Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Żbik - jak już tak interesujesz się (i całkiem słusznie) moją nieskromną osobą, to muszę ci - z pewną taką nieśmiałością - przypomnieć, że aktualne stanowisko zajmuję, gdyż miałem - powiedzmy - pewien udział w zdobyciu przez mojego aktualnego pracodawcę stanowiska wójta jednej z gmin. Jako, że pisałem już o tym, to tylko tak gwoli przypomnienia nadmienię, że jednym z tych, którzy zostali w pokonanym polu był także kandydat PiS-u... Wyobraź sobie, że moje poglądy polityczne i moja praca zawodowa nie zawsze chodzą z sobą w parze ale to pewnie dlatego, że w przeciwieństwie do "prawdziwych ludzi idei" udaje mi się oddzielać sferę sacrum i profanum... :rotfl:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

Sun Tzu pisze: 31 maja 2019, 14:12 Wyobraź sobie, że moje poglądy polityczne i moja praca zawodowa nie zawsze chodzą z sobą w parze...
Hmmm... W tym momencie można by o Panu pomyśleć dwulicowy, taka chorągiewka na wietrze. Albo mam swoje zasady i poglądy i jestem im wierny albo nie... Typowy taki polityk :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

https://wpolityce.pl/polityka/449088-gr ... q5LeZpvRFo no i jak tu go brać na poważnie...
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 1 czerwca 2019, 01:56 https://wpolityce.pl/polityka/449088-gr ... q5LeZpvRFo no i jak tu go brać na poważnie...
Nazywali go ruskim agentem, pluli, obszczekiwali, próbowali oskarżyć o najgorsze.
Skoro tak, to niech sąd zbada sprawę, a przy okazji dobierze się do duupy Rachoniom, Macierewiczom, Kurskim i całej bandzie, bo za niepoinformowanie o zdradzie stanu są poważne konskwencje (do 3 lat więzienia!) :hyhy:

Kapitalny ruch Grzegorza, oczyści swoje imie oficjalnie + szach mat pisowskie kundle, pluć na człowieka potraficie jak jest kampania wyborcza, to teraz marsz do prokuratury i tłumaczyć się z informacji jakie macie na Brauna.
Albo pod stół i odszczekiwać, jeśli macie honor :super:

Jak ja tego człowieka uwielbiam :serce:

PS. prawda jest taka że boli Cię Smoczyco jego stanowisko w temacie dzieciobójstwa, bo nie wierzę żebyś miała mu za złe kapitalny ruch który ośmieszy pisiorów a jemu samemu wyczyści 'konto' z kuurewskich oskarżeń aparatu propagandowego pisdackiej ciemnoty :hurra:

PS2. ciekawi mnie jak odniosą się do tego posunięcia Rachonie i inne Holeckie hahahahha. ale oni wstydu nie mają, więc będzie cisza. :ok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

prawda jest taka że boli Cię Smoczyco jego stanowisko w temacie dzieciobójstwa, bo nie wierzę żebyś miała mu za złe kapitalny ruch który ośmieszy pisiorów a jemu samemu wyczyści 'konto' z kuurewskich oskarżeń aparatu propagandowego pisdackiej ciemnoty
Więcej luzu, mniej obrażania. Ja wiem, że to forum sięga kulturalnego dna, ale przynajmniej próbujmy sie od niego odbić. Co do "dzieciobójstw", nikt nie każe p. Braunowi zabijać dzieci, zwłaszcza, że tak późno wziął się za produkcję. Co do donosu na samego siebie, może to i świetny ruch... w świetle zbliżających sie wyborów :rotfl:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 1 czerwca 2019, 10:31
prawda jest taka że boli Cię Smoczyco jego stanowisko w temacie dzieciobójstwa, bo nie wierzę żebyś miała mu za złe kapitalny ruch który ośmieszy pisiorów a jemu samemu wyczyści 'konto' z kuurewskich oskarżeń aparatu propagandowego pisdackiej ciemnoty
Więcej luzu, mniej obrażania. Ja wiem, że to forum sięga kulturalnego dna, ale przynajmniej próbujmy sie od niego odbić. Co do "dzieciobójstw", nikt nie każe p. Braunowi zabijać dzieci, zwłaszcza, że tak późno wziął się za produkcję. Co do donosu na samego siebie, może to i świetny ruch... w świetle zbliżających sie wyborów :rotfl:
Gdzie to obrażanie bo nie widzę? Chyba nie chodzi o Smoczycę albo 'pisiory'? :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Ogólny ton posta. Życzę zdrowych, heteroseksualnych dzieci wszystkim członkom i zwolennikom Konfederacji.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 1 czerwca 2019, 13:29 Ogólny ton posta. Życzę zdrowych, heteroseksualnych dzieci wszystkim członkom i zwolennikom Konfederacji.
Wystarczy życzyć zdrowych, byle szczerze, zdrowy & heteroseksualny to jak gdyby powtórzenie tego samego.
A o ton proszę się nie martwić, tylko o przekaz (nie usłyszałem słowa dziękuję za wytłumaczenie tego ''PR stuntu politycznego''. Nie ma za co.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Cóż... zdrowy i heteroseksualny to nie to samo, ale życzę również, żeby się pan o tym nigdy nie przekonał.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Zawsze rozwalają mnie takie fałszywe życzenia :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

One nie są fałszywe. Nie chcę, żeby sie panu świat zawalił.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

dragoness pisze: 1 czerwca 2019, 15:21 One nie są fałszywe. Nie chcę, żeby sie panu świat zawalił.
Bycie homoseksualistą to nie koniec świata. Kryminałem natomiast jest wychowanie dziecka na jednego z tych psychopatów z marszów gejowskich poprzebieranych za nie wiadomo co czy prowadzających sie na smyczach i skandujących 'wasze dzieci będą takie jak my'. Do tego to się powinno strzelać lub robić to co u Putina (oops, ruski agent ze mnie wyszedł, chyba się zdenuncjuję w sądzie rejonowym) :ok:

Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 1 czerwca 2019, 15:28
dragoness pisze: 1 czerwca 2019, 15:21 One nie są fałszywe. Nie chcę, żeby sie panu świat zawalił.
Bycie homoseksualistą to nie koniec świata. Kryminałem natomiast jest wychowanie dziecka na jednego z tych psychopatów z marszów gejowskich poprzebieranych za nie wiadomo co czy prowadzających sie na smyczach i skandujących 'wasze dzieci będą takie jak my'. Do tego to się powinno strzelać lub robić to co u Putina (oops, ruski agent ze mnie wyszedł, chyba się zdenuncjuję w sądzie rejonowym) :ok:

Obrazek
Gdzie w Polsce widział pan taki marsz?
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Obrazek


''Palimy głupa'' ?
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Obrazek
ODPOWIEDZ