deptak w jaśle !!!!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
KombinatorkA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 23 listopada 2007, 15:07
Lokalizacja: Jasło

deptak w jaśle !!!!

Post autor: KombinatorkA »

LUDZIE ZRÓBMY JAKIŚ PROTEST :!: BUNT :!:

Powaliło te jasielskie władze już do reszty....na co komu deptak ?!

co to Warszawa? tłumy turystów? żeby jeszcze tam były jakieś CIEKAWE sklepy... ale nie: kawiarnie, buciarnie i byle jakie butiki iii....DEPTAK :!: :dobani:

głupota jak dla mnie :mur: i niby jak autobusy będą jeździć? i niby jak ktoś, kto np kupi sobie okna (sklep na rogu ul.) zaniesie je do samochodu coooo? będzie szedł pół miasta bo "Kur" tak się zachciało?????

oj.... zamiast ulepszać to piii :cenzura: iiiii po całości!!!! No i drzewa też powycinajcie...zróbcie z Jasła PUSTELNIĘ BRUKOWĄ !!!!!!

D*E*B*I*L*I*Z*M :!: :!: :!: :!: :!: :]
Ostatnio zmieniony 5 października 2009, 18:08 przez KombinatorkA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Agness »

Nie zgodze sie z tobą do końca, to dobrze,że władze miasta Jasła chcą wprowadzić pewne zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu naszego miasta, moze te zmiany nie sa do konca dobrze przemyslane,ale bądzmy dobrej nadziei. Jakis czas temu, gdy rynek był zamknięty wszystkie autobusy odjeżdzały z Czackiego przy 1 gimnazjum,i nie było z tym większego problemu, a za czasów mojej mamy autobusy kursowały z placu żwirki, gdzie obecnie mieści się postój taksówek :hyhy:
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Miś »

To wszystko to maly chvj, jak bede jezdzil golfem do okola rynku? Po deptaku kurva ?
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: brylant »

Miś pisze:To wszystko to maly chvj, jak bede jezdzil golfem do okola rynku? Po deptaku kurva ?
No a jak? pewnie, że po deptaku. A jak jeździsz grosaru w stronę krosna? też po kostce;]
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: buła »

[quote="KombinatorkA"]
głupota jak dla mnie



a dla mnie nie.
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Agness »

A na grosar najlepsza i najszybsza droga jest przez obwodnice :P
Awatar użytkownika
KombinatorkA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 23 listopada 2007, 15:07
Lokalizacja: Jasło

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: KombinatorkA »

no ale będą utrudnienia w ruchu drogowym...z resztą po co budować/robić coś co jest zbędne? i marnować na to pieniądze...szkoły by wyremontowali albo kino Syrena

czemu wg was to dobry pomysł ?!


:wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Agness »

Gdyby każdy uważał ,,po co budować, robić coś nowego" nie mielibyśmy nic w Jaśle( a po co poprawiać stare i budować nowe drogi??? Przecież to też utrudnienia w ruchu!!Widocznie władze maje bogaty budżet tego roku i chcą to wykorzystać!
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Agness »

A co do kina syrena, to jaślanie za często z niego nie korzystają, zresztą za nim jakaś premiera dotrze do naszego kina :kwasny: , zdąze zobaczyć ten film na kompie ;)
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: winiarz171 »

Agness pisze: zdąze zobaczyć ten film na kompie ;)
legalnie? :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Agness »

Nie wazne czy legalnie, czy nie legalnia grunt ze za darmo!!! :hyhy:
Awatar użytkownika
edzia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 3 sierpnia 2009, 14:44
Lokalizacja: Jasło

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: edzia »

Ja nie jestem do końca przekonana co do tego deptaka,ale moim zdaniem,fajnie,że rynek odłączą od jezdni.:)
Pozdro . :D
Strugi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 24 września 2008, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Strugi »

Miś pisze:To wszystko to maly chvj, jak bede jezdzil golfem do okola rynku? Po deptaku kurva ?
Nie masz co robić, tylko jezdzic dookoła rynku co? gratuluje ;)
Agness pisze:Gdyby każdy uważał ,,po co budować, robić coś nowego" nie mielibyśmy nic w Jaśle( a po co poprawiać stare i budować nowe drogi??? Przecież to też utrudnienia w ruchu!!Widocznie władze maje bogaty budżet tego roku i chcą to wykorzystać!
Hola... to niech te drogi poprawią i zrobią raz a dobrze, a nie jakieś serpentyny w centrum miasta... jak mają bogaty budżet to niech sie za drogi wezmą, każdy będzie zadowolony..

Popieram autora tematu ;)
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: Insomnia »

Cicho, bo znowu sprawa trafi do prokuratury jak będziemy obrażać Panią Burmistrz za to, że chce deptak zrobić :]

Ale tak na marginesie, to wg mnie pomysł jest szalony. Porównać nasz rynek do rynku w Krośnie, w Rzeszowie, czy nawet w Gorlicach. Tam jest kawał prostej, i można sobie deptać godzinami, odwiedzając sklepy itd. Jest gdzie usiąść w lecie, no a w Jaśle? Kawałeczek ryneczku i tego deptaku byłoby raptem 300 metrów :/

Autor tematu chyba nie czytał info o tym, że burmistrzowa złożyła wniosek do prokuratury celem odnalezienia osób, które obrażają ją na forach i ukarania ich.
Więc lepiej się pilnuj i strzeż :]
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: DEPTAK W JAŚLE !!!!

Post autor: pemko11 »

Wg.Mnie to jest dobry pomysł .. Przynajmniej obecna władza coś chce unowocześnić . Jest Park to niech będzie i deptak :hurra:
ODPOWIEDZ