Restauracja na poziomie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: mała111 »

obiektywnyObserwator pisze:ja znajomych zabieram do Zajazdu pod małym laskiem. Nie dość że fajna okolica, to żarcie bardzo dobre i dużo i ceny na prawdę w porządku.
A potem proponuje Krempną i jakiś spacer na spalenie tego co zjedli. Wszystkie inne w Jaśle już mi się przejadły i niczym mnie kompletnie nie
zaskakują ;)
W którym dokładnie miejscu jest ten zajazd?? są jakies atrakcje dla dzieci?? plac zabaw itp.?
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: wiolka666 »

tez polecam lasek znajduje sie on zaraz na poczatku katów dla dzieci chyba nie ma nic ale jest fajnie :) :)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: marzenka24 »

Zajazd jest trochę oddalony od drogi, więc nie ma obaw, że dzieci wybiegną na ulicę, więc można spokojnie zjeść. Placek po węgiersku - pyyycha! Naprawde polecam :rotfl:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: geo »

Wszystkim miłośnikom jasielskich i podjasielskich knajp, knajpeczek i restauracyjek kubki smakowe pomyliły się z kubkami do mycia zębów.
W Jaśle nie ma ŻADNEJ restauracji, do której można zaprosić kogoś na obiad, kolację na smaczne żarcie i przyzwoite wino, o dobrym nawet nie marzę... (o czym tu marzyć skoro w żadnym jasielskim sklepie nie ma porządnego wina).
Tym, którzy zapraszają na atrakcje kulinarne do lokali typu 'Pod Skałą" czy 'Manufaktura" po pierwsze gratuluję podwójnej wątroby, po drugie odwagi, a współczuję gustu i smaku.
Myślę, że pora najwyższa zamknąć to forum dla patologicznej kryptoreklamy jasielskich quasi restauracji....
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: sok_z_żuka »

O proszę... Znawca. W dodatku pisze trudne wyrazy (kryptoreklama, quasi etc.). Faktycznie w Jaśle nie ma restauracji pokroju Fukiera czy Hoteli Sheraton lub Hilton. Ale w takich lokalach obiad dla jednej osoby kosztuje 300 PLN a dobre wino kolejne 300-1000 PLN. Zapłaciłbyś ? Wątpię. Raczej pisałbyś na forum "lokal dla snobów, kto to widział takie ceny, żenada, katastrofa, patologia etc., etc." Jasło jest małym miastem więc super restauracja upadłaby jeszcze zanim by ruszyła. A Manufaktura jest lokalem młodzieżowym a nie restauracją. Pod Skałą jak dla mnie jest świetnie. Dają naprawdę świetne jedzenie za rozsądne pieniądze. I nie trzeba mieć podwójnej wątroby
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: avicularia »

A czego oczekujecie tak naprawdę od restauracji na poziomie? Co takiego musi się w niej dziać/ nie dziać, żeby na to miano zasłużyć? Pytam, bo od razu przypomina mi się Toscania, gdzie swego czasu był pan,,kelner" ( nie wiem czy jest tam nadal), który potrafił niezauważać gości przez 40 minut, w dodatku odstraszał wiecznie skwaszoną miną. Ale mimo tego pana,,kelnera" knajpka mi odpowiada, ale może mam wspomniane wyżej 2 wątroby i pewnie z 7 trzustek ;) ;)
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: geo »

sok_z_żuka pisze: Pod Skałą jak dla mnie jest świetnie. Dają naprawdę świetne jedzenie za rozsądne pieniądze. I nie trzeba mieć podwójnej wątroby
W [...]mam twoje "rozsądne pieniądze".
Chcę usiąść w ładnej knajpie z klimatem, dobrze zjeść i wypić zacne wino. Kij cię obchodzi ile mam pieniędzy i czy mnie na to stać, to są moje pieniądze [...] i tobie nic do nich.

Dobrze Ci radzę, nie prowokuj mnie, bo napiszę dokładnie od "A"do "Z" jak wygląda przygotowanie paszy dla klienta w tej "świetnej" według ciebie restauracji...
Jaki pan taki kram....
Programy typu "UWAGA" i inne polsatowskie wynalazki zrobią świetny program na temat "POD SKAŁĄ" w Jaśle.
[...]
PS. Co do Fukierów i innych wynalazków kulinarnych to wybierz się synku do Krosna. Z pewnością znajdziesz lokal ze ze smacznym jedzeniem i dobrym winem, pod warunkiem że masz prawo jazdy.....
PS2. Żeby ci zamulić, wkurzyć i zdezorientować łepetynę do końca, napiszę, że tegoroczne wakacje spędziłem w takim miejscu gdzie wino Roja lano za darmo i zupełnie bez łaski....
[...]
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: sok_z_żuka »

No tak, wino za darmo to byś chlał. Pewnie mózgotrzepy walisz i potem siadasz przed komputerem i się onanizujesz i wypisujesz brednie. Lecz się
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: Jaślanka11 »

viewtopic.php?f=37&t=6291&p=105227#p105227

Jesteś pijany, czy nie masz się już przed kim pochwalić swoją wątpliwą klasą?. Dlatego siedzisz przed kompem i przechwalasz się przede wszystkim swoim chamstwem, prostactwem i prymitywizmem. Myślisz, że tylko Ty bywasz na wakacjach gdzie dobre wino leje się strumieniami? :rotfl: Masz rację, że w Jaśle nie ma ekskluzywnych restauracji, ale jeśli mieliby w nich bywać, tak "wyrafinowani" goście jak Ty, to nie ma potrzeby ich tu otwierać. Czytając twoje posty nasuwa się proste powiedzenie " nie widziała d..a słonka".
A pytanie dotyczyło min. restauracji w których można zjeść coś regionalnego.
HELCIA
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 września 2011, 15:56

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: HELCIA »

Ja polecam Pod Skałą i Różaną jeśli chodzi o Jasło .
W okolicach polecam Jasia Wędrowniczka w Rymanowie.
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: Union »

Dzisiaj byłem W Bartniku Sądeckim mieszczącym się w Stróżach. Mają tam bardzo fajną restaurację "Bartna Chata”, z bardzo dobrym jedzeniem. Całkiem, całkiem wybór trunków na miodzie i sklepik z wyrobami tego typu. Dodatkowo jest mini zoo dla dzieciaków.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Restauracja na poziomie

Post autor: Szeherezada »

Lokalem na poziomie wg mnie jest Zajazd pod Skałą.
ODPOWIEDZ