Strona 1 z 1

Sklepy gama

: 21 marca 2020, 19:21
autor: Felicja1910
Dlaczego w sklepach gama nie dba się o pracowników . W jednych sklepach są osłony przeciwko zakażeniu wirusem a w innych nie ma??? Pracownicy są wystawiani na zakażenie przez klientów .

Re: Sklepy gama

: 21 marca 2020, 21:05
autor: roseline
Wydaje mi się że osłony i inna ochrona to kreatywność pracowników danego sklepu, zwłaszcza że w niektórych miejscach wyglądają bardzo prowizorycznie. "Góra" pewnie ma w nosie zdrowie pracowników.

Re: Sklepy gama

: 21 marca 2020, 21:12
autor: Felicja1910
Prowizorka czy nie ale chroni pracowników. Ale przełożeni są od tego czyli kierownicy bo za cos kasę biorą i dodatki tez. No ale kierownicy schowani w kantorkach a własciciele tych sklepów siedzą w domach pochowani na urlopikach !!!

Re: Sklepy gama

: 21 marca 2020, 21:17
autor: Felicja1910
Ważny utarg kasa premie a pracownicy niech zdychają przyjdą inni pracować !!!!

Re: Sklepy gama

: 22 marca 2020, 21:06
autor: Felicja1910
Wstyd nic więcej takie sklepy jak żabka ,groszek ,centrum umią zabezpieczyc swoich pracowników przed zarażeniem a sklepy gama jej kierownicy i prezes mają za nic pracowników . Ci pracownicy co pracują w gamie ludzie którzy ryzykują swoim zdrowiem i życiem a także narażają swoje rodziny na wirusa. Jaki to duży koszt zrobic plekse lub szybe i wstawić. Sklep jeden gama ma a gama drugi i trzeci nic zero!!!! Czy oni są gorsi od innych czy może za małe obroty mają i im sie nie należy czy po prostu jedna gama ma kierowników ktorzy dbają o ich zdrowie !!! Wstyd wstyd wstyd . Trzeba to może zglosic do odpowiednich instytucji lub służb ! Bo to narażenie życia i zdrowia ludzi kosztem oszczędności !!

Re: Sklepy gama

: 22 marca 2020, 21:18
autor: kazekjanka
To nie tylko ten sklep sieci gama nie ma zabezpieczenia przed zarażeniem . Ja się pytam gdzie są kierownicy tych sklepów co robią w tym kierunku . Siedzą cicho w swoich kantorkach za co biorą kase i dodatki kierownicze. !!!!

Re: Sklepy gama

: 22 marca 2020, 21:23
autor: kazekjanka
Zresztą biedronka i jej pracownicy tez nic nie mają żadnych zabezpieczeń . Wstyd

Re: Sklepy gama

: 22 marca 2020, 21:56
autor: Felicja1910
:mur:

Re: Sklepy gama

: 23 marca 2020, 13:01
autor: kazekjanka
Czego żaden z pracowników sklepów nie wypowie się jak jest jakie macie zabezpieczenia od pracodawców co boicie sie o konsekwencje. Pamietajcie że to nie tylko wasze zdrowie i życie ale waszych żon ,mężów dzieci i calych rodzin. Jak wam się cos stanie co brońBoże to wszyscy się tyłkami odwrócą. A jest bardzo źle i bedzie jeszcze gorzej !!! Ludzie przecież wy nie domagacie się premi , zarobkow w tysiącach złotych tylko minimum bezpieczeństwa dla was kiedy wy to zrozumicie!!!życie i zdrowie macie jedno !!! Tym bardziej że wiecie jak kuleje słuzba zdrowia i jakich specjalistow mamy w jaśle !!!

Re: Sklepy gama

: 23 marca 2020, 17:00
autor: joanna14
a dlaczego Jasielskie markety z obca korporacja potrafily skrócic godziny pracy a wieloletnia sieć sklepów gama jakby mogla to by jeszcze wydłużyła ? i dlaczego dla klientów nie ma przed wejściem środków dezynfekujących i nie ma ograniczeń osób wchodzących do sklepu. Dlaczego nie są przestrzegane wymagane odległości " klient od klienta"