Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Wydarzenia i komentarze z Jasła
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

Anna Kijak pisze: 3 listopada 2019, 18:20
anecia pisze: 3 listopada 2019, 16:36 Dlaczego ? aby promować Miasto Jaslo poniewaz mamy dożo sławnych artystów. a Michal jest chyba największa Gwiazda
Mieszkanie albo pieniadze ? ponieważ zaraz wyjada do innego miasta i slad po nich zaginie
Michał został WUJKIEM, nie OJCEM.
tak wujkiem prosze nie roznosić tez plotek zostal Wujkiem
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

buczo1981buczo pisze: 4 listopada 2019, 15:40 Geji to chłopczyk czy dziewczynka? Akurat mało to ludzi interesuje że ktoś został wujkiem, Szpak jest gwiazda to niech kupi bratu mieszkanie przecież jest milionerem więc co tam dla niego 200 tyś, a czy nie jest głupie pisanie na forum z takim idiotycznym tematem jeszcze z tym tytułem Nasza Gwiazda może Twoja bardziej
Jesli Cie temat nie interesuje nie pisz . Potem będziesz sie chwalić oooo on jest z jasła a wiecie ze ja tam mieszkam znam gościa
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: jajaślanin »

Najpierw niech Twoj syn sie wykaże swoim talentem a potem myslec o nagrodach i o mieszkaniach
[/quote]

ale żeby mógł się wykazać potrzebne jest uwielbienie innych, a w tym może pomóc mu własne mieszkanie - czym wykazało się dziecko wujka szpaka, że takie ma od miasta dostać ?

dziecko lecz się póki nie jest za późno...

chociaż właściwie to już jest za późno :rozpacz:
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: buczo1981buczo »

anecia pisze: 4 listopada 2019, 22:06
buczo1981buczo pisze: 4 listopada 2019, 15:40 Geji to chłopczyk czy dziewczynka? Akurat mało to ludzi interesuje że ktoś został wujkiem, Szpak jest gwiazda to niech kupi bratu mieszkanie przecież jest milionerem więc co tam dla niego 200 tyś, a czy nie jest głupie pisanie na forum z takim idiotycznym tematem jeszcze z tym tytułem Nasza Gwiazda może Twoja bardziej
Jesli Cie temat nie interesuje nie pisz . Potem będziesz sie chwalić oooo on jest z jasła a wiecie ze ja tam mieszkam znam gościa
TAK nie mam się kim chwalić tylko nim proszę przestań... Myślę że musisz wyjść na miasto z puszką i zacząć na weekendzie zbierać kasę w jakiś sposób się przyczynić do tej Twojej inicjatywy a nie iść na łatwiznę...
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: JURT »

anecia pisze: 4 listopada 2019, 22:04
jajaślanin pisze: 4 listopada 2019, 07:21 Ja jestem ojcem i przypuszczam, że mój syn kiedyś może być GWIAZDĄ ( jeszcze nie wiem czego, ale czy to ważne? Istotne,że nią będzie ), w związku z tym też chciałbym mieszkanie dla niego od Miasta. Dzięki takiemu gestowi na pewno może szybciej nią zostać.

Dobrze, że podobno oddział psychiatryczny w jasielskim szpitalu ma być rozbudowywany - jak widać jest bardo potrzebny :zdegustowany:
Najpierw niech Twoj syn sie wykaże swoim talentem a potem myslec o nagrodach i o mieszkaniach
A czym wykazał się siostrzeniec Szpaka że ma dostać mieszkanie gratis :rotfl: ???? Że ma znanego wujka!!!??? :krzeslem: Przeczysz sama sobie :rozpacz: :wstyd:
anecia pisze: 4 listopada 2019, 22:06
buczo1981buczo pisze: 4 listopada 2019, 15:40 Geji to chłopczyk czy dziewczynka? Akurat mało to ludzi interesuje że ktoś został wujkiem, Szpak jest gwiazda to niech kupi bratu mieszkanie przecież jest milionerem więc co tam dla niego 200 tyś, a czy nie jest głupie pisanie na forum z takim idiotycznym tematem jeszcze z tym tytułem Nasza Gwiazda może Twoja bardziej
Jesli Cie temat nie interesuje nie pisz . Potem będziesz sie chwalić oooo on jest z jasła a wiecie ze ja tam mieszkam znam gościa
To masz aż takie parcie na szkło żeby się chwalić znajomością ze Szpakiem??? :hurra: :padam:
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

napewno zazdrościsz sławy Michala ze wybil sie tak daleko i ze jest wujkiem
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: dragoness »

anecia pisze: 7 listopada 2019, 22:45 napewno zazdrościsz sławy Michala ze wybil sie tak daleko i ze jest wujkiem
Bycie wujkiem to faktycznie kwestia talentu :rotfl: :rotfl:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: krzysztof1 »

anecia pisze: 7 listopada 2019, 22:45 napewno zazdrościsz sławy Michala ze wybil sie tak daleko i ze jest wujkiem
Gdyby nie jego ubranie to nikt by o nim nie słyszał, bo ze śpiewem u niego to tak nie za bardzo. Uprzedzając kolejne posty, widziałem jego występ na wakacjach w Rzeszowie, bez szału.
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: buczo1981buczo »

no furore w tych damskich robi robi ....ohoooo
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: wibar »

anecia pisze: 7 listopada 2019, 22:45 napewno zazdrościsz sławy Michala ze wybil sie tak daleko i ze jest wujkiem
A ja Cię zaskoczę-ja też jestem wujkiem.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: jajaślanin »

anecia pisze: 7 listopada 2019, 22:45 napewno zazdrościsz sławy Michala ze wybil sie tak daleko i ze jest wujkiem
Ja też Cię zaskoczę - jak się dobrze wybiję to jeszcze potrafię daleko skoczyć, a wujkiem zostałem już kilka razy, ba nawet chrzestnym jestem :D
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: biosqn »

{quote]Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem[/quote]
Dla ciebie to gwiazda dla mnie nie i kto ma więcej racji? Na gwiazdę trzeba zapracować on ledwo jest na początku kariery a już się uważa za boga na Polskiej scenie. Robienie z niego gwiazdy na siłę nie zrobi z niego lepszego artysty a jest znany bo wypromowała go prywatna telewizja. To, że ktoś jest znany nie znaczy, że jest tą gwiazdą bo przykładowo Freddie Mercury by się obraził. Temat został stworzony tylko po to aby Michałowi robić popularność i nic więcej i szkoda na niego czasu wręcz powinien być zamknięty. Nie ważne co się pisze. Ważne, że się piszei? To jest wchodzenie komuś w prywatne życie ale tak jest gdy ktoś nie ma swojego interesuje się kogoś...
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: biosqn »

anecia pisze: 3 listopada 2019, 13:41 Piszę swoje zdanie według mnie powinno być co najmniej honorarium, lub ewentualnie jak kiedyś Kuba Wojewódzki powiedział ze Miasto powino kupić mieszkanie Michalowi to moze teraz kupi wlasnie Gaji?
Socjalizm jest zły i może kiedyś jak będziesz na swoim to zrozumiesz gdy z twojej pensji zabiorą 80% aby Michałowi gdy komuś z jego rodziny ,miasto kupi to mieszkanie. Miasto nie ma własnych pieniędzy! Miasto to co wydaje musi zabrać nam albo twoim rodzicom. Jak chcesz aby Gaja dostała mieszkanie sama je jej podaruj, nie sięgaj do kasy Polaków! Łatwo się wydaje nie swoje... Michał zarabia pracując w TV i gra koncerty więc chyba go stać odłożyć na mieszkanie... Patrz jaką wille kukiz wybudował w 3l...
ODPOWIEDZ