Czego Wam brakuje w Jaśle?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: wieśniak »

Lotniska :P
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: wilhelm »

wieśniak pisze:Lotniska :P


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: kociamberek »

kart uprawniających do chodzenia chodnikami, liczników zużytego powietrza, wykrywaczy bąków za które w miejscach publicznych SM karała by srogo, dni mamrota, miejsca do linczowania przez SM sprzeciwiających się fotopstryczkowi i videopułapce na skrzyżowaniu K.Wielkiego, zakamarków gdzie SM chowała by się żeby nie widzieć wybryków chuligańskich i jeszcze takie tam :hyhy:
anett83
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 26 lipca 2010, 11:22

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: anett83 »

- pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy ! pracy !
- kina
- większej ilości galerii z dużą ilością sklepów obuwniczych
- tesco
-auchan
-leroymerlin
-ikea
-real
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: rabiosa91 »

Tor gokartkowy, tudzież samochodowy (rajdowy)!
xxx181
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 czerwca 2011, 21:26

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: xxx181 »

porządnego pubu,dyskoteki z prawdziwego zdarzenia, koncertów, imprez sportowych
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: nitro »

Dziewczynek :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: dragoness »

nitro pisze:Dziewczynek :)
I co za tym idzie, chlamydii, rzęsistka, rzeżączki, nie mowiąc o AIDS :hyhy:
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: nitro »

dragoness pisze:
nitro pisze:Dziewczynek :)
I co za tym idzie, chlamydii, rzęsistka, rzeżączki, nie mowiąc o AIDS :hyhy:
Nie przesadzajmy , to nie Afryka :) Ja mówię o zdrowych, szczepionych kobietach.
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: pipi86 »

słyszałam pogłoski, że w miejscu gdzie był 'stary młyn' naprzeciw Małopolskiej na być stacja benzynowa z myjnią i Mc Donalds.. czy ktoś wie coś na ten temat ? ;]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: dragoness »

Nie przesadzajmy , to nie Afryka Ja mówię o zdrowych, szczepionych kobietach.
Napisałeś "dziewczynki", więc konkluzja nasuwa się sama. I ja również nie mówię o Afryce, a AIDS wymieniłam na końcu, jako najmniej prawdopodobne. A co, będziesz w razie czego wymagał posiadania świadectwa szczepienia? Zresztą na to szczepionek raczej nie ma. Aj, zapomniałam o opryszczce :D A już na poważnie. Mnie brakuje siedziby dla Biblioteki Miejskiej, bo w tej dostaję klaustrofobii.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: nitro »

Dziwne konkluzje się Pani nasuwają, może "głodnemu chleb na myśli" -potrzebuje Pani boya do towarzystwa? :P Ja miałem na myśli dziewczyny ogólnie, zdrobniale napisałem po prostu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: dragoness »

nitro pisze:Dziwne konkluzje się Pani nasuwają, może "głodnemu chleb na myśli" -potrzebuje Pani boya do towarzystwa? :P Ja miałem na myśli dziewczyny ogólnie, zdrobniale napisałem po prostu.
W Jaśle nie ma dziewczyn? Dziwne. Co do "boya", gdy ktoś, tak jak ja, pracuje w oparach testosteronu, to nie narzeka na brak męskiego zainteresowania ;)
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: Tulix »

mała111 pisze:
avicularia pisze:Jestem jasłofilem, nie da się tego ukryć i zawsze będę bronić mojego miasta, ale mi też czegoś tu brakuje. Zdecydowanie brakuje mi ludzi, którzy zamiast ciągle narzekać i marudzić to działają. Czytając posty w tym temacie ( i w podobnym o rzekomym umieraniu Jasła) można odnieść wrazenie, że w Jaśle mieszkają sami malkontenci i zgorzkniali prowincjusze. Nic tylko marudzimy , ględzimy, ze nie ma tego czy innego, że to bee, tamto bee, ludzie źli i wogóle wszystko do doopy. A czy ktokolwiek z tym ciągle narzekających zadał sobie pytanie, co on sam zrobił dla miasta? Czy moze chcemy ciągle brać i czekamy,aż ktoś coś załatwi za nas, ( zmieni, zbuduje, zatrudni i dostarczy rozrywki na światowym poziomie). To mieszkańcy twarzą miasto i jeśli patrzymy na nasze miasto i nam się nic nie podoba, to moze po prosu nic nie nam się nie podoba w nas samych...
dokladnie :super: wracajac do pytania zawartego w temacie z pewnościa brakuje pracy,a co za tym idzie jezeli komukolwiek zrodzi sie pomysł na jakis "interes życia" zazwyczaj po przekalkulowaniu kosztów rezygnuje ,że nie wspomnę o czynszach najmu lokali w naszym mieście bo to woła o pomste do nieba :mur:
Dobrze powiedziane, w obu przypadkach. Ja też uwielbiam tą okolicę i chociaż nie pochodzę z Jasła miałem przyjemność spędzić tam parę lat. (Jakby nie emigracja zarobkowa, chciałbym tam osiedlić się na zawsze).

Jaślanie krzyczą, narzekają i ględzą na każdym możliwym forum. Kiedyś w Tarnowie aktywnie uczestniczyłem w czymś co się nazywało "Mangowe Spotkania" Nie potrzebowaliśmy dużo, żeby świetnie spędzać czas i dzielić się zainteresowaniami. Nikt nie narzekał, chociaż w Tarnowie bez środka transportu też nie ma za dużo atrakcji. Wszystko zależy od ludzi, nie od atrakcji wokoło.

Mi brakuje starego Lauterbacha. Pizza punkt odebrała cały klimat temu miejscu.

W Jaśle jest MOSIR, kilka porządnych pizzerii i galeria handlowa, miejski park i rynek są bardzo w porządku - jest się gdzie wybrać. Ulice Szkolna, Ujejskiego i W. Pola są świetne na romantyczne jesienne spacery z drugą połóweczką. Z górki cmentarnej, jeśli poszukać dobrej miejscówki widać panoramę całego miasta. W nocy to coś pięknego.

Jak ktoś dysponuje pojazdem - jest rewelacyjny Folusz (a jeśliby ktoś powiedział że to malo zurbanizowane etc - to to jest zaleta, bylem w sierpniu na diablim kamieniu i ktoś to zaczął grodzić belkami, nie wiem po co O_o) O Liwoczu nie wspomnę. Okolice Dębowca też są ładne. Do Krempnej i Krynicy niedaleko.
Ludzie, macie tam świetna okolicę, i poza sprawami bezrobocia na prawdę nie ma na co narzekać.

Chciałbym kiedyś otworzyć jakąś klimatyczną kafejkę z fortepianem lub gitarą w tle.
Zwykła kawa kosztowałaby 1zł, do tego jakieś tanie proste jedzenie dla zagonionych pracą ludzi i zacisznym miejscem dla dzieciaczków do zabawy, żeby rodzice mogli odpocząć po cieżkim dniu.

Zmuszony jestem do oglądania Belfastu w tej chwili, marketów, Irish Pubów i omnipleksów jest tu zatrzęsienie, a ja tylko utwierdzam się w przekonaniu, że Jasło jest pięknym, zielonym miastem do którego chcę kiedyś wrócić i w nim żyć.

A jak ktoś chce "San Francisco", to niech sie wyprowadzi, a nie ględzi.
gekeru28
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 12:43

Re: Czego Wam brakuje w Jaśle?

Post autor: gekeru28 »

Mi najbardziej brakuje dużego, ogrodzonego terenu gdzie właściciele psów mogliby przyjść i spuścić je ze smyczy. Tam załatwiałyby swoje potrzeby fizjologiczne i szalałby z innymi psami. Właściciele mogliby poplotkować a psy miałyby gdzie sie wybiegać.
ODPOWIEDZ