Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: mariush36 »

To wariactwo z tym rondem! Jedna kobieta jechała pod prąd, bo tak jej było wygodnie!

Jeżdżą jak sobie chcą, co kilka godzin słychać pisk opon, tylko czekać, jak tu dojdzie do wypadku

To tylko kilka komentarzy z innych jasielskich portali :) heh. Ja sam również jestem zdania, że zmarnowano dużo kasy.
Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 6 lipca 2006, 11:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: Hejowiec »

Te cytaty to argument na to, że zmarnowano dużo kasy?! Wypowiedzi świadczą o poziomie jasielskich kierowców. Jak ktoś nie patrzy na znaki i nie myśli, to nie powinien jeździć.
imrezowicz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 11:36

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: imrezowicz »

Ja uważam że w tamtym miejscu rondo nie jest potrzebne no ale władze myślą inaczej :D
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: wuju »

Rondo już jest i o ile się nie mylę, to pozostanie na swoim miejscu, więc powoli jasielscy kierowcy nauczą się po nim jeździć (jak tylko znają choć trochę zasady ruchu drogowego).
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: maciek_11 »

Ja osobiscie uwazam ze rondo w tym miejscu nie zaszkodzi. Na starym skrzyzowaniu kierujacy jadacy od strony poczty na rynek co raz wymuszali pierwszenstwo na tych jadacych od policji. Rondo na pewno to ulatwi, wiadomo
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: mariush36 »

maciek_11 pisze:Na starym skrzyzowaniu kierujacy jadacy od strony poczty na rynek co raz wymuszali pierwszenstwo na tych jadacych od policji.
hmm...może dlatego, że to właśnie Ci jadący od poczty mieli pierwszeństwo, a jeśli już to wymusić mogli co najwyżej jadący od Policji :)
danieljusz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2009, 21:30

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: danieljusz »

maciek_11 pisze:Ja osobiscie uwazam ze rondo w tym miejscu nie zaszkodzi. Na starym skrzyzowaniu kierujacy jadacy od strony poczty na rynek co raz wymuszali pierwszenstwo na tych jadacych od policji. Rondo na pewno to ulatwi, wiadomo
Maćku Maćku i tak to właśnie jest jak się tak jeździ jak piszesz. Przecież właśnie jadący ulicą Kołłątaja mieli pierwszeństwo. Czas pokaże czy to rondo będzie dobrym rozwiązaniem. Trzeba się do tego przyzwyczaić i nie jeździć na pamięć.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2009, 16:08 przez danieljusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: wuju »

mariush36 pisze: hmm...może dlatego, że to właśnie Ci jadący od poczty mieli pierwszeństwo, a jeśli już to wymusić mogli co najwyżej jadący od Policji :)
Właśnie, jadący ulicą Kościuszki wymuszali pierszeństwo, bo nie było innego wyjścia żeby włączyć się do ruchu. Rondo nie zaszkodzi również według mnie.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: N_ »

Co z tego że na rodzie ruch będzie się odbywał płynnie jak przystawi na światłach i dalej w korku stać się będzie.
Najśmieszniejsze jest to że na innych rondach w Jaśle umieją jeździć ale na tym "hitlera' już nie.
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: mariush36 »

N_ pisze:Najśmieszniejsze jest to że na innych rondach w Jaśle umieją jeździć ale na tym "hitlera' już nie.
hehe, Dokładnie. Klątwa jakaś :)
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: Jacek1986 »

N_ pisze:Co z tego że na rodzie ruch będzie się odbywał płynnie jak przystawi na światłach i dalej w korku stać się będzie.
Najśmieszniejsze jest to że na innych rondach w Jaśle umieją jeździć ale na tym "hitlera' już nie.
Jajca też będą jak auta jadące od strony policji będą chciały skręcić w lewo w stronę kościoła franciszkanów i zakorkuje się właśnie droga w stronę kościoła. Wg. mnie było dobrze a będzie gorzej i korki murowane, ale wszystko wyjdzie w praniu i obym się mylił.
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: maciek_11 »

danieljusz pisze:
maciek_11 pisze:Maćku Maćku i tak to właśnie jest jak się tak jeździ jak piszesz. Przecież właśnie jadący ulicą Kołłątaja mieli pierwszeństwo. Czas pokaże czy to rondo będzie dobrym rozwiązaniem. Trzeba się do tego przyzwyczaić i nie jeździć na pamięć.
oj pomylilo mi sie oczywiscie ;)
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: Łysy »

maciek_11 pisze:
danieljusz pisze:
maciek_11 pisze:Maćku Maćku i tak to właśnie jest jak się tak jeździ jak piszesz. Przecież właśnie jadący ulicą Kołłątaja mieli pierwszeństwo. Czas pokaże czy to rondo będzie dobrym rozwiązaniem. Trzeba się do tego przyzwyczaić i nie jeździć na pamięć.
oj pomylilo mi sie oczywiscie ;)
Dobrze , ze tu ci sie pomyliło a nie na drodze :) A co do ronda ja jestem za. Kierowcy się przyzwyczają i z czasem będzie ok :)
Awatar użytkownika
wszechwiedzący
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 26 lipca 2009, 10:18

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: wszechwiedzący »

e tam dobrze było miejmy nadzieje że bedzie lepiej :/
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Chaos, czyli nowe rondo koło JDK

Post autor: Jocke »

czy nie bardziej potrzebne rondo jest tam gdzie są teraz światła na ul 3 maja? w str. Energopalu. Drugie rondo przydałoby sie na skrzyzowaniu ul metzgera i 3 maja. Bo jedne i drugie światła to jest NIEWYPAŁ! Tylko korkuje sie miasto. A to koło europy, wiadomo.....rondo nigdy nie zaszkodzi, ale nie było az tak potrzebne jak w tych miejscach który wymieniłem wyżej. Takie jest moje zdanie.
Czekac tylko aż Rondo Hitlera zacznie działac jak trzeba :super:
ODPOWIEDZ