Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
demotywator0211
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 lutego 2013, 07:44

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: demotywator0211 »

Kolego a co masz za autko, moze ja sie skusze ???
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: piotrek »

tu jest przepis jak zrobić nówkę igłę, niebitkę, jeżdżoną przez emeryta http://www.wykop.pl/ramka/2305468/jak-s ... kowe-auta/ :)
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: totto »

obserwator88 pisze:DEBILIZM polskiego kupca który chce kupić 20-letnie auto, najlepiej diesla z przebiegiem 130tys zmusza handlarzy do takich przekrętów! NIC WIĘCEJ!

Nie pasuje - pozostaje salon, drzwi otwarte, mila obsluga w garniakach... Proste...

A nie bezsensowne wieczne narzekanie jak to w Polsce zle, jacy oszusci...
Czyli oszust jet cacy a kupujący zły bo szuka dobrego auta !!! Jak sprzedawałem swoje samochody to wcześniej pojechałem na diagnostykę sprawdzić czy wszystko jest ok.
Kręcenie licznika to OSZUSTWO !!! Nie każdy handlarz jest jednak oszustem , to że "picuje " auta to normalne bo każdy chce uzyskać dobrą cenę ale cofanie licznika , podmienianie części i ukrywanie wad to OSZUSTWO !!! Każdy kto zostanie oszukany przy zakupie może zgłosić to na policji lub prokuraturze i żądać zwrotu gotówki wraz z poniesionymi kosztami.
budowlaniec
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 09:59

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: budowlaniec »

odnośnie co do handlu autami ,mam takie spostrzeżenia nie jestem handlarzem ale mam kilka aut firmowych ,parę miesięcy temu chciałem sprzedać 14-nasto
letnie Berlingo bez picowania ,śmiech ludzie mają zrobioną wodę z mózgów szukają igły jakim cudem auto ma jezdzić 14 lat i niemieć zadrapania lub odprysku
ludzie święcie wieżą w igły ,dziadków ,płaczącego goniącego niemca ,a nie wieżą że nie chcę robić auta do sprzedaży bo mi się to nie opłaca ,jednym słowem rozumiem cwaniaków handlarzy. ;)
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: totto »

jednym słowem rozumiem cwaniaków handlarzy. ;)[/quote]

Ja z uporem maniaka twierdzę że cofanie licznika to OSZUSTWO !!!
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: JURT »

budowlaniec pisze: ludzie święcie wieżą w igły ,dziadków ,płaczącego goniącego niemca
Jak się na te dwa numery jeszcze ktoś nacina to albo jest naiwny albo brak mu szarych komórek :krzeslem: :wstyd: :hurra: . Numer na płaczącego niemca rozbawia mnie do łez. :rotfl: :rotfl:
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: Versal »

Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: lukasz6263 »

Jest się czemu dziwić, kupując 10-15 letniego diesla trzeba mieć trochę rozumu w kopule,że nie ma on 150 lecz 300 tys i więcej, kto kupuje diesla do jazdy po mieście? Coraz częściej spotykam się również z cofanymi benzyniakami, moja e39 ma na liczniku 300tys a przebieg w kluczyku 650tyś :D (sprawdziłem przy sprzedawcy) mimo tego bezawaryjna.

Z tego co się orientuje to starsze bmw ma 3 miejsca zapisu: w liczniku, module LCM i w kluczyku a nie 7 :]
Awatar użytkownika
Krzysztof Kot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:48

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: Krzysztof Kot »

Stare na pewno tak!
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: piotrek »

totto pisze: Ja z uporem maniaka twierdzę że cofanie licznika to OSZUSTWO !!!
a do przodu? może być jak w życiu:

Przyjeżdża facet do mechanika samochodowego i mówi. proszę przestawić licznik w moim samochodzie o 70 tys kilometrów do przodu. Mechanik mówi chyba do tyłu, a nie do przodu. Mówię wyraźnie , że do przodu odpowiada kierowca. Mechanik patrzy na niego z niedowierzaniem i mówi, och przepraszam panie pośle nie poznałem Pana, już biorę się do roboty. :)
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: Kulfon »

lukasz6263 pisze:Jest się czemu dziwić, kupując 10-15 letniego diesla trzeba mieć trochę rozumu w kopule,że nie ma on 150 lecz 300 tys i więcej, kto kupuje diesla do jazdy po mieście? Coraz częściej spotykam się również z cofanymi benzyniakami, moja e39 ma na liczniku 300tys a przebieg w kluczyku 650tyś :D (sprawdziłem przy sprzedawcy) mimo tego bezawaryjna.

Z tego co się orientuje to starsze bmw ma 3 miejsca zapisu: w liczniku, module LCM i w kluczyku a nie 7 :]
jeszcze zależnie od auta EGS, DDE, DME, i EWS. odczyt z kluczyka (w starych rocznikach) może pokazać bzdury. wszystkie te zapisy (a raczej większość) da się zmienić.
janekjanek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 października 2022, 11:06

Re: Auto Handel Oszust Ostrzezenie

Post autor: janekjanek »

Witam wszystkich forumowiczów. Specjalnie zarejestrowałem się na Waszym forum żeby odgrzać kotleta po kilku latach :)
Zamierzam się wybrać po samochód do tego Pana o którym mowa jest w temacie - "Wulkan, Załęże 153 - 38-200 Jasło, jasielski, Podkarpackie (Polska)".
Czy po kilku latach od ostatniego posta ktoś coś może napisać odnoście tego sprzedającego ?
ODPOWIEDZ