Praca!!! Gdzie szukać?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: praca

Post autor: Ypsilon »

W sklepach odzieżowych pracodawcy zwracają dużą uwagę na prezencję. (śliczna buzia, ładna figura) ...
No właśnie! Odnoszę wrażenie, że dzis płeć, fizyczna atrakcynośc i wiek to swoiste kwalifikacje zawodowe. szkoda tylko, ze czasem nie spsób ich nabyć, co na stracie dyskwalifikuje i dyskryminuje człowieka. Patriarchat ma się dobrze i taki prezes nie zatrudni jako sekretaki (sekretarz ma poważniejsze konotajce) faceta czy chłopaka, bo to nietradycyjne, może nawet podejrzane. A młodą i zgrabną laskę w stroju służbowym (czyt. mini plus dekolt) jak najbardziej!
korniczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:01

Re: praca

Post autor: korniczek »

Tak sobie czytam te wasze posty i zastanawiam się co napisać. Ogólnie teraz u nas z pracą cięzko ale próbować można, bo jak sie to mowi kto szuka ten znajdzie. Prawdą jest jednak że teraz bez znajomości ciężko cokolwiek znależć. A co do pracy w Galerii to może rozwinę troszkę ten temat: ja tam pracuję od początku a dostałam się przez zwykły przypadek bo poszłam sie zarejestrować w PUP i dostałam stamtad namiary.Zadnych super kursów nie kończyłam wcześniej pracowałam w spożywczaku i jakoś mi się udało. Super laską to też nie jestem ale faktycznie w wiekszosci sklepow pracodawcy chyba patrzyli na wyglad (ale sa wyjatki) :hyhy: Co do zarobkow to prawie wszedzie maja najnizsza krajowa plus prowizje od obrotu ale teraz to ciezko z ta premia :zalamany: a te ogloszenia co teraz tam wisza ze przyma do pracy to raczej nie polecam bo sa to sklepy w ktorych raczej ciezko bylo doprosic sie o wyplate :niepewny: No i faktycznie w sklepach firmowych pracownicy muszą chodzić w rzechach ze swojego sklepu ale kupuja je po cenie z rabatem :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: praca

Post autor: Union »

Jak tam jasielski rynek pracy. Podnosi się z tego niby kryzysu?? Zauważacie jakąś poprawę??
Bielnia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 maja 2009, 11:48

Re: praca

Post autor: Bielnia »

Niegłowice - na drzewka u Sanockiego.
Niegłowice - Dworek, taki obudowany totalny obóz pracy. Chyba każdy wie o jaki chodzi ? Taki obudowany wałami murami wygląda jak złom . Praca polega na przynieś podaj.. Ale to totalny obóz pracy ktoś się powinnien tym zająć. Pracodawca wyzywa pracowników od najgorszych klnie na nich. Ale można zarobić. Ale jak mówię tam jak w obozie...

Trzcinica - złom u Jareckiego . Napewno coś się znajdzie.

Jasło - jesli ktos jest kucharzem. To są przyjęcia wystarczy isc do biura pracy

W biurze pracy są też przyjecia dla kierowców. Ja proponuje zrobić pierwsze jakieś kursy bo sa darmowe ale dla bezrobotnych

Galeria fakt przyjecia co chwila nowe.

Jasło - Praca w budowlance co prawda na czarno ale znam firme która przyjmuje do ociepleń. 10- 11 godzin zalezy gdzie was dadzą.
iris_1986
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2009, 20:05

Re: praca

Post autor: iris_1986 »

Bielnia pisze: Jasło - Praca w budowlance co prawda na czarno ale znam firme która przyjmuje do ociepleń. 10- 11 godzin zalezy gdzie was dadzą.
Mogę prosić o namiary na tą firmę? :)
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: praca

Post autor: Czarny Lotos »

Bielnia pisze:Niegłowice - na drzewka u Sanockiego
Moi znajomi mieli przygodę z drzewkami - nie polecam :dobani:
Bo:
1. Koleś płaci marne grosze
2. Zapi... ja dziki
3. Po du... się nie podrapiesz
4. Stoi i pogania
5. Ziemia kamień ojebi... wokło 1 krzaczka jak głupi.

Ale jak ktoś chce i nie może znaleźć innej - to i tak będzie - ale on po prostu człowiek nie szanuje
Idźcie tam w ostateczności
kobieta27
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 10:43

Re: praca

Post autor: kobieta27 »

zawsze można dorobić na ulotkach....i nikt nikogo nie pogania
kanapeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 marca 2009, 21:10

Re: praca

Post autor: kanapeczka »

JA siedzę na rencie i jest dobrze
123456
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:13

Re: praca

Post autor: 123456 »

Zawsze można długopisy składać :hyhy:
fortehwin
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2009, 13:58

Re: praca

Post autor: fortehwin »

A macie może namiary na jakąś pracę na wakacje dla tegorocznych maturzystów ?
ilib
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:20

Re: praca

Post autor: ilib »

Szukam pracy w Jaśle już od dlużsego czasu i nic:/interesuje mnie praca jako kucharka, pomoc w kuchni, opiekunka dzieci, osób starszych, sprzątaczka..podkreślam, że mam doświadczenie Jeśli coś wiecei na ten temat to dajcie znać, bo już sama nie wiem gdzie szukac;/będe bardzo wdzięczna:)
Awatar użytkownika
klapouch
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 2 marca 2009, 13:54

Re: praca

Post autor: klapouch »

fortehwin pisze:A macie może namiary na jakąś pracę na wakacje dla tegorocznych maturzystów ?
ja również poszukuję!
muszę coś uzbierać na studia... :(
Awatar użytkownika
Gothica
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 19 lutego 2009, 19:12

Re: praca

Post autor: Gothica »

poszukuje pracy w jasle ale wiem ze bedzie ciezko
doswiadczenia nie mam wogole bo to pierwsza moja praca nie liczac praktyk i stażu
dziewczyny maja gorzej ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy, a chlopak znajdzie prawie zawsze odrazu :(
mk3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 09:19

Re: praca

Post autor: mk3 »

Spróbuj poszukać czegoś na "własną rękę". Pochodź popytaj, tam gdzie akurat Cię interesuje praca - złóż CV. W Jaśle jest ciężko znaleźć coś fajnego. Ale nie poddawaj się. Ja obecnie sam jestem na etapie poszukiwań. Powodzenia!
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: praca

Post autor: mała111 »

galeria to dopiero obóz pracy dziewczyny pracują po 10 godzin a kasa opłakana do tego umowy zlecenie albo pół etatu a orzą na cały ,powinni tam inspekcje pracy wpuscić niech sie wezmą za to!! zero poszanowania pracownika myslą że mogą pomiatac ludzmi bo jest bezrobocie :dobani: żal mi tych dziewczyn jak widze jak stoją w niedziele zamiast spędzac czas z bliskim i z tego co wiem nawet nie maja płacone jak za niedziele.Żalosne
ODPOWIEDZ