokujące postulaty takie jak zakaz spożywania mięsa, zniszczenie przemysłu poprzez swoją węglofobię i nachalne promowanie depopulacji poprzez promocję aborcji i eutanazji, to nie tylko objawy wariactwa. To objaw powstającej na naszych oczach antycywilizacji.

Zamiast chronić najsłabszych wzywa się do ich mordowania, a nawet do kanibalizmu. Zresztą jest to propozycja pewnego szwedzkiego "naukowca", który bynajmniej nie żartował, a nawiedzona lewaczka ze spotkania z Ocasio-Cortez, po prostu twórczo rozwinęła tą chorą teorię. Można zażartować, że jeżeli już mamy zostać ludożercami, to niby dlaczego mamy zacząć od jedzenia dzieci, skoro można zjeść najpierw wegetarian i feministki.

Należy mieć nadzieję, że była to prowokacja, natomiast bardzo dziwny jest fakt, że nikt z uczestników tego spotkania na to wezwanie do ludożerstwa nie zareagował. Gdy weźmie się pod uwagę ogół poglądów prezentowanych ostatnio przez lewice to trudniej uwierzyć, że mogła to być prowokacja. To raczej logiczna konsekwencja działań ruchów pro-aborcyjnych, domagających się zalegalizowania późnych aborcji, a nawet aborcji po narodzinach dziecka!

Historia nauczyła nas, że każda forma marksizmu prędzej czy później kończyła się ludobójstwem. Postulat zjadania dzieci, podnoszony teraz dla ratowania klimatu, był już kiedyś spełniony. W latach trzydziestych ubiegłego wieku bolszewicy doprowadzili do takiego głodu na Ukrainie, że matki zjadały swoje dzieci. Widocznie tak już musi być, że historia zatacza koło i zaczynamy odtwarzać kolejne zbrodnicze ideologie poszukując ich wersji bez wypaczeń, co niestety przeważnie kończy się tragicznie dla milionów ludzi.

więcej na:
https://www.youtube.com/watch?v=HULW-ODeqLg
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Konfederacja wprowadzi opał Żydem- dla klimatu, rzecz jasna. I obawiam się, ze niekoniecznie satyrycznie.

Ze to była niska prowokacja w rodzaju „dlaczego związki tylko gejowskie??? Wprowadźmy od razu też nekrofilskiego i zoofilskie!” to dość czywiste (https://www.huffpost.com/entry/larouche ... bf79739966). No ale...

Popieram aborcje na życzenie do 12. tygodnia. Popieram rozdział państwa od kościołów. Jestem za edukacja seksualną itd. I oddam głos na lewaczke.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Acha. Jestem jeszcze za eutanazja. Bo nie jestem masochista i wiem, ze niestety często nawet konskie dawki narkotyków nie są w stanie złagodzić niewyobrażalnego ani dla mnie ani chyba tym bardziej dla „obrońców życia od poczęcia do naturalnej śmierci” bólu i jedynym wyjściem dla mającej przede wszystkim nie szkodzić medycyny jest zabicie mnie, czyli zakończenie mych mąk. Jak na tym choćby przykładzie świetnie widac, zabicie zabiciu nierówne (np. ja nie wychowywałbym do wojny czy nie popierał kary śmierci -tylko na jej skutek Jezusa powieszono) i jest relatywne. Ale przymusu nie będzie i jeśli ktoś będzie chciał konać w bólu nie do uśmierzenia, to proszę bardzo. Ale dajcie wybór. Tylko ja chyba zapominam, ze mózgi wyprane edukacje myla z seksualizacją, aborcje z morderstwem a wegetarianizm z absurdem.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Anna Kijak »

A ja nie popieram aborcji na życzenie do 12 tygodnia, bo przy obecnym zaawansowaniu antykoncepcji jest to niepotrzebne. Jestem za eutanazją, bo nikomu nie życzę cierpienia osób umierających świadomie, w bólu i bez nadziei na wyzdrowienie. Doświadczyłam tego i nie życzę najgorszemu wrogowi.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Anna Kijak pisze: 6 października 2019, 23:52 A ja nie popieram aborcji na życzenie do 12 tygodnia, bo przy obecnym zaawansowaniu antykoncepcji jest to niepotrzebne. Jestem za eutanazją, bo nikomu nie życzę cierpienia osób umierających świadomie, w bólu i bez nadziei na wyzdrowienie. Doświadczyłam tego i nie życzę najgorszemu wrogowi.
Przy obecnie zaawansowanym dostępie do wiedzy ogólnej wypada mieć świadomość, ze ostatecznie nie ma stuprocentowej antykoncepcji (co nie znaczy, ze należy ja odpuszczać i za taka uważać aborcje). Poza tym prawo do aborcji na życzenie do wspomnianego tygodnia to także kwestia wad płodu. Ktoś może nie chcieć sprowadzać na świat kolejnego cierpienia.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Anna Kijak »

Przy prawidłowo stosowanej antykoncepcji "wpadka" to błąd statystyczny. Obecna ustawa zawiera przypadek choroby lub uszkodzenia płodu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Anna Kijak pisze: 7 października 2019, 16:34 Przy prawidłowo stosowanej antykoncepcji "wpadka" to błąd statystyczny. Obecna ustawa zawiera przypadek choroby lub uszkodzenia płodu.
A nieprawidłowo? Albo na skutek zle przeprowadzonej wazektomii? To mało przemawiające za zostaniem rodzicem. Ale choćby to była tylko statystyka- niech to będzie tak, jak w krajach bardziej cywilizowanych od nas i na poważnie, a nie z przeciąganiem z badaniami
prenatalnym itp. do chwili, gdy jest za pozno na zabieg. Tego bezpieczeństwa nie zagwarantuje prawica.
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Anna Kijak »

Mosznicki pisze: 7 października 2019, 23:42
Anna Kijak pisze: 7 października 2019, 16:34 Przy prawidłowo stosowanej antykoncepcji "wpadka" to błąd statystyczny. Obecna ustawa zawiera przypadek choroby lub uszkodzenia płodu.
A nieprawidłowo? Albo na skutek zle przeprowadzonej wazektomii? To mało przemawiające za zostaniem rodzicem. Ale choćby to była tylko statystyka- niech to będzie tak, jak w krajach bardziej cywilizowanych od nas i na poważnie, a nie z przeciąganiem z badaniami
prenatalnym itp. do chwili, gdy jest za pozno na zabieg. Tego bezpieczeństwa nie zagwarantuje prawica.
Mówimy o Polsce. Wazektomia jest nielegalna, a dziecko niewinne głupocie rodziców. Prawica nie gwarantuje żadnego bezpieczeństwa, podobnie jak lewica.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Anna Kijak pisze: 8 października 2019, 07:14
Mosznicki pisze: 7 października 2019, 23:42
Anna Kijak pisze: 7 października 2019, 16:34 Przy prawidłowo stosowanej antykoncepcji "wpadka" to błąd statystyczny. Obecna ustawa zawiera przypadek choroby lub uszkodzenia płodu.
A nieprawidłowo? Albo na skutek zle przeprowadzonej wazektomii? To mało przemawiające za zostaniem rodzicem. Ale choćby to była tylko statystyka- niech to będzie tak, jak w krajach bardziej cywilizowanych od nas i na poważnie, a nie z przeciąganiem z badaniami
prenatalnym itp. do chwili, gdy jest za pozno na zabieg. Tego bezpieczeństwa nie zagwarantuje prawica.
Mówimy o Polsce. Wazektomia jest nielegalna, a dziecko niewinne głupocie rodziców. Prawica nie gwarantuje żadnego bezpieczeństwa, podobnie jak lewica.
Przepisy są niejasne, a praktyka dokonywana. Dziecko nie jest od chwili poczęcia. Wpadka nie zrobi ze mnie automatycznie kandydata na ojca, kiedy zupełnie nie mam tego w planie, uprawiając seks. Słaba motywacja i perspektywa dla perspektywicznego potomka.
Lewica chce ucywilizowania w tych kwestiach (np. dostępności badań prenatalnych), prawica- nie.
ODPOWIEDZ