Tesco w Jaśle?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mik92
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:23
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Tesco w Jaśle?

Post autor: mik92 »

Pojutrze otwieraja w Jasle lidla a co z lider pricem czy tak jak w calej polsce powstanie za niego TESCO
Grzeniu
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 18:23
Lokalizacja: Jaslo

Re: Tesco

Post autor: Grzeniu »

TAK tzn podobno tak... Przeciez w Polsce lider to juz tesco.. A co z MPM?
mik92
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:23
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Tesco

Post autor: mik92 »

A duze sieci handlowe w tym hipermarket moga go zniszczyc w koncu 3 bardzo duze sklepy nie oddalone od siebie nawet o 100 m. A czy ktos nie wie kiedy nastapi zmian lidera na TESCO w JAsle
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Tesco

Post autor: Gołąb »

Tego nie wiadomo ale chodzi fama że Multifarb nie przedłużył umowy z MPMem i że od nowego roku nie bedzie już MPMu na JP II. Nie wiem na ile to pewna informacja ale taka fama chodzi.
Awatar użytkownika
bezdomny85
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 15 listopada 2006, 08:35
Lokalizacja: Rugby ( dla niekumatych UK )

Re: Tesco

Post autor: bezdomny85 »

Tesh słyszałem ze wreszcie nie bedzie MPM na Jana Pawła II ale co bedzie to pożyjemy zobaczymy :rotfl:
mik92
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:23
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Tesco

Post autor: mik92 »

A co z TESCO??
Karus
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2006, 18:51
Lokalizacja: Jasło

Re: Tesco

Post autor: Karus »

Co do MPMu to bedzie dalej ...:)
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Tesco

Post autor: kokos »

Tez wlasnie slyszalem ze ma byc TESCO zamiast Lidera Price'a wie ktos juz czy to jest pewna informacja ?
mik92
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:23
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Tesco

Post autor: mik92 »

Czy to pewne ze bedzie TESCO zamiast Lidera czy on nie jest za maly. A tak znowu kolo lidla buduja podobno galerie taka jak w rzeszowie grafica
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Tesco

Post autor: marcin »

MPM,bedzie dalej,Lider jesty do konca roku ,lidera wykupilo chyba Tesco jako,na razie nie wiadomo co bedzie w miejsu lidra.Moze byc Carfur taki maly,moze bedzie male Tesco lecz nie wiem czy tesco bedzie sie pchalo na taka malo powierzchnie.Do konca roku nie daleko wiec zobaczymy.
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Tesco

Post autor: Siwy »

A skąd Marcin wiesz że na pewno MPM bedzie dalej?Bo ja dzisiaj się dowiedziałem że są to tereny Multifarbu i oni tam przenosza swoja hurtownie i będą otwierać tam swoją przetwórnie.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Tesco

Post autor: marcin »

Znajomy zna dobrze szefa MPMu,rozmawiał z nim i zaprzeczył temu,ze mieli by się zwijać do końca roku.A multifarb stawia hale nowa wiec nie sadze ażeby ich usunęli.
mik92
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:23
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Tesco

Post autor: mik92 »

Jak tak czytam to forum to widze ze nie wiadomo co sie bedzie dzialo na ulicy Jana Pawla II przynajmniej do konca 2006 roku narazie jest jedynie pewne to ze otworzyli lidla i w dzien otwarcia bylo chyba z 1/2 Jalo lub wiecej. Jeszcze jedno moze korki sie skonczom bo 20 otwieraja droge <zjazd na obwodnice>.
FIDO
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 07:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Tesco

Post autor: FIDO »

Plotka o wyjściu MPM u z JP miała tą firmę zdyskredytować w oczach klientów i dostawców - efekt jest całkowicie odwrotny. Wg Pracowników tej firmy niesamowicie dużo klientów wyraża zatroskanie o ich dalszy los. Ich szefostwo jednoznacznie zdementowało możliwość opuszczenia tego lokalu. Czy Szefowie MPM-u są wiarygodni ? Niech ktoś inny na to odpowie.
Myślę sobie jednak że być może ta plotka ma za zadanie odwrócić uwagę Jaślan od czegoś innego- na innym terenie, może w innej branży .
A teraz czekam na śnieg przynajmniej w górach. :)
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Tesco

Post autor: Siwy »

Hm szefostwo MPM mówi swoje a szefostwo Multifarbu swoje.
A włascicielem terenu jest Pan Kraczoń czyli szef Multifarbu i on twierdzi że MPM tam nie bedzie.Chyba że w ten sposób podbija cene na dzierzawe tego terenu dla MPM.
ODPOWIEDZ