Bryły europejskim osiedlem

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
shift
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 17 listopada 2008, 18:03

Bryły europejskim osiedlem

Post autor: shift »

Bryły - 35,52%
Żółków - 33,91%
Górka Klasztorna - 31,93%
Śródmieście - 28,84%
Mickiewicza - 27,59%
Ulaszowice - 27,41%
Sobniów - 27,25%
Brzyszczki - 26,14%
Kopernika - 25,57%
Hankówka - 25,31%
Rafineria - 24,06%
Niegłowice - 20,79%
Gamrat - 20,24%
Gądki - 19,05%
Kaczorowy - 16,08%
Krajowice - 15,91%

zrodło: jaslonet.pl
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: PrO. »

o co to chodzi?
Awatar użytkownika
shift
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 17 listopada 2008, 18:03

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: shift »

Pani Burmistrz zrobila konkurs na europejskie osiedle tzn osiedle ktore bedzie mialo najwyższą frekwencją wyborczą
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: buła »

a moje osiedle tuż za podium...ale i tak 4 pozycja to nieźle :ok:
Awatar użytkownika
kania
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 kwietnia 2009, 22:55

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: kania »

Frekwencja porażająca, :wstyd: tylko narzekać potem będą wszyscy.Tylko jakim prawem.Wielkie czyny, 4 czerwca rocznica upadku komunizmu, początek demokracji, tylko po co skoro 80% obywateli nie potrafi z tego korzystać..WSTYD :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: Miś »

Wydaje mi się, ze 80 % społeczeństwa porostu nie daje sie wyKORZYSTAC. Byłem glosować na przedostatnich wyborach, na tych do Parlamentu Europejskiego juz nie, i nie pójdę nigdy do póki ta "demokracja" nie dojrzeje, do póki będzie błazenada nie przyłożę ręki do tego. I niech nikt tu nie mówi o jakimś obowiązku społecznym, czy patriotycznym, bo mam takie samo prawo głosować jak i nie głosować- zaden obowiązek, a już na pewno nie na kogoś kto sam ze swoich obowiązków i obietnic się nie wywiązuje, nawet sie nie stara. Nie miałem jakiejkolwiek opcji, jakbym chciał iść glosować to musiał bym oddać głos nie ważny, żeby tylko zaliczyć się do frekwencji. W skrócie dumny jestem z mojego osiedla ze go w ogóle nie ma na tej liście. <faja>
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: szara eminencja »

kania pisze:Wielkie czyny, 4 czerwca rocznica upadku komunizmu
Upadek?
Polecam artykuł http://niepoprawni.pl/blog/3/20-rocznic ... traktowego
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: sasza »

Dokładnie 4 czerwca to taka rocznica upadku komunizmu jak 22 lipca 1944 początku demokracji w Polsce<lol2>. Śmiech na sali w tym naszym kraju Michniku Geremki, i oczywiście najwięksi ,, bohaterowie naszych czasów,, L.Wałęsa W. Jaruzelski Cz.Kiszczak sami obalacze komunizmu.
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: Woytec »

ile dostaliście kasy za tą wygraną? 35 tyś? ale łapówa xD oglądnijcie sobie na www.rze.tvp.pl wczorajszy czyli 09.06.09 odcinek regionalnej.
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: Miś »

sasza pisze:sasza
Widac ze studia na marne nie ida, ty stanafku! :D
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: Czarny Lotos »

Miś pisze: Byłem glosować na przedostatnich wyborach, na tych do Parlamentu Europejskiego juz nie, i nie pójdę nigdy do póki ta "demokracja" nie dojrzeje, do póki będzie błazenada nie przyłożę ręki do tego. I niech nikt tu nie mówi o jakimś obowiązku społecznym, czy patriotycznym, bo mam takie samo prawo głosować jak i nie głosować- zaden obowiązek, a już na pewno nie na kogoś kto sam ze swoich obowiązków i obietnic się nie wywiązuje, nawet sie nie stara. Nie miałem jakiejkolwiek opcji, jakbym chciał iść glosować to musiał bym oddać głos nie ważny, żeby tylko zaliczyć się do frekwencji

Mój punkt widzenia jest taki, żeby "błazenada" się skończyła MUSIMY głosować na kandydatów odpowiednich - tak łatwo powiedzieć - wiem.
Tylko mogę się założyć, że każda z osób która głosowała jak i nie głosowała, z tej całej listy wyborców może znała z 2-3 kandydatów jak nie mniej (tylko z telewizji i z plakatów) więcej zainteresowania są kandydaci godni polecania, który mogli zrobić coś dal Polski jak i naszego regionu :!: :!: :!:
Ja osobiście głosowałem na Konrada Berkowicza z Unii Polityki Realnej, osoba z Trzcinicy koło Jasła.
http://www.youtube.com/watch?v=8cmY_wIqUnI
- a każdy tylko PiS i PO :kwasny:

Dlatego też ludzie jeśli nie chcecie żenady i wstydu oraz pustych obietnic interesujcie się kto startuje. Jak nie będziecie wybierać ludzie będą głosować na znane nazwiska i ludzi którzy mają głośną kampanie, a w Polsce dalej się nic nie zmieni :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: Woytec »

podziwiam chłopaka.
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: Miś »

Czarny Lotos pisze:Mój punkt widzenia jest taki, żeby "błazenada" się skończyła MUSIMY głosować na kandydatów odpowiednich - tak łatwo powiedzieć - wiem.
Pewnie i masz racje, ze sami sie nie wybiora, tylko skad np. ja, czlowiek ktory w zainteresowaniach nie wpisał by polityki, ma wiedzieć o kandydatach którzy są na 20 miejscu na liście ?

Co do UPR nie rozumiem koncepcji tej partii ogólnie, mam wrażenie, ze próbują być na sile "trendy"- liberalno-konserwatywni(?), tanie, populistyczne,chwytliwe hasełka. Program dla przeciętnego polaka fajny, platforma tez głupiego nie ma, co z tego skoro tego nie realizują.

Co do tego filmiku to mnie było by wstyd, ale widać pan ma tupet(to bardzo dobra cecha w polityce wg mnie ;)). Mianowicie jeżeli byłbym pewien jak ten pan, ze niezostanie wybrany na posła do parlamentu europejskiego, pewnie podpisał bym na tym papierze inne cuda, które uwiodą telewidzów, widocznie jest to skutecznie jak wklejasz ten fragment jako reklamujący tego pana.

Aczkolwiek uważam ze w takich ludziach(młodych) nadzieja, muszą odejść te mordy które od 30 lat się kręcą a będzie dobrze ;P
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Bryły europejskim osiedlem

Post autor: sasza »

Jeśli chodzi o UPR naprawde partia bardzo ciekawa jednak nie potrafiąca przebic się w śmiesznych polskich mediach. Bardzo ciekawe poglądy szefa UPR Korwina Mikkego np w sprawie przywrócenia kary śmierci czy też lustracji. Ale wiadomo jeśli ktoś mówi w sposób merytoryczny to w polskich mediach przebicia nie ma. A co do wyników wyborów to coraz mniejsza dominacja parti cudów sondaże pokazywaly 70 procent.
ODPOWIEDZ