Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Wydarzenia i komentarze z Jasła
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

Jasło powinno sie cieszyć ze rosnie nowa Gwiazda. Nasz kochany Michal zostal wujkiem i napewno ojcem chrzestnym. Klaudia urodziła zdrowa Gaje nie moge sie doczekac kiedy ja zobaczę :serce: a Wy jakie macie zdanie opinie? Jasło powinno byc dumne ! Burmistrz miasta powinien z gratulacjami przyjść bo to sam zachwyt i oczywiście $$$$
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: ragnar »

Lecz się dziecino
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: Anna Kijak »

Piszcząca nastolatka master level.
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

Piszę swoje zdanie według mnie powinno być co najmniej honorarium, lub ewentualnie jak kiedyś Kuba Wojewódzki powiedział ze Miasto powino kupić mieszkanie Michalowi to moze teraz kupi wlasnie Gaji?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: Anna Kijak »

anecia pisze: 3 listopada 2019, 13:41 Piszę swoje zdanie według mnie powinno być co najmniej honorarium, lub ewentualnie jak kiedyś Kuba Wojewódzki powiedział ze Miasto powino kupić mieszkanie Michalowi to moze teraz kupi wlasnie Gaji?
Za co, jeśli można wiedzieć?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: Mosznicki »

Za wygrany los na loterii genetycznej i promocję (?).
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: krzysztof1 »

anecia pisze: 3 listopada 2019, 12:58 Jasło powinno sie cieszyć ze rosnie nowa Gwiazda. Nasz kochany Michal zostal wujkiem i napewno ojcem chrzestnym. Klaudia urodziła zdrowa Gaje nie moge sie doczekac kiedy ja zobaczę :serce: a Wy jakie macie zdanie opinie? Jasło powinno byc dumne ! Burmistrz miasta powinien z gratulacjami przyjść bo to sam zachwyt i oczywiście $$$$
Fascynujące :rotfl: :rotfl: , ta informacja na zawsze odmieni nasz życie. :padam: :padam: Wyjaśnij mi gimbusko za co burmistrz ma płacić?
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

Dlaczego ? aby promować Miasto Jaslo poniewaz mamy dożo sławnych artystów. a Michal jest chyba największa Gwiazda
Mieszkanie albo pieniadze ? ponieważ zaraz wyjada do innego miasta i slad po nich zaginie
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

Mosznicki pisze: 3 listopada 2019, 14:57 Za wygrany los na loterii genetycznej i promocję (?).
a co myślisz ze to była wpadka ?
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: krzysztof1 »

anecia pisze: 3 listopada 2019, 16:36 Dlaczego ? aby promować Miasto Jaslo poniewaz mamy dożo sławnych artystów. a Michal jest chyba największa Gwiazda
Mieszkanie albo pieniadze ? ponieważ zaraz wyjada do innego miasta i slad po nich zaginie
Lekcje na jutro odrobione? :hyhy: :hyhy:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: _WHISKEY_ »

O Panie, zagrzmij proszę !
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: Anna Kijak »

anecia pisze: 3 listopada 2019, 16:36 Dlaczego ? aby promować Miasto Jaslo poniewaz mamy dożo sławnych artystów. a Michal jest chyba największa Gwiazda
Mieszkanie albo pieniadze ? ponieważ zaraz wyjada do innego miasta i slad po nich zaginie
Michał został WUJKIEM, nie OJCEM.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: jajaślanin »

Ja jestem ojcem i przypuszczam, że mój syn kiedyś może być GWIAZDĄ ( jeszcze nie wiem czego, ale czy to ważne? Istotne,że nią będzie ), w związku z tym też chciałbym mieszkanie dla niego od Miasta. Dzięki takiemu gestowi na pewno może szybciej nią zostać.

Dobrze, że podobno oddział psychiatryczny w jasielskim szpitalu ma być rozbudowywany - jak widać jest bardo potrzebny :zdegustowany:
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: buczo1981buczo »

Geji to chłopczyk czy dziewczynka? Akurat mało to ludzi interesuje że ktoś został wujkiem, Szpak jest gwiazda to niech kupi bratu mieszkanie przecież jest milionerem więc co tam dla niego 200 tyś, a czy nie jest głupie pisanie na forum z takim idiotycznym tematem jeszcze z tym tytułem Nasza Gwiazda może Twoja bardziej
anecia
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 listopada 2019, 12:51

Re: Nasza Gwiazda Michal Szpak został wujkiem

Post autor: anecia »

jajaślanin pisze: 4 listopada 2019, 07:21 Ja jestem ojcem i przypuszczam, że mój syn kiedyś może być GWIAZDĄ ( jeszcze nie wiem czego, ale czy to ważne? Istotne,że nią będzie ), w związku z tym też chciałbym mieszkanie dla niego od Miasta. Dzięki takiemu gestowi na pewno może szybciej nią zostać.

Dobrze, że podobno oddział psychiatryczny w jasielskim szpitalu ma być rozbudowywany - jak widać jest bardo potrzebny :zdegustowany:
Najpierw niech Twoj syn sie wykaże swoim talentem a potem myslec o nagrodach i o mieszkaniach
ODPOWIEDZ