Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Wydarzenia i komentarze z Jasła
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: jackisback »

Narazie jak dla mnie to czysta prowokacja, bo tekst wskazuje tezy. Może są subiektywne - ja czekam na wyjaśnienia - proszę o hipotezę, uzasadnienie i końcową tezę do każdego z tych punktów.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: viking78 »

Jak szkoda że nie ma na forum starych wpisów z czasów kiedy Burmistrzem był Pan Andrzej , dlaczego ludzie nie potrafią przypomnieć sobie jak wtedy psioczyli jaki on zły itp.
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: Loko »

Dokładnie, radze sięgnąć pamięcią wstecz.
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: Agness »

Kurowska Kłamie!Kłamie!Kłamie! poczytajcie! http://shesaliar.110mb.com/klamstwakurowskiej.html :cenzura:
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: jackisback »

Za takie oszczerstwa powinno się ludzi ciągnąć do sądu. Mam wrażenie, że to stek bzdur specjalnie wpuszczonych w internet przez KWW Jaślanie, ale w sposób pośredni, by to nie Czernecki odpowiadał za te kłamstwa. Jak można bazować na jednym dokumencie i zbudować wokół tego własny pogląd?

Kurowska jest lepszym rozwiązaniem. Czernecki już do tej układanki nie pasuje. A mi już szczególnie nie pasuje z tego względu, że będzie twarzą koalicji czysto politycznej, skupionej wokół PO, które rzekomo miało nie robić polityki, tylko budować mosty. Śmiech na sali jak lokalni politycy szybko uczą się od swoich kolegów z Sejmu "polityki nienawiści" - jest to bardzo przykre.
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: Agness »

http://shesaliar.110mb.com/klamstwakurowskiej.html Kazdy ma swoje zdanie na ten temat:)
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: kaPsel »

haha xD To się już robi po prostu nudne i żałosne , cały czas rzucacie tym samym linkiem, czy macie coś nowego? Każdy ma swoje zdanie na ten temat? Zgoda, ale czemu nie napiszecie swojej opinie tylko rzucacie "gotowce" stworzone przez nie wiadomo kogo ? czemu ma to służyć? Wątpię by przyniosło to pożądany przez nie które osoby skutek, przecież widać na kilometr że to wszystko jest specjalnie wyolbrzymione i nikt się nie nabierze :P żal PS. jeśli ktoś jest taki kozak i to napisał, to czemu nie miał odwagi się pod tym podpisać, anonim może napisać każdy

od razu mówię, że nie jestem przeciwnikiem wolności słowa itp :cenzura:
babell
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 2 grudnia 2008, 18:09

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: babell »

Zgadza się każdy byle głupi może napisać stek bzdur i pościć w eter z myślą że znajdą się kolejni głupi którzy w to uwierzą! Jeżeli ktoś wydaje się anonimowy w sieci to grubo się myli i jestem przekonany że to bez echa się nie rozejdzie i ten kto to napisał za to beknie!
Czernecki nie ma szans dostanie dobre lanie w niedziele, ma w portkach bo gdyby było inaczej nie bratał by się ze swoimi największymi wrogami z przed 4 lat - Baniakiem !!! Ale prawda jest taka że tonący brzytwy się łapie i tak właśnie postępuje Czernecki! Na siłę szuka stołka dla sobie bo tam gdzie był do tej pory już mu podziękowano za współprace!
W Jaśle też mu dziękujemy, nieudolnie rządził 10 lat Jasłem i co on przez ten szmat czasu dla Jasła zrobił ? :dobani:
Przy wyborach w niedziele nie głosujmy na partię tylko na człowieka, dobrego gospodarza, otwartego dla wszystkich mieszkańców!
Wybór jest tylko jeden MARIA KUROWSKA!!!!!!!!! :ok:
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: jackisback »

Agness pisze:http://shesaliar.110mb.com/klamstwakurowskiej.html Kazdy ma swoje zdanie na ten temat:)
Sama pomyśl, po co to wklejasz, a poza tym, to poproszę administratorów o usunięcie postów Agness, bo to już jest spam. :-)
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: Homo Sapiens »

A pani burmistrz jak zawsze "elegancko" ukrywa dokumenty, których pojawia się słowo "złotówka" :] Czarnecki i jego banda nie musi pisać już spiskowych wywodów, pani burmistrz sama je dostarcza łamiąc przy tym prawo.
:super:
soman
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2010, 22:38

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: soman »

To co tam zostało napisane zostało podane dalej, ponieważ mnie zaszokowało. Wolny kraj (podobno) więc puszczam dalej, by każdy mógł sobie zdanie wyrobić. Jeśli puszcza się opinie o 1 kandydacie, można puszczać również o 2. Dziękuję, mam nadzieje że nikt z nerwów na zawał nie padł :) Pamiętajcie, głosujcie na Czerneckiego! Do zobaczenia 5 grudnia :)
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: jackisback »

Taaa... a "czarny lud to kupi"...
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: Homo Sapiens »

jackisback pisze:Taaa... a "czarny lud to kupi"...
To hasło wyszło z PiSu, partii kandydata na burmistrza, którego popierasz :]
soman
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2010, 22:38

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: soman »

Może, ale "czarni" raczej za PiSem ;) każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. Sąd już je sobie wyrobił ;)
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Kurowska vs Czernecki 5 grudnia II Tura.

Post autor: Agness »

jackisback pisze:
Agness pisze:http://shesaliar.110mb.com/klamstwakurowskiej.html Kazdy ma swoje zdanie na ten temat:)
Sama pomyśl, po co to wklejasz, a poza tym, to poproszę administratorów o usunięcie postów Agness, bo to już jest spam. :-)
Wklejam linka bo szkoda sie wywodzić nad stekami bzdur pisanymi przez niektórych na forum. Każdy ma swój rozum i wie na kogo ma głosować :cwaniak: Może niektóre rzeczy są wyolbrzymione, ale prawdziwe:) Zresztą wiadomo, że te wybory wygra pani Kurowska, a potem znowu bedziecie wylewać żale przez kolejne 4 lata tak jak było do tej pory ;) A jeśli przeszkadza Ci mój Spam, no to proszę bardzo poproś moderatora o jego usuniecie, bo najlepiej ukrywać brudy,żeby nie wyszło na światło dzienne i robić dobrą mine do złej gry:)
ODPOWIEDZ