Praca!!! Gdzie szukać?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Bandit »

Opłaca się kawalerowi, co u mamusi na garnuszku siedzi. Jak się ma rodzine na utrzymaniu, to po zapłaceniu rachunków, może przeżyjesz do następnej wypłaty.
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: betson »

EuroKadra, przez agencję pracy działajcie. Zatrudnienie jest dla każdego, w różnych branżach, można się dostać do znanych marek.
A jeśli komuś zależy na pracy, to ją dostaje szybko.
No i na pewno to jest idealny moment na zmienianie miejsca zatrudnienia.
krysteczek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 października 2018, 08:13

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: krysteczek »

Do pracy jak by ktoś potrzebował szukaja:
Huta Szka w Jaśle
Hurtownia Rolnicza Jach Koło Targowicy w Kaczorowach
Chinczyk Koło Galerii
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: asterka »

pewnie długo jeszcze pozostaje zagranica. Myślę że np. u pana Jacha itp. wiele się nie dorobię .
Pomarańcz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2019, 13:36

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Pomarańcz »

Na infolinii technicznej Orange w Rzeszowie jest praca.

Abonenci dzwonią do nas. My do nich nie dzwonimy.

Pomagamy w sprawach technicznych, przedłużamy umowy, sprzedajemy nowe usługi. Najbliższe szkolenie rusza 25 marca. Jak ktoś chce więcej info zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: koala »

Umnie się pytaj mam robote dla 30 ludzi. i Tey Mam informacje dla mojej dyiewcyznz Halinz Binkowicy yadywon 50402030 1344 wo82 cyz 33 6 2. Mam info dla hareko kup mi telfon. Spotzkamz sie w pajaku na striftise w sobote ŁP. Poydrawiam Jaslokuw
Jerry
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2019, 11:03

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Jerry »

W Jaśle dużo ogłoszeń to fikcja. Ciągle się powtarzają, do Czerwonego Nosa znów szukają, a tydzień temu siostra była u nich na rekrutacji. Wygląda na to, że z 20 osób dalej nikogo nie wybrali. Chyba reklamę sobie próbują zrobić, ale raczej zrażają ludzi do siebie.
sergiej
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 marca 2019, 14:48

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: sergiej »

Teraz trzeba po prostu wertować strony ale internetowe nie papierowe ...
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: betson »

Było już. Idziecie do agencji EuroKadra, zatrudnienie znajdziecie z dnia na dzień i to na fajnych warunkach.
Pewnie, że opcji zatrudnienia jest całe mnóstwo i każdy może coś znaleźć, ale wszystko jest kwestią waszych oczekiwań.
Jeśli chcecie czegoś sensownego, to to dostaniecie. Powodzenia.
kuba12
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 14:28

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: kuba12 »

w Krakowie
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: T135 »

W nowym stylu szukają. Ale jak liczysz na dobre zarobki i komfort pracy to nie polecam.
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: betson »

EuroKadra - z nimi działajcie, nie ma żadnych problemów z pracą, przecież każdy może coś znaleźć. Akurat pod tym względem na rynku sporo się zmieniło, przez agencję dostaje się etat na fajnych warunkach, a czy tak będzie, to już dopiero czas pokaże. Na pewno aktualnie warunki zdecydowanie są - kwestia ich wykorzystania.
Queash
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2019, 12:39

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Queash »

Jeśli chodzi o szukanie poprzez agencje pośrednictwa pracy to polecam MG Solutions. Sama niedawno dzięki nim znalazłam bardzo dobrą i na prawdę spełniającą moje oczekiwania pracę. Sądzę, że przy odrobinie samozaparcia, każdy z was znalazłby coś idealnego dla siebie
Bartosz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2019, 11:03

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Bartosz »

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.
:) :)
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Public Enemy »

Gdzie są aktualnie przyjecia do pracy??.Chodzi mi o Gamrat Hankówka itd.., Ogólnie o okolice Jasła.
ODPOWIEDZ