Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mieszkanka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 lutego 2021, 12:13

Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: mieszkanka »

Szanowni potencjalni Klienci Firmy sprzedającej drzwi, okna, parapety i rolety (lustra sprzedaje żona właściciela Edomu pod marką Kryształ).
W tamtym roku zamówiłam u nich drzwi wraz z montażem i do dnia dzisiejszego mój koszmar trwa, właściciel tej firmy kompletnie ma kompletnie olewający stosunek to mojej reklamacji z którą walczę od września ubiegłego roku, handlowcy firmy cały czas zasłaniają się dystrybutorem Porty (bo tej firmy drzwi zakupiłam).
Poniżej wysyłam krótki opis moich zarzutów pomimo, że byłam straszona przez przedstawicieli Edomu, że jeśli napiszę cokolwiek na ich temat na forum to mnie zaskarżą - co ostatecznie skonfrontowałam z prawnikiem i wiem, że to nasze prawo by pisać o takich rzeczach by ustrzec innych Klientów przed nieuczciwymi Firmami.
To że firma jest nie terminowa to najmniejszy problem, jest nierzetelna, handlowcy nie odbierają telefonów, monterzy drzwi uczą się montażu na You Tube, zamontowane u mnie drzwi okazały się uszkodzone podobnie jak ściany przez monterów tej firmy.
Pomimo zapłaty za cała fakturę do dnia dzisiejszego nie wszystkie drzwi zostały zamontowane.
Pomimo przyznanej reklamacji przez tą firmę od września nic się nie zmieniło.
Proszę o kontakt na forum poszkodowanych Klientów z uwagi na fakt, że wszystkie sprawy w Sądach ciągną się latami proponuję zorganizować pozew zbiorowy przeciwko nierzetelnemu wykonawcy jakim okazał się między innymi u mnie Edom.
W dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko zarobić pieniądze więc zastanówcie się potencjalni Klienci czy stać Was na ich marnowanie, na stres i nieprzespane noce, na to że musicie żyć na ciągłym placu budowy.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: johny3050 »

Nie wiem po co pani wspomina o Krysztale, jeśli temat tego nie dotyczy, ale jeśli już, to ja te firmę polecam! Nie raz zamawiałem u nich lustra, nawet z montażem i zawsze było wszystko super. Polecam. Co do Edomu nie wiem, nie wiem, nie korzystałem.
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: szlapt »

Ja też kilka lat temu miałem do czynienia z tą firmą i nie polecam, złapać klienta....naobiecywać (gadane to mają).....a potem zwlekać bo nabrane zleceń i ciężko się wyrobić z terminami.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: Jozin.1 »

Radekrak pisze: 18 marca 2021, 12:54 Przykre jest to, co piszecie, ale czasem niestety i tak bywa. Niektórzy producenci, ale i wykonawcy, są naprawdę nierzetelni. Wydaje mi się, że lepszym wyjściem będzie firma Mikea https://mikea.eu/ . Oni nie narzucają, doradzają, ale i porządnie wykonują swoje rozwiązania dla klientów.
Przykre to są twoje puste wpisy by tylko wkleić link do jakiegoś sklepu.......Ile od tego masz ? 2,50 ?
mieszkanka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 lutego 2021, 12:13

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: mieszkanka »

johny3050 pisze: 5 lutego 2021, 09:04 Nie wiem po co pani wspomina o Krysztale, jeśli temat tego nie dotyczy, ale jeśli już, to ja te firmę polecam! Nie raz zamawiałem u nich lustra, nawet z montażem i zawsze było wszystko super. Polecam. Co do Edomu nie wiem, nie wiem, nie korzystałem.
wspominam o tym, bo na reklamacje Edomu odpisuje Pani Edyta - właścicielka Kryształu i żona właściciela wcześniej wspomnianej firmy.
Skoro to nie ten sam portfel i nie ta sama firma to po co to robi?
Bo chyba nie z grzeczności - musi mieć przecież odpowiednie upoważnienia do reprezentacji skoro formalne pisma nawet do jednostek państwowych podpisuje w imieniu firmy Edom.
justyna1014
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2021, 16:51

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: justyna1014 »

Witam,

Zostałam również oszukana przez formę EDOM. Zamówiłam okna 9 września z terminem 8 tygodni. Do dziś okien nie ma, kontakt zerowy. Od umowy odstąpiłam, ale kasy brak. Z racji, że sprawy cywilne ciągną sie latami szukam poszkodowanych przez tą firmę w celu złożenia pozwu zbiorowego.
Slaw0276
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 grudnia 2021, 11:37

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: Slaw0276 »

Okna zamówione 20 sierpnia 2021 - wpłacona zaliczka. Realizacja miała być max 8 tygodni. Do dzisiaj nie ma okien ani kasy.
Przyjaciel1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2022, 20:53

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: Przyjaciel1234 »

U mnie podobna sytuacja...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: Jozin.1 »

A co wam wystawili na te zaliczki ?
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: kowalik267 »

Również zostałam oszukana przez tą firmę drzwi zamowine zaliczka wpłacona i od sierpnia 2021 cisza chodzę proszę o zwrot i nic jak kamień o ścianę
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: Jozin.1 »

Masz kwit na tą zaliczkę ?
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: kowalik267 »

Oczywiście
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: Jozin.1 »

To idź do prawnika zamiast płakać po necie - oni właśnie na to liczą, że poza płaczem nic nie zrobicie....
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: kowalik267 »

Bardzo cenna uwaga,dziękuję
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Uwaga na firmę Edom Jasło ul. Floriańska

Post autor: Jozin.1 »

Ale ja poważnie i bez cienia złośliwości - z takim trzeba ostro i bez pobłażania .... Dobry prawnik bez problemu sobie z tym poradzi a jak dojdzie do sprawy i wniesie o tzw. zabezpieczenie to kasa raz dwa się znajdzie....
ODPOWIEDZ