Praca!!! Gdzie szukać?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: poppy »

No jeśli takie są warunki pracy to oczywiści trzeba próbować. Tak jak napisałam u mnie była jedna wielka ściema. Ale zgadzam się z Tobą co do talentu i ambicji w przypadku uczciwej pracy o której mówisz. W moim przypadku jednak wyrzucenie kogoś nie oznaczało braku talentu i ambicji. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu pracy :)
kingsofleon
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 09:20

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: kingsofleon »

Scales pisze: Rozumiem i dzięki za odpowiedź. Wydawało mi się, że z taką pensją jednak już kredyt dostać można, a ważniejsza jest nawet stałość zatrudnienia dla banku. Na pewno też nie jest tak łatwo o sensowna pracę, ale w Jaśle tym bardziej generalnie z uwagi na grajdolstwo. No i zależy co się bardziej rozumie pod pojęciem "sensowna"- płca czy satysfakcja?
Moim zdaniem ustatkować można się gdziekolwiek, a te podane godziny pracy to jeszcze nie katorga. No ale to są kwestie indywidualne.
Kredyt jakiś można dostać, ale na pewno nie taki, żeby kupić mieszkanie. Zresztą nie chce do 7-stki spłacać kredytu, bo nie wiadomo czy tyle dożyję :)

Przez sensowną pracę mam na myśli pracę dającą satysfakcję,możliwość rozwoju, etc., kasa mniej ważna, aczkolwiek istotna też :)

Mówiąc, że praca 8-16 i nie będzie się już nic chciało, miałem na myśli, że jak myślisz o założeniu rodziny to po przyjściu z pracy zajmujesz się dzieckiem, a nie korzystasz z rozrywkowego życia w Krakowie :) No chyba, że w grę wchodzi "singielstwo".
Scales
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 356
Rejestracja: 25 października 2006, 15:50

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Scales »

Tak, w przypadku pozostawionej po sobie rodziny niedożycie spłaty kredytu rzeczywiscie jest problemem. Ale tak to już jest, że spłaca się często bardzo długo.
Rozumiem, że byłeś pewny zatrudnienia w Jaśle, skoro zdecydowałeś się rzucić robotę w Krakowie.
Oczywiscie masz dużo racji w kwestii zobowiązań rodzicielskich, ale pewnie gdyby branża rozrywkowa miała polegać tylko na singlach, to by jej już chyba dawno nie było, więc jeśli się zdarzy że można gdzieś wyjść, to w Jaśle oferta jest marna.
kingsofleon
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 09:20

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: kingsofleon »

Scales pisze:Rozumiem, że byłeś pewny zatrudnienia w Jaśle, skoro zdecydowałeś się rzucić robotę w Krakowie.
Tzn. chciałem po prostu zmienić pracę, więc stwierdziłem, że zobaczę jak sytuacja wygląda w kochanym jasełku :) Na to wygląda, że z powrotem wracam do Krakowa. Biorę pod uwagę i Rzeszów, bo jednak konkurencyjny cenowo.
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Union »

Co do Rzeszowa i pracy jako telemarketer to jest tego mnóstwo. Kilkoro moich znajomych pracuje jako telemarketerzy i nawet jest możliwy awans w takiej firmie. Polecam serwis www.rzeszowiak.pl . Można się zorientować.

A tak moim skromnym zdaniem do tego trzeba mieć talent i to lubić.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: xyz123 »

Próbowałam kiedyś jako telemarketer w dziale zamówień => tylko klient konkretnie wiedzial czego chce :) wiec bez większego utalentowania można było spokojnie pracować => trochę nudna :znudzony: praca w tej oto formie. Ale również popieram ten fakt, że trzeba to lubić :)
dziewczyna23
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 19:34

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: dziewczyna23 »

Najwięcej ofert pracy teraz to właśnie przedstawiciel handlowy albo ten cały konsultant telefoniczny masakra porostu :zakrecony: :dobani:
makebealive87
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 26 stycznia 2011, 09:41

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: makebealive87 »

MI praca jako przedstawiciel handlowy pasuje jak ulal ;-))) Jakby ktos wiedzial o takiej bardzo prosze o info , Z gory dzieki i sorki z ot .
Scales
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 356
Rejestracja: 25 października 2006, 15:50

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Scales »

kingsofleon pisze:
Scales pisze:Rozumiem, że byłeś pewny zatrudnienia w Jaśle, skoro zdecydowałeś się rzucić robotę w Krakowie.
Tzn. chciałem po prostu zmienić pracę, więc stwierdziłem, że zobaczę jak sytuacja wygląda w kochanym jasełku :) Na to wygląda, że z powrotem wracam do Krakowa. Biorę pod uwagę i Rzeszów, bo jednak konkurencyjny cenowo.
No proszę!
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: szara eminencja »

precz_z_caratem pisze: Przypominam, że zatrudnienie w Związku Sowieckim było bliskie 100%, podobnie w Polsce Ludowej.
Racja Towarzyszu, w ZSRR nie trudno było o prace, zwłaszcza w łagrze.

Czytając Twoje inne posty po prostu nie wierze że Ty tak na prawde to piszesz... :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: dragoness »

No jasne, że sobie jaja robi, jednakowoż chylę czoła przed cudownym pastiszem komunistycznego bełkotu.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: N2N »

w merkury market widzialem ogłoszenie że potrzebują sprzedawców
edyt
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 29 marca 2011, 18:25

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: edyt »

jedz do Mielca Dziś w Mielcu otwarto fabrykę Husqvarny tam pracy jest troche na strefie
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: anja »

A jak jest z Rossmanem (niekoniecznie w Jaśle)? Jest tam jakaś szansa na pracę i jakie zarobki?
Mary69
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 10 lutego 2010, 12:28

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Mary69 »

A jeśli chodzi o pracę na sezon letni lipiec-sierpień-wrzesień, Jasło i okolice, wiecie coś? A nie wiecie jak jest po Delikatesach Centrum? Znajdzie tam pracę na taki krótki okres?
ODPOWIEDZ