Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 24 czerwca 2019, 19:16 Z Sejmu wzięte: Liroy i Jakubiak odchodzą z Konfederacji. Sojusz partii na prawo od PiS coraz słabszy
https://wpolityce.pl/polityka/452133-z- ... i-dlaczego

chyba po raz pierwszy 'portale prawicowe' wymieniły nazwę 'Konfederacja' ;)
nawet tam ich nie chcieli?
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Dla jednego postulatu, zresztą przywoływanego również przez inne ugrupowanie, nie bedę glosować na szaleńców.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3948
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 30 czerwca 2019, 12:11 Dla jednego postulatu, zresztą przywoływanego również przez inne ugrupowanie, nie bedę glosować na szaleńców.
zapytałbym się na kogo w takim razie będziesz głosować
ale po co pytać.. przecież odpowiedzi nie dostanę ;)
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Ania zgorzała stara komunistka utrzymywana z pieniędzy podatników co może wybrać oczywiście :) nowoczesny marksizm czyli wiosne ewentualnie sld ale z tymi partyjnymi świniami już krucho ...

https://kresy.pl/wydarzenia/konfederacj ... 3fH3of7-Us
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

JaślaninOn pisze: 30 czerwca 2019, 18:35 Ania zgorzała stara komunistka utrzymywana z pieniędzy podatników co może wybrać oczywiście :) nowoczesny marksizm czyli wiosne ewentualnie sld ale z tymi partyjnymi świniami już krucho ...

https://kresy.pl/wydarzenia/konfederacj ... 3fH3of7-Us
Obrazić to mnie może ktoś dorównujący mi poziomem. I widzę, że jednak jesteś głupszy, niż myślałam. A już słowo "ugrupowanie" wykracza poza twoją zdolność pojmowania całkowicie. Pan grzeh też jakoś się nie potrafi domyślić. Nie będę ułatwiała sytuacji, główkujcie dalej, bo organy nieużywane zanikają.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3948
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 30 czerwca 2019, 19:02 ...
Pan grzeh też jakoś się nie potrafi domyślić. Nie będę ułatwiała sytuacji, główkujcie dalej, bo organy nieużywane zanikają.
znowu miałem racje :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 30 czerwca 2019, 19:41
dragoness pisze: 30 czerwca 2019, 19:02 ...
Pan grzeh też jakoś się nie potrafi domyślić. Nie będę ułatwiała sytuacji, główkujcie dalej, bo organy nieużywane zanikają.
znowu miałem racje :)
A ty co? Ksiądz spowiednik? Dałam wszystkie wskazówki, człowiek inteligentny domyśli się bez trudu. A to kolejny powód, dla ktorego nie zagłosuję na Konfederację https://natemat.pl/blogi/jolantasacewic ... CzzIgC9BhE
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3948
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 30 czerwca 2019, 20:31 ..
A ty co? Ksiądz spowiednik? Dałam wszystkie wskazówki, człowiek inteligentny domyśli się bez trudu.
..
przecież każdy tu wie ze nigdy nie powiesz na kogo głosujesz
aż dziwię się że łapiesz się na tego typu dyskusje ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 30 czerwca 2019, 23:43
dragoness pisze: 30 czerwca 2019, 20:31 ..
A ty co? Ksiądz spowiednik? Dałam wszystkie wskazówki, człowiek inteligentny domyśli się bez trudu.
..
przecież każdy tu wie ze nigdy nie powiesz na kogo głosujesz
aż dziwię się że łapiesz się na tego typu dyskusje ;)
Jeszcze nie odgadłeś? Oj, niedobrze :rotfl: Miałam o twojej inteligencji lepsze zdanie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3948
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 1 lipca 2019, 00:53 ..
Jeszcze nie odgadłeś? Oj, niedobrze :rotfl: Miałam o twojej inteligencji lepsze zdanie.
odgadłem i to już za pierwszym razem.
przecież jasno napisałem że nigdy nie przyznasz na kogo głosujesz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 1 lipca 2019, 17:09
dragoness pisze: 1 lipca 2019, 00:53 ..
Jeszcze nie odgadłeś? Oj, niedobrze :rotfl: Miałam o twojej inteligencji lepsze zdanie.
odgadłem i to już za pierwszym razem.
przecież jasno napisałem że nigdy nie przyznasz na kogo głosujesz.
Nie nie odgadłeś, wykręcasz się. Podaj ugrupowanie, powiem ci, czy masz rację. Z doświadczenia wiem, że uczeń lepiej zapamiętuje, jeśli sam dojdzie do rozwiązania.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Janusz Krowin-Mikke

Nieszczęściem Polski jest to, że we wszystko mieszany jest Kościół Rzymsko-katolicki. Przykładem: ostatnia afera w IKEi. Tymczasem propagowanie LGBTQZ+ jest tak samo obrzydliwe dla ateisty, deisty, protestanta, mahometanina, czy żyda, jak dla katolika (https://www.tvp.info/43288663/).
Zdanie: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli” pochodzi z Księgi Kapłańskiej, czyli z Pięcioksięgu Mojżesza – i obowiązuje wszystkich żydów, chrześcijan i islamistów. Problem w tym, że już tylko muzułmanie (i w pewnym zakresie, ortodoksyjni żydzi) przestrzegają Pisma Świętego.
Tak więc wywalenie z roboty za cytowanie tego fragmentu to nie „prześladowanie katolików” tylko znacznie szerszej zbiorowości. Tymczasem monopolizacja walki z LGBTQZ+ przez KRz-kat powoduje, że ludzie nie lubiący tego Kościoła (a ich liczba rośnie...) odruchowo zaczynają jakby trochę sympatyzować z Tęczowymi Zboczeńcami – a nawet ich wspierać. Na zasadzie przekory.
90% zacnych księży tego nie zrozumie. Może by więc Kuria wystosowała jakąś instrukcję w tym względzie?
Nie czekając zatem na ks.Prymasa sam rzucam hasło:

„BOJKOTUJEMY IKEę"

Proszę wszystkich normalnych ludzi, by od tej pory robili w IKEi tylko te zakupy, które są absolutnie niezbędne. Nas, ludzi normalnych, jest w Polsce 99% (w Anglii tylko 98,5%). Gdy ta firma odczuje spadek obrotów, to pięć razy zastanowi się, zanim będzie polecać swoim pracownikom propagowanie LGBTQZ+
Proszę o szerokie propagowanie tego bojkotu w całej Sieci.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Mosznicki »

Cytaty biblijne promujące rasizm lub niewolnictwo tez miałyby być tolerowane przez Ikea w obawie o posadzenie o prześladowanie członków danego wyznania? Bardzo dobrze zrobiono. Firma po prostu nie mogłaby sobie pozwolić, zeby w obecnej dobie postąpić inaczej. I dopiero to byłoby dla niej niekorzystne. Nie ma odwrotu - przegrywacie. I bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

ODPOWIEDZ